M_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
starzeje się. Trzeba go sprzedać ;]
0
dobry temat na wywiad
0
A czym jest tendencyjność ? Tym, że nie zgadza się z Twoim wyobrażeniem o ocenach? Oceny zawsze będą dla kogoś tendencyjne. Nie istnieje żadna mądrość absolutna (choć czarny20 jest już blisko), aby się do niej odwołać, żeby zobaczyć obiektywne oceny.
Zawsze tak jest w piłce - ilu kibiców tyle zdań na dany temat. Dla mnie anikowe i hancowe oceny będą tendencyjne, a jedyne prawdziwe obiektywne są moje i tylko moje. Dla anika czy też hanca&masqa jest dokładnie odwrotnie.
Dlatego dziwie się dwóm dżentelmenom, którzy są autorami tych ocen. Macie swoje zdanie i koniec :) Nie powinno być żadnego zmieniania :) Pomimo wielu polemik.
0
Czarny20 ja też czytam wnikliwie Twoje posty od dłuższego już czasu i zauważam, że poza tekstami w stylu "Kompromitacja!", "Tendencyjne", "Szkoda słów", czy wreszcie "Idzicie sprzedawać buraki na targu", jakie zamieszczasz pod niektórymi artykułami, nie masz nic więcej do powiedzenia.
Rzeczy, które Ci się w artykułach nie podobają bierzesz jak osobistą zniewagę, lecz konstruktywnej krytyki z Twojej strony jakoś nie widać. Pod moim artykułem o E2 też nie podałeś żadnych argumentów.
0
Busquets. Pisałem wam o nim w podsumowaniu z Mallorci. Moim zdaniem będzie to piłkarz, który ustanowi pewien standard Barcelony w środku pola na wiele lat :)
0
Zgadzam się. Na przestrzeni kilku sezonów to chyba Casillas jednak.
0
Nie no nie znasz obowiązującej wersji ?? Barca nie chce go przedać bo jest wychowankiem. Barcelona chce miec wychowanka w bramce jak Real Madryt po prostu. Taką wykładnię podał w 2007 Dariusz Szapkowski i taka obowiązuje.
0
Nasz klient - nasz pan.
0
Nie chciałem Cię urazić kolego, po prostu się zdziwiłem, że można tak nie ufać w możliwości wyszukiwarki :)
Pozdro.
0
Wpisałem w google barcelona athletic bilbao stats i drugi wynik:
http://tinyurl.com/asmvbc
Trudne, nie ?
0
Do 13 maja jeszcze ho ho ! Dużo czasu. Jeszcze nie jeden "kryzys" nas czeka. Proszę się nie łudzić. Czasy łatwych zwycięstw po 6:0 mineły bezpowrotnie. Teraz to już harówa.
0
Nie jest to prawda.
Choćby w sezonie 2007/2008 Barca przegrała pod rząd w Lidze z Atletico (4-2) i z Villareal (2-1) jak również z Realem Madryt (4-1) i Realem Mallorca (3-2).
0
To zależy. Bo jeżeli sprzedający na gwałt potrzebuje gotówki, to wtedy cenę w większym stopniu dyktuje nabywca :)
Przyrównaj to do narkomana, który właśnie ukradł radio i sprzeda go za bezcen aby dołożyć sobie do jakichś tam odurzających jadów.
0
Dzieki :) szukałem przez Justina ale nic nie znalazł. A teraz przyjdzie pan w niebieskim i parę postów wyparuje :)
0
Ale wcześniej był błąd w artykule.
0
Dołączam się do prośby.
0
racja
0
Ciekawy artykuł o klubie z Bilbao:
http://tinyurl.com/czoy74
0
Bardzo dobra analiza sytuacji, niestety obawiam się farta, który lubi mieć Real Madryt. Nie grać nic i wygrywać np. 2-0
0
Obydwa :) bo zabrzmiało co najmniej dziwnie :)
A ty Soltyz ? Jak sie zapatrujesz na kwestie bawienia dzieci przez Gudjohnsena? Temat ciekawy a i pora odpowiednia.
0
Idźże już spać ;)
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Gudjohnsena jak bawi 3 dzieci.
0
Pewnie, że podtopią na Bernabeu. Raz że będą bujać w obłokach po wygranej z liderem, a dwa... że takiej drużynie nie mogą się udać dwa mecze pod rząd ze ścisłą czołówką Europy.
0
Jezus Maria, litości !!! Ile można smucić o tym wychowanku w bramce... Przecież ten tekst ma już dwa lata. Nie modny już...
0
To jest świetny piłkarz, ale naprawdę, liga hiszpańska to nie jest jego "klimat". Szkoda mi go, bo w Arsenalu grał naprawdę świetnie, a u nas, wśród zwinnych południowców, wygląda pokracznie. Zresztą tak samo jak Gudi. Po prostu nie ten styl uprawiania futbolu :)
Krzyż na drogę Aleksandrze :) Dla Słowian południowe słońce niedobre :)
0
Zgadzam się z Robo.
0
a za co niby Bojan ?
0
Mogliby częściej grać w tych żółtych strojach :)
0
Niech teraz zmiennicy nie mówią, że nie dostali szansy :)
Odważne decyzje Pepa. Zresztą w zasadzie nie ma wyboru. 3 srok za ogon jeden skład nie uciągnie.
0
Za chwilę skład Mallorci
0
Stado baranów z polem naftowym za stodołą, piasek im się wysypuje zza cholewy buta. Ciekawe jak sie teraz czuje Mark Hughes, gdzie tu miejsce na jakieś planowanie, strategię, Bez sensu. Tutaj rządzi chwilowy kaprys, a nie rozum.