1

@Rewolucja123 tak dla każdego. Nie dla prowokacji - kilka razy dziennie.
Ja w miarę możliwości różnicuję swoje wpisy. Dyskusje ideologiczne są potrzebne, wymiany poglądów rozwijają.

Gównoburze już nie.

10

@Pogba nie nazwałbym tego uświadamianiem tylko wmawianiem. Usilnym, bezczelnym i cynicznym.

1

@LeoMessiah pisz o piłce. Nikt Ci nie broni :)

5

Ludzie, chcący więcej postów o piłce, niech piszą ich więcej. Problemem jest tutaj pozwalanie na prowokacje niektórych uprzywilejowanych użytkowników.

Po to jest La Rambla by dyskutować o wszystkim.

0

@Pilka_jest_okragla rozwiązanie jest proste. Ludzie, chcący więcej postów o piłce, niech piszą ich więcej. Problemem jest tutaj pozwalanie na prowokacje niektórych uprzywilejowanych użytkowników.

1

Ostre dymy boże na la rambli.

0

@LeoMessi1994 nieśmieszne.

16

28 maja 1941 roku o. Maksymilian Kolbe trafił do niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz.


Podczas apelu 29 lipca 1941 roku dobrowolnie wybrał śmierć głodową w zamian za skazanego współwięźnia Franciszka Gajowniczka.

Red is Bad.

Prawdziwy duchowny. Salut !

1

https://jbzd.com.pl/obr/1926602/suchodolsky

Major to jest Major. O! Kotek.

0

@Jakchcesz i od Covid też.

2

@DaPidejpi na to liczę najbardziej.

5

Pierwsza dawka za mną. Muszę złożyć reklamację bo nie wyrosła mi 3 ręka...

1

@barcanawieki Tyson mógłby wygrać. Frazier sprawiał ogromne problemy Aliemy. Tyson miał lepszą pracę nóg, był szybszy i oburęczny.

5

@Kurkmen oj wychodzą z podziemi, wychodzą. I co ciekawe możemy za to podziękować Pis-owi. Masakra.

Jeśli mówimy o prawach to mamy jako naród, większość - żyjemy, chcemy żyć w demokratycznym Państwie mamy prawo nie chcieć tej propagandy i mody na Lgbt. Jaki masz z tym problem panie z Antify?
Abominacja to idealny nick.

1

@Kgorecki2500 owszem ale Ateny też umiały się postawić ;)

10

1

Jakie jest najdziwniejsze miejsce, w którym spaliście pod wpływem?

Ja spałem w sylwestra w pontonie w piwnicy.

8

@Rastafarnianin Często się ta tęcza pali ze wstydu.

9

Chcę Wam powiedzieć, że jestem 28-letnim dziadem, który kocha Barcę i wszystkich, którzy ją otaczają. Jutro będę czytał co wypisywałem z politowaniem ale to nieważne. Visca el Barca!

1

@Szreko ja też. Ja Cię szanuję! xD

1

@patryk355 szczyt formy. Najlepsze momenty, mecze, najlepszy sezon.

2

@MesQueUnClub96 cała kariera tak. A-game: Suarez>Lewandowski.

1

@Szreko pij, nie gadaj :D

0

@tomek8756 dziękuję!!

3

@eckov wchodzimy w fizyczny prime. Dobrze jest :D

42

Za 10 minut stuknie mi 28 lat. Zdrowie Panowie !!!

7

Jestem Polakiem – to słowo w głębszym rozumieniu wiele znaczy. Jestem nim nie dlatego tylko, że mówię po polsku, że inni mówiący tym samym językiem są mi duchowo bliżsi i bardziej dla mnie zrozumiali, że pewne moje osobiste sprawy łączą mnie bliżej z nimi, niż z obcymi, ale także dlatego, że obok sfery życia osobistego, indywidualnego znam zbiorowe życie narodu, którego jestem cząstką, że obok swoich spraw i interesów osobistych znam sprawy narodowe, interesy Polski, jako całości, interesy najwyższe, dla których należy poświęcić to, czego dla osobistych spraw poświęcić nie wolno.

Roman Dmowski.

0



Klasyczny Carlin. Najlepszy komik w historii.

4

@Kettger głupi pomysł. La Rambla została stworzona po to by dyskutować o wszystkim. I niech tak zostanie. Wystarczy opcja "ignoruj".

0

@Hosh ja? Skądże. Mi jest zawsze wesoło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?