M_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zizou RMFC
Szejkowie z Man City to mogli co najwyżej pomarzyć sobie na łamach The Sun. Takich dziwolągów przecież nikt w Europie poważnie nie traktuje, toteż i cen nie śrubowali. Co innego gość, który ma siłę przyciągania na piłkarzy i wykłada ciężkie pieniądze na stół na zawołanie. To jest chorei, niedługo za piłkarzy pokroju Eto'o trzeba będzie wykładać po 50 baniek.
0
Napalili się na pieniądze Pereza, proste. Jest tylko jedno ale: Real własnie wyda prawie 100 na Żelka, zaraz jeszcze około 30 na ville to razem z Kaka będzie prawie 200 baniek. Mocno wątpliwe, czy Florek kupi kolejnego gracza za +50 mln do przednich formacji.
Ogólnie to okno transferowe jest mocno porypane.
0
Rozdziobią nas kruki i wrony...
0
Zburzymy i zaoramy go. Potem zrobimy tam łąkę
0
Potwierdzam, iż na zdjęciu przez 10 sekund był Gio. Wynika to z faktu, iż mamy kłopoty z dodawaniem zdjęć w formacie 340x230 i najpierw daje się byle jakie zdjęcie z Galerii (zeby bylo szybciej) a potem dopiero zdjęcie zawodnika. Ależ ty masz refleks antymadrista1 no no :) w 10 sek po pojawieniu się artykułu już na niego kliknąć :D
0
rosyjski minister spraw zagranicznych książę Gorczakow, mawiał, że informacjom niezdementowanym się nie wierzy.
0
A tam, czepialstwo. Dawno nikt nie zrobił tak dokładniej analizy.
0
Nieoficjalnie: PogońGrodzisk poprosił redakcję fcbarca.com o bana! Wiadomośc ta wywołała wielkie zdziwienie w całym barcelońskim półświatku internetowym Wg. strony transban.de, kwota banowego wynosiła 2 kilo głupoty. Jak na razie oficjalne czynniki nie potwierdzają rewelacji niemieckiego serwisu.
0
już już poprawiam
0
Ten bramkarz nie popisał sie przy pierwszej i trzeciej bramce.
0
Konrad, a kiedy kompilacja wszystkich 104(108?) ligowych bramek ?? xD
0
Moja przyszłość na dzisiaj to 40 %.
0
Kary chyba przechodzą. Pepe dostał 10 meczów i mu przejdzie. Podobnie może być z czerwami.
0
Po prostu chciałeś napisać coś oryginalnego, żeby wyróżnić się pośród całej masy userów piszących to samo. Rozumiemy Cię.
0
Szkoda, że nie trafił tej swojej sytuacji.
0
Dawać panowie, nie dobijemy do 1 000? Ochy i achy wam się skończyły, no więc może się pokłócimy na temat Valdesa.
0
Mecz może nie był porywający, ale kogo to teraz obchodzi :D
Dla wielu to najwspanialsze 90 minut spędzone przed telewizorem w ciągu ostatnich 3 lat.
0
Będzie mu bardzo trudno utrzymać poziom nad tak wysoko zawieszoną poprzeczką. Oby tylko nie rozpętano znów psychozy typu "Do maja 6 Pucharów".
0
http://i40.tinypic.com/2pynhut.jpg
hrhrhrhrhhr
0
Brawo Rozwad! Świetny artykuł!
0
Gdzie jest kibic nickiem Ryan Giggs ????????
0
"do autora a czy przypadkiem po katalonsku prawidłowe wymawianie puyol niebrzmi puziol? "
Tak, ale nie Czarls :)
0
Ciekawe co tym razem wymyśli Szpakowski :)
0
Jak ja nie lubię tego Pana...
0
Zaraz wpadnie tu Gruba Czarna Czcionka i pyknie nas wszystkich :)
0
Nie z dużej tylko z wielkiej.
0
Przepraszam :) Poniosło mnie.
0
Co racja to racja. Liga angielska jest teraz mocniejsza od hiszpańskiej, a więc Messi na pewno mniej się rozwinie w La Liga niż zrobiłby to w analogicznym czasie w Premiership. Prosta zasada- można sparafrazować znane powiedzenie "z kim grasz na co dzień - takim dobrym się stajesz".
0
A czemuż to napisanie ManU jest obraźliwe dla Diabłów? Pytam bo już to drugi raz gdzieś czytam i się zastanawiam skąd ten nowy lans.
Toż to nawet strona United nazywa się nie inaczej jak MANUSITE.PL
0
klub liczy na duże powodzenie nowej kolekcji spowodowane falą ostatnich sukcesów. A jak zdobędą LM to wielka sprzedaż murowana.