M_K

0

Jeśli poruszamy już temat bramkarzy to nie uważacie, że jednak można by kogoś naprawdę dobrego kupić?

Jak raz kupi się (lub wyhoduje w szkółce) dobrego bramkarza to potem jest spokój na 15- 20 lat, gdyż oni się szybko nie zużywają. Problem w tym, że Barcelonie nie potrzeba dobrego bramkarza, tutaj ma być bramkarz najlepszy na świecie (lub jeden z najlepszych)

M_K

0

A i parę kilogramów by się mu przydało skoro już nie urośnie.

Czasami śmiesznie to wygląda, kiedy odbija się od obrońców jak balonik urodzinowy.

M_K

0

nie szpanuj, że kibicujesz od 2006 ;)

M_K

0

Jak dla mnie był to pierwszy dobry mecz Bojana od baaardzo długiego czasu. Szczególnie wykończenie przy drugim golu klasa !

M_K

0

Niei wiem czym się tu emocjonować. Espanyol nie istniał. Pierwsza bramka im wpadła farfoclem od rykoszetu, druga przez gapiostwo bramkarza. A tak poza tym to chyba każdy miał dziwne przeczucie, ze niby to idzie groźny atak Espanyolu a i tak wiadomo, że nic z tego nie wyjdzie xD

Fajnie się ogląda takie mecze na luzie.

M_K

0

widać że gra idzie o podwyzszenie kontraktu. Lepiej żeby mu dali bo jak nie to wiadomo... jak powiedzial sam Messi "Niemożliwe nie istnieje"...

M_K

0

zajmujecie się pierdołami a nie dostrzegacie rzeczy podstawowej. Zapytany o Henry'ego Txiki stwierdził, że zarząd nie zamierza wykonywać żadnych ruchów transferowych Z I M Ą. Pozycja Henry'ego nie jest więc pewna.

M_K

0

niedługo będzie dobrze

M_K

0

Michas

jest napisane, że jutro bo tekst byl pisany wczoraj

zaraz zmienie na dzisiaj

M_K

0

najbardziej mnie rozbawiło, to w jakiej formie Laporta przerzucał odpowiedzialność na Espanyol po wrześniowej awanturze : "To wina Llibre, że wpuścił tych ludzi na stadion! Ja ich nie wpuszczam" xD

M_K

0

Przepraszam za pomyłkę. Gdy wczoraj pisałem ostatnie zdani,e było już bardzo późno

M_K

0

"...oraz w afrykańskich językach Bambara i Diola."

To pewnie Laporta i reszta kierownictwa.

M_K

0

Nie wiem jak wam, ale mnie Atletico zawsze będzie kojarzyć się z jesienią 1996.

Widzew, bramka Citki z połowy boiska, wcześniej Broendby itd, itp...

Jestem sentymentalny.

M_K

0

A możesz wkleić tą swoją analizę z Photoshopa na tinypic i dac tutaj linka?

M_K

0

Hassan i "reszta".

Proszę was nie róbcie sobie żartów. Mallorca stanowiła dziś tylko tło dla znakomicie grającej Barcelony. Mecz, owszem, mógł się wydawać monotonny i jednostajny, bo w końcu ileż można patrzeć jak jedni tylko się bronią a inni cały czas atakują. Nie mylmy jednak nudy ze średnią grą.

To, że Mallorca pierwsza strzeliła bramkę, nie stanowiło żadnej przeszkody w pokonaniu jej. Jeszcze w pierwszej połowie doszło do wyrównania, a później konsekwentna gra w ofensywie doprowadziła do zdobycia prowadzenia. Zagraliśmy dziś jak naprawdę dobra drużyna.

Parafrazując słynny już tekst Jacka Kuranta, który ukazał się na tych łamach, można rzec : Mallorca "okazała się mikrusem w skali katalońskiej, nieszkodliwym drobnoustrojem, który nie był w stanie wyrządzić najmniejszej krzywdy odpornemu organizmowi".

Odnoszę wrażenie, że niektórzy z czytelników zostali rozpieszczeni przez zwycięstwa po 6-1 czy 5-0 i teraz już dwubramkowa wygrana nie jest w stanie zaspokoić ich rozbudzonych apetytów.

M_K

0

Zgadza się.

M_K

0

no tak to już jest. Pisać newsów nie ma komu, za to błąd wytknie każdy xD

M_K

0

co racja to racja

M_K

0

Masz całkowitą rację co do alvesa i tego, że jest crackiem, jednakże musisz jeszcze popracować nad czytaniem, ponieważ w tekście znajduje się sformułowanie "mniej utytułowanych" a nie "mniej utalentowanego".

Pozdrawiam.

M_K

0

ten pan wygląda jak Steven Segal

M_K

0

M_K

0

był to hleb

M_K

0

z Valencia Messi zagrał po prostu słabszy mecz niż zwykle :) Nie bójmy się tego powiedzieć

M_K

0

hehe właśnie znalazłem notkę, że Kaczmarki tworząc "Mury" wziął melodię z piosenki " L'estaca" Lluísa Llacha :)

ma się to ucho :)

M_K

0

didon, ten pan robi coś w stylu Kaczmarskiego. Jeśli chodzi o tonację, bo treści nie mogę zrozumiec.

M_K

0

co to za pomysł z tym zakazem wstawiania składów. W regulaminie jak wół stoi:

"Przyjmujemy zasadę, iż swój skład można podawać pisząc poszczególne nazwiska jedno obok drugiego, oddzielając je przecinkami."

tyle w temacie.

M_K

0

Ja nie mam uprawnień do usuwania.

M_K

0

Spokojnie, MArca pisze, że Calderon juz wyzdrowial i jest w Barcelonie

M_K

0

piotrekp można wiedzieć, gdzie wyczytałeś o tym Puyolu po prawej? bo na pewno nie w tym tekście

M_K

0

Proszę o spokój. Jeśli ktoś zachowuje się nie tak jak trzeba, nie zwracajcie na niego uwagi, a niewłaściwy komentarz zgłoście do moderacji.

Nie ma co robić bałaganu na forum.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?