Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 tak dla każdego. Nie dla prowokacji - kilka razy dziennie.
Ja w miarę możliwości różnicuję swoje wpisy. Dyskusje ideologiczne są potrzebne, wymiany poglądów rozwijają.
Gównoburze już nie.
10
@Pogba nie nazwałbym tego uświadamianiem tylko wmawianiem. Usilnym, bezczelnym i cynicznym.
1
@LeoMessiah pisz o piłce. Nikt Ci nie broni :)
5
Ludzie, chcący więcej postów o piłce, niech piszą ich więcej. Problemem jest tutaj pozwalanie na prowokacje niektórych uprzywilejowanych użytkowników.
Po to jest La Rambla by dyskutować o wszystkim.
0
@Pilka_jest_okragla rozwiązanie jest proste. Ludzie, chcący więcej postów o piłce, niech piszą ich więcej. Problemem jest tutaj pozwalanie na prowokacje niektórych uprzywilejowanych użytkowników.
1
Ostre dymy boże na la rambli.
0
@LeoMessi1994 nieśmieszne.
16
28 maja 1941 roku o. Maksymilian Kolbe trafił do niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz.
Podczas apelu 29 lipca 1941 roku dobrowolnie wybrał śmierć głodową w zamian za skazanego współwięźnia Franciszka Gajowniczka.
Red is Bad.
Prawdziwy duchowny. Salut !
1
https://jbzd.com.pl/obr/1926602/suchodolsky
Major to jest Major. O! Kotek.
0
@Jakchcesz i od Covid też.
2
@DaPidejpi na to liczę najbardziej.
5
Pierwsza dawka za mną. Muszę złożyć reklamację bo nie wyrosła mi 3 ręka...
1
@barcanawieki Tyson mógłby wygrać. Frazier sprawiał ogromne problemy Aliemy. Tyson miał lepszą pracę nóg, był szybszy i oburęczny.
5
@Kurkmen oj wychodzą z podziemi, wychodzą. I co ciekawe możemy za to podziękować Pis-owi. Masakra.
Jeśli mówimy o prawach to mamy jako naród, większość - żyjemy, chcemy żyć w demokratycznym Państwie mamy prawo nie chcieć tej propagandy i mody na Lgbt. Jaki masz z tym problem panie z Antify?
Abominacja to idealny nick.
1
@Kgorecki2500 owszem ale Ateny też umiały się postawić ;)
10
https://m.jbzd.com.pl/obr/1924473/ale-bedzie-plute
Ateny na propsie.
1
Jakie jest najdziwniejsze miejsce, w którym spaliście pod wpływem?
Ja spałem w sylwestra w pontonie w piwnicy.
8
@Rastafarnianin Często się ta tęcza pali ze wstydu.
9
Chcę Wam powiedzieć, że jestem 28-letnim dziadem, który kocha Barcę i wszystkich, którzy ją otaczają. Jutro będę czytał co wypisywałem z politowaniem ale to nieważne. Visca el Barca!
1
@Szreko ja też. Ja Cię szanuję! xD
1
@patryk355 szczyt formy. Najlepsze momenty, mecze, najlepszy sezon.
2
@MesQueUnClub96 cała kariera tak. A-game: Suarez>Lewandowski.
1
@Szreko pij, nie gadaj :D
0
@tomek8756 dziękuję!!
3
@eckov wchodzimy w fizyczny prime. Dobrze jest :D
42
Za 10 minut stuknie mi 28 lat. Zdrowie Panowie !!!
7
Jestem Polakiem – to słowo w głębszym rozumieniu wiele znaczy. Jestem nim nie dlatego tylko, że mówię po polsku, że inni mówiący tym samym językiem są mi duchowo bliżsi i bardziej dla mnie zrozumiali, że pewne moje osobiste sprawy łączą mnie bliżej z nimi, niż z obcymi, ale także dlatego, że obok sfery życia osobistego, indywidualnego znam zbiorowe życie narodu, którego jestem cząstką, że obok swoich spraw i interesów osobistych znam sprawy narodowe, interesy Polski, jako całości, interesy najwyższe, dla których należy poświęcić to, czego dla osobistych spraw poświęcić nie wolno.
Roman Dmowski.
0
Klasyczny Carlin. Najlepszy komik w historii.
4
@Kettger głupi pomysł. La Rambla została stworzona po to by dyskutować o wszystkim. I niech tak zostanie. Wystarczy opcja "ignoruj".
0
@Hosh ja? Skądże. Mi jest zawsze wesoło.