Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cule widzę ktoś tu "kukizuje" .
1
Wiadomości Tvp są lepsze niż kwas. Coś pięknego.
0
Kukiz Kukiz deko polityk,
Już na sto procent sprzedawczyk,
Jarek spełni jego rządze,
Bo na polityka potrzebny wygląd i pieniądze,
Kończę słabą rymowankę,
Na jego biurze poselskim ludzie zrobią malowankę.
Wiem jestem artystą pełną gębą.
Majkel34
4
Kukiz pojedzie na Eurowizje i zostanie gwiazdą Disco-Polo w Tvp.
4
12 sierpnia 1949
Na warszawskim Mokotowie, w areszcie MBP przy ul.Rakowieckiej został zamordowany dowódca najlepiej zorganizowanego okręgu partyzantki antykomunistycznej - Okręgu XVI NZW- chor./kpt. Józef Kozłowski "Las". Wraz z nim zamordowano jego najbliższych współpracowników: ppor. Czesława Kanię „Nałęcza” (szefa pionów wywiadu i propagandy), sierż. Bolesława Szyszko „Klona” (szefa sztabu) i st. sierż. Piotra Macuka „Sępa” (zastępcę Kozłowskiego).
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/235240873_10158530156493237_3295140850232739326_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-4&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=7qnVprQs4AYAX_QXZWT&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=33b9dca840dea26f2d2ef1fb9b938931&oe=613C571B
5
Od dzisiaj największą zniewagą jest nazwać kogoś "Ty Kukizie".
0
@pax O ustawę oczywiście.
0
@pax czy dzisiaj, o dzisiejszej sytuacji coś napiszesz? Czy dołączysz do nas i będziesz dosadny?
Przypominam iż wielokrotnie przepraszałem za głosowanie na PIS jak coś :D
3
Inba na profilu KuPisa pierwszorzędna.
5
No uwielbiam rozpaczających nad tematami politycznymi na La rambli w takiej sytuacji...
Chłopie jeden z drugim czy Ty do jasnej ciasnej rozumiesz co się dzieje? Nie może Cię to nie obchodzić.
15
Tak kończąć temat KuPisa.
Nie ma w językach ludzi, elfów, krasnoludów i entów wystarczających obelg wobec tej zdrady.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/235417999_4299590083454779_3076272005580523143_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-4&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=3Q98cAdEzKcAX-d_0Pf&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=6111a969488511a7183b6dbd03a5be3c&oe=6137F8C8
0
A Pislicja jak się rozbisurmani. Ciężkie czasy przed nami.
3
No to co? Już niedługo?
Ani Vizir ani Omo - nic nie pierze tak jak ZOMO.
0
@derlysy1979 ja też
1
@POLAK12345 stare postkomunistyczne dziadki, które nie rozumieją że 13 emerytura to 2,50 dziennie, ich figuranci na etatach i madki.
18
Komentarz Stonogi po wyborach z 2015 roku będzie dziedzictwem narodowym.
0
@derlysy1979 osoba niegodna musi być uświadamiana, że jest niegodna na każdym kroku, do końca swojego marnego życia.
12
Kukiz jest zerem. Nikim. Wstyd, hańba. Dzięki niemu mamy komunę.
2
W Bytomiu jest biuro poselskie Kukiza. Może tam zajrzę.
0
@Nano22 dla TVN.
0
@inViNcibl3 pewnie za stanowiska.
0
@Nano22 poseł powiedział, że "pomylili" się w głosowaniu nad odroczeniem i chcą głosowania nad ustawą dzisiaj.
10
Kukizowcy się "pomylili". Pan Paweł mówił, że jak zostanie politykiem to będzie mu można napluć w twarz. Teraz to już zasługuje na gorsze rzeczy.
Nie będzie wtedy ani jednego posła w historii Sejmu, który mógłby równać się z Kukizem pod względem "bycia sprzedawczykiem".
3
Dymy boże w Sejmie ugułem.
Dziękuję za tę wypowiedź i pozdrawiam Asię, cudowną kobietę. O kotek!
5
Upadek Suskiego :)
10
@macio_944 bezcenne. Ale Terlecki i Błaszczak również. Piękne miny :)
1
Ma ktoś wideo z upadku Suskiego?
8
Oby Danka prowadziła Wiadomości :D
Gleba Suskiego :D
5
Ludzie! Jednoczymy się ponad podziałami. I to jest piękne. Na La Rambli wszyscy jednym głosem od lewa do prawa. Napawa mnie to nadzieją dla naszego narodu.
2
@fart ponad podziałami przeciwko budowaniu tutaj drugiej Białorusi.