M_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co im daję tę przewagę ? Że mecz będzie leciał na TVP2 ? xD
0
składam formalny protest przeciwko ilości newsów, które pojawiają się na stronie, gdyż w związku z tym ilość komentarzy pod moim artykułami maleje co nie zaspokaja w pełni mej miłości własnej ;]
0
Przeczytałem "moderatorzy" ...
0
Kid A ukłuty to ty jesteś, nie ucz pradziadka robic prawnuki
0
Jeśli chodzi o cyferki to fcb.cat nie można ufać
0
rotfl
0
i po co powiększać ten stadion ??
0
Moim zdaniem, gdyby Hleb został na jeszcze jeden sezon, w końcu odnalazłby się w Barcy. Po prostu konwersja na hiszpańską kulturę futbolu zajmuje tego typu piłkarzom sporo czasu. Ale przecież umiejętności to on ma, nie może być tak, że przeszedł do Barcy i nagle zapomniał jak gra się w piłkę.
0
Irytujące trochę takie pisanie. Dwa mecze gorsze pod rząd i już "równia pochyła". Tymczasem Henry zdobył kilka ważnych goli w tym sezonie i w ujęciu ogólnym jego gra jest jak najbardziej na plus przecież. Samo to, że przestawił się ze środka napadu na skrzydło i sobie bardzo dobrze radzi w przekroju całych rozgrywek. Samo to świadczy o wielkości tego zawodnika. Ale to prawda, że klasycznym skrzydłowym, takim w stylu Barcy to on nigdy nie będzie.
0
Nie wiem po co ten Bojan w pierwszym składzie dzisiaj mialby byc
0
Z pomyłki
0
Nadgorliwość to jedna z cech neofitów. Niektórzy chcą być bardziej katalońscy niż Katalończycy
0
Pawciofcb a teraz powiedz wszystkim ładne "papa".
0
nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że do katalońskiego bon- tonu, kindersztuby, tudzież szeroko rozumianego dobrego wychowania nie należy okrzyk "vamos blaugrana". Ogólnie, powiedzenie "vamos" na coś jest kastylijskie do szpiku.
0
pappi pisz swoje wywody bez kwiatków w rodzaju "farsa",whirpool" i bez wulgaryzmów bo Twoja kariera na fcbarca.com się za chwile skończy.
0
robo na prezydenta
0
takie staty zamieszczają na eurosport.yahoo.com i takie zamieszczamy i my.
0
Czy mi się wydaje, czy na rezerwie Recre siedzi Majdan?
0
Sam jesteś archaizm. Słownik PWN z 2003 roku podają jako pierwszą formę tryumf. Nie ucz ojca dzieci robić.
0
Siwy, my nie zamieszczamy artów ze sport.pl tylko ze sport.es :D
0
Moim skromnym zdaniem Real nie straci teraz punktów. Wszystko rozstrzygnie się w dniach 21.04 - 9.05.2009, kiedy wjedziemy w Himalaje, a oni zaraz po nas.
0
Nie żaden błąd tylko statystyki tak wyliczają w redakcji eurosport.yahoo.com. Być może wynika to z jakiejś metody przyjętej przez nich, w której procenty nie sumują się do 100.
0
ponadgryzana przez myszy, leżała 100 lat w kufrze, jeszcze do tego pomyliło im się z AC Milan
a fe ;-)
0
Dodam jeszcze, że nie poprawiamy go, gdyż nie wiadomo komu ten brakujący 1 % przyznać, Barcelonie czy Maladze ;-)
0
Ten brakujący 1 proc. to błąd statystyki na eurosport.yahoo.com
0
Praktyka uczy, że jednak większość rzeczy da się kupić, tylko liczba zer na czeku bankowym jest różna :) Także spokojnie. Wszystko może się zdarzyć.
W kwestii przywiązania do klubu możemy być pewni jedynie rodowitych Katalończyków. Taka prawda.
0
Wszelkie typowania par półfinałowych można sobie spokojnie darować. W ćwierćfinale LM nie ma już słabeuszy.
0
Nie mogę na niego patrzeć. Obleśny urok wiejskiego żigolo.
0
na cyfrze, ani na cyfrowym polsacie oczywiscie żadnego z tych kanałów nie ma
0
Czy któryś z tych kanałów występuje na platformie C+ lub Polsat Cyfrowy? Pewnie nikt nie wie :)