M_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też żałuję bo to był kandydat do Komentarza Roku 2009.
0
A jaka jest pierwsza ? Telefony komórkowe ? :D
0
zresztą co to jest ten Celtic tak naprawdę... Jak Boruc przejdzie do silniejszej ligi to zobaczymy wtedy.
0
można go tak nazywać. Można go nazywać jak się chce. Ale nie należy mu robić z tego wyrzutów, że ma takie "odchyły". To jego kasa. Niektórym aż dech zapiera, ile pożytecznych rzeczy można by zrobić za taką kasę. Jednak to tylko jego uczciwie zarobione pieniądze i nie należy mu zabraniać wydawać ich jak się chce.
0
widzisz spyke jak to jest, raz walniesz babola, to potem przez 10 następnych komentów musisz wycofywać się z niego rakiem :D
0
Już mniej więcej wiadomo, dlaczego Eto'o chce zarabiać aż tyle w nowym kontrakcie
0
No tak, coraz lepiej. 30 letni bramkarz jest już stary. Gratulacje !!!
0
Mam wątpliwości czy Bojan w obecnym stadium rozwoju dałby radę zastąpić Benzemę.
0
Ale to może nawet dobrze wyjść Realowi gdyby odpadł. Skupiliby się na lidze. A my, gdybyśmy przeszli, to dalej 3 sroki za ogon.
Dość odległy scenariusz, ale myślę, że bardzo realny.
0
No może nieco zbyt sie uniosłem. Ale rozwalił mnie ten ton. Patryk sie nie zastanawia, nie dyskutuje, on po prostu WIE. No ale, słowo sie rzekło, komentarz poszedł. Przepraszam.
0
Nie uważam sie za znawce i generalnie sie zgadzam, że mamy krótką ławkę.
0
No może przesadziłem bo np. Seedorf, Ronaldinho, Gattuso to nie są nieznani zawodnicy, ale i tak Twoje znawstwo i co poniektórych jest conajmniej imponujące. Pewnie sami absolwenci AWF się tu wypowiadaja i byli piłkarze. Kurcze, chyba czas likwidować konto i przenieść się na jakieś forum akwarystyczne.
0
Robi mi sie powoli niedobrze od tych dyrdymałów co tu niektórzy wypisują. Patrykbarca, wymieniłeś ze 20 zawodników, zastanawiam się kiedy ty na to wszystko czas znajdujesz zeby ich wszystkich obejrzec w akcji. Bo żeby ocenić zawodnika, trzeba przecież długo go obserwować, conajmniej kilka meczów, poznać jego charakterystykę, styl gry i to nie w jednym spotkaniu.
Kurde skąd tu tyle znawców nagle? Ja interesuje się piłką od wielu lat a i tak wiekszość ich znam ze słyszenia lub ze statów/youtuba. Kurna patryk może ty powinienes sie na serio zglosic do jakiegos klubu bo szkoda Twój czas marnować na ten nasz serwis.
0
czyli generalnie wymieniamy cały skład:) super.
0
z grubsza się zgadzam. Warto również przypomnieć sobie, że w Chelsea Gudi biegał na boku (bodajże lewym). I był świetny. Dopiero Rijkaard zaczął wystawiać go (nie wiadomo po co) na środku ataku, a potem w pomocy. Przyszedł Josep i już tak zostało.
0
nie to to jest po prostu mistrzostwo świata, trzeba to zacytowac.
za eurospot.pl
"Po co Barcelonie Valdez?
W ostatniej kolejce Primera Division Barcelona przegrała z Espanyolem 1:2. Jedną z bramek Barca straciła po fatalnym błędzie Valdeza. Minęło kilka dni, a bramkarz katalońskiej drużyny znów zawinił przy bramce. Tym razem w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Olympique Lyon objął prowadzenie po strzale Juninho na samym początku spotkania, bo w 7. minucie. Kto jak kto, ale bramkarz Barcelony powinien wiedzieć z czego jest znany Brazylijczyk, bo wie to każde dziecko. Valdez jednak zlekceważył rzut wolny Juninho. Brazylijski pomocnik przymierzył dokładnie, Victor Valdez zawahał się i piłka spadła mu za sam kołnierz. Hiszpański bramkarz do tego stopnie nie wiedział, co się dzieje, że o mało co nie potknął się o własne nogi, kiedy cofał się obserwując piłkę... "
dosłownie tak tak jet napisane. Pisownia nazwisk w oryginale
0
A kropki i przecinki na klawiaturze Pan masz ?
0
Nawet jak wróci Andres to pewnie na środek.
0
Na ekraniku o rozdzielczości chyba 200x100 kolory często się zacierają :P
0
Tekst o tym, że "Barca nie chce mieć dobrego bramkarza, bo uparła się, żeby mieć wychowanka jak Real" wymyślił Szpakowski podczas meczu z Liverpoolem dwa lata temu. I od dwóch lat wszyscy klepią takie głupoty jak mantrę. W tym samym meczu było jeszcze m.in, że "Polska ma przynajmniej 3 bramkarzy lepszych od Valdesa" ...
Valdes nie jest jakąś zakałą wyjątkową. Jego problem polega na tym, że potrafi bronić nieprawdopodobne strzały a za chwilę wpuszczać kosmiczne szmaty. Kłopot jakiś z koncentracją czy co.
Jeśli już FC Barcelona chciałaby mieć dobrego bramkarza trzeba by na takiego wydać od razu 25- 35 baniek. Nie żadne młode talenty. Dobrego bramkarza za 25 mln jak się kupi to się go ma potem min. 10 lat.
0
na tym OL TV to jest relacja radiowa chyba
0
Zamykanie piłki w takich statystykach to nonsens. Po pierwsze, jak widzę są tu staty z całego sezonu, a jak wiadomo nieskuteczność czy raczej wyjątkowa "skuteczność pośród nieskuteczności" Samuela Eto'o to kwestia kilku kolejek. Po drugie, mogę mieć 30 strzałów w trybuny z połowy boiska, ale 10 sytuacji sam na sam i 10 z tego wykorzystanych. Czy jestem wtedy nieskuteczny ? bez sensu.
0
zgadzam sie. Xavi i Henry to (wg. standardów pewnej, bardzo znanej gry komputerowej) już staruchy i emeryci. Najwyższy czas sprzedać ich. Choćby do Polonii Bytom.
0
najpewniej obejrzysz go w necie
0
hasarapasa
0
oraz klęczenie na grochu dla spóźnialskich. A ci co bimbają na treningach powinni zostać w kozie.
0
można by pomyśleć jeszcze o stawianiu w kącie co bardziej opornych.
0
golic ich zdrowo! Ja to bym tygodniówki zabierał jeszcze :) a za pyszczenie 20 pompek
0
wszystko się zgadza, tylko warto mieć zdrową perspektywę. Bez hurraoptymizmu, ale i bez hurrapesymizmu.
0
zawsze byłem przeciwnikiem uchodzenia za wielkich anty- espanyolowców ludzi, którzy Barce znają z telewizji, w Barcelonie nigdy nie byli, a sami starają się być bardziej katalońscy niż Katalończycy.
Bądzmy poważni.