M_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli poruszamy już temat bramkarzy to nie uważacie, że jednak można by kogoś naprawdę dobrego kupić?
Jak raz kupi się (lub wyhoduje w szkółce) dobrego bramkarza to potem jest spokój na 15- 20 lat, gdyż oni się szybko nie zużywają. Problem w tym, że Barcelonie nie potrzeba dobrego bramkarza, tutaj ma być bramkarz najlepszy na świecie (lub jeden z najlepszych)
0
A i parę kilogramów by się mu przydało skoro już nie urośnie.
Czasami śmiesznie to wygląda, kiedy odbija się od obrońców jak balonik urodzinowy.
0
nie szpanuj, że kibicujesz od 2006 ;)
0
Jak dla mnie był to pierwszy dobry mecz Bojana od baaardzo długiego czasu. Szczególnie wykończenie przy drugim golu klasa !
0
Niei wiem czym się tu emocjonować. Espanyol nie istniał. Pierwsza bramka im wpadła farfoclem od rykoszetu, druga przez gapiostwo bramkarza. A tak poza tym to chyba każdy miał dziwne przeczucie, ze niby to idzie groźny atak Espanyolu a i tak wiadomo, że nic z tego nie wyjdzie xD
Fajnie się ogląda takie mecze na luzie.
0
widać że gra idzie o podwyzszenie kontraktu. Lepiej żeby mu dali bo jak nie to wiadomo... jak powiedzial sam Messi "Niemożliwe nie istnieje"...
0
zajmujecie się pierdołami a nie dostrzegacie rzeczy podstawowej. Zapytany o Henry'ego Txiki stwierdził, że zarząd nie zamierza wykonywać żadnych ruchów transferowych Z I M Ą. Pozycja Henry'ego nie jest więc pewna.
0
niedługo będzie dobrze
0
Michas
jest napisane, że jutro bo tekst byl pisany wczoraj
zaraz zmienie na dzisiaj
0
najbardziej mnie rozbawiło, to w jakiej formie Laporta przerzucał odpowiedzialność na Espanyol po wrześniowej awanturze : "To wina Llibre, że wpuścił tych ludzi na stadion! Ja ich nie wpuszczam" xD
0
Przepraszam za pomyłkę. Gdy wczoraj pisałem ostatnie zdani,e było już bardzo późno
0
"...oraz w afrykańskich językach Bambara i Diola."
To pewnie Laporta i reszta kierownictwa.
0
Nie wiem jak wam, ale mnie Atletico zawsze będzie kojarzyć się z jesienią 1996.
Widzew, bramka Citki z połowy boiska, wcześniej Broendby itd, itp...
Jestem sentymentalny.
0
A możesz wkleić tą swoją analizę z Photoshopa na tinypic i dac tutaj linka?
0
Hassan i "reszta".
Proszę was nie róbcie sobie żartów. Mallorca stanowiła dziś tylko tło dla znakomicie grającej Barcelony. Mecz, owszem, mógł się wydawać monotonny i jednostajny, bo w końcu ileż można patrzeć jak jedni tylko się bronią a inni cały czas atakują. Nie mylmy jednak nudy ze średnią grą.
To, że Mallorca pierwsza strzeliła bramkę, nie stanowiło żadnej przeszkody w pokonaniu jej. Jeszcze w pierwszej połowie doszło do wyrównania, a później konsekwentna gra w ofensywie doprowadziła do zdobycia prowadzenia. Zagraliśmy dziś jak naprawdę dobra drużyna.
Parafrazując słynny już tekst Jacka Kuranta, który ukazał się na tych łamach, można rzec : Mallorca "okazała się mikrusem w skali katalońskiej, nieszkodliwym drobnoustrojem, który nie był w stanie wyrządzić najmniejszej krzywdy odpornemu organizmowi".
Odnoszę wrażenie, że niektórzy z czytelników zostali rozpieszczeni przez zwycięstwa po 6-1 czy 5-0 i teraz już dwubramkowa wygrana nie jest w stanie zaspokoić ich rozbudzonych apetytów.
0
Zgadza się.
0
no tak to już jest. Pisać newsów nie ma komu, za to błąd wytknie każdy xD
0
co racja to racja
0
Masz całkowitą rację co do alvesa i tego, że jest crackiem, jednakże musisz jeszcze popracować nad czytaniem, ponieważ w tekście znajduje się sformułowanie "mniej utytułowanych" a nie "mniej utalentowanego".
Pozdrawiam.
0
ten pan wygląda jak Steven Segal
0
ronaldinho 102
http://i35.tinypic.com/2d1whh5.jpg
0
był to hleb
0
z Valencia Messi zagrał po prostu słabszy mecz niż zwykle :) Nie bójmy się tego powiedzieć
0
hehe właśnie znalazłem notkę, że Kaczmarki tworząc "Mury" wziął melodię z piosenki " L'estaca" Lluísa Llacha :)
ma się to ucho :)
0
didon, ten pan robi coś w stylu Kaczmarskiego. Jeśli chodzi o tonację, bo treści nie mogę zrozumiec.
0
co to za pomysł z tym zakazem wstawiania składów. W regulaminie jak wół stoi:
"Przyjmujemy zasadę, iż swój skład można podawać pisząc poszczególne nazwiska jedno obok drugiego, oddzielając je przecinkami."
tyle w temacie.
0
Ja nie mam uprawnień do usuwania.
0
Spokojnie, MArca pisze, że Calderon juz wyzdrowial i jest w Barcelonie
0
piotrekp można wiedzieć, gdzie wyczytałeś o tym Puyolu po prawej? bo na pewno nie w tym tekście
0
Proszę o spokój. Jeśli ktoś zachowuje się nie tak jak trzeba, nie zwracajcie na niego uwagi, a niewłaściwy komentarz zgłoście do moderacji.
Nie ma co robić bałaganu na forum.