Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 masakra - tryb on! Lewak namierzony !
1
Obraża Pan ludzi, obraża Pan kobiety, obraża Pan ludzi starszych
Korwin: NANI !!!
4
https://m.jbzd.com.pl/obr/1906884/tak
:)
12
@NaFazieHitman nie mamy jej i nie odzyskamy już. Ludziom tak wyprali mózgi, że to jest nieprawdopodobne.
4
Działaczka Obozu Wielkiej Polski- Jadwiga Wajsówna, polska lekkoatletka, medalistka olimpijska, wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Polski.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/189222286_10158366627148237_3809921251579077891_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=jmWQBkVAj8gAX8ykHaT&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=4e98e8e7fc04e24dc0b0ea9f4d336580&oe=60CF7AFA
1
@Comentateiro golenie najważniejsze :D
8
Budujmy układ immunologiczny. Niedawno dużo mówiono o tym, że wirusa ciężko przechodzą coraz młodsi. A czemu? Wyjaławiamy się, dezynfekujemy co moment, czym zabijamy dobre bakterie.
I nie. Nie chodzi mi o brak mycia się jak to pseudointeligenci wypisują. Chodzi mi o zdrowy rozsądek.
41
Co mówi Obcy jak schodzi z urwiska?
Nostromo.
1
@Barca1992 powinien być jego podpis :D
3
https://jbzd.com.pl/obr/1905160/nowa-waluta-pln
Tak będzie.
5
Skuteczna infiltracja to nasza specjalność.
ZJ-NSZ był tajną organizacją, posiadał deklarację ideowo-polityczną, w której zakładał m.in., że po zakończonej wojnie polskie granice zachodnie powinny sięgać po Odrę i Nysę Łużycką, Polska powinna odzyskać Gdańsk i Prusy Wschodnie i utrzymać granice wschodnie sprzed 1939 roku. ZJ-NSZ uznawał Rząd RP na uchodźstwie i współpracował ze Związkiem Walki Zbrojnej (później AK).Współpracę oparto na realnych podstawach: ZJ-NSZ dysponował szeroko rozbudowaną siatką agentów, a AK środkami finansowymi i szyfrowaną łącznością z Rządem RP w Londynie. Z biegiem czasu wywiad ZJ-NSZ przejął część agentów ZWZ/AK. W rozliczeniach szef wywiadu „Z” Stanisław Jeute przekazywał meldunki do II Oddziału KG AK i w zamian za to otrzymywał fundusze na działalność wywiadowczą. Ścisła współpraca Rządu RP z rządem angielskim pozwalała na wykorzystywanie tych materiałów do celów wojskowych przez Wielką Brytanię.
Więcej w ciekawym artykule poniżej:
https://nsz.com.pl/z-kart-historii-wywiadu-qzachodq-zj-i-nsz/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wyjasniecie "Segregacja nazistowska była stworzona po to by z premedytacja i w sposób zaplanowany mordować pewne nacje ludzi. Szczepienia z całą pewnością temu nie służą. Zwiększone ograniczenia są konieczne dla osób niezaszczepionych, bo stanowią oni większe ryzyko epidemiologiczne w zgromadzeniach."
Komuniści segregowali i eksterminowali za pochodzenie klasowe. Jak bardzo różni się to od nazistów?
2
@Quavosk na początku pandemii nazywano ludzi, którzy byli przeciwni obostrzeniom i mówili co będzie się działo nazywano foliarzami.
Tymczasem to wszystko się zaczyna dziać.
3
@wyjasniecie Ale wobec kogo stanowią zagrożenie? Zaszczepionych? To szczepionka działa w końcu czy nie? Chyba bezobjawowe zakażenia, które tylko nam szczepionym grożą po zaszczepieniu nie są zagrożeniem?
Jestem za postępem i nauką ale nie za przymusem.
0
@msmsms Obóz koncentracyjny:
Róbcie co każą to szybciej wrócimy do normalności.
Im więcej będziemy sobie pozwalać na odbieranie nam wolności, tym gorzej będzie.
Covid zostanie z nami do końca świata czy ze szczepionkami, czy bez nich.
10
@wyjasniecie nie. Przesadzają te osoby.
28
Każdy kto popiera segregację ludzi tylko dlatego, że mają inne słuszne czy niesłuszne podejście do szczepionek i całego tego Covidowego kryzysu jest osobą, która powinna być postawiona przed sądem.
To są pomysły podchodzące pod nazistowskie. I nie nie przesadzam.
11
@msmsms kiedy tatuaże na rękach? Kiedyś mieli takie pomysły pewni ludzie. Zróbmy niezaszczepionym wydzielone getta może?
3
@barcelonaLM Trzeba anulować bo przegrają.
8
20 maja 1881 roku urodził się Władysław Sikorski, premier Rządu na Uchodźstwie i Naczelny Wódz w czasie II wojny światowej.
Generał Sikorski zginął 4 lipca 1943 roku w katastrofie lotniczej koło Gibraltaru, której okoliczności do dziś nie zostały w pełni wyjaśnione.
17 września 1993 roku jego prochy spoczęły w krypcie św. Leonarda w podziemiach katedry na Wawelu.
Red is Bad.
2
@Bobo25 podobieństwo jest uderzające.
9
https://jbzd.com.pl/obr/1904007/konserwatywka-dla-anonka-xd
Za mocne XD
6
Elżbieta Kozanecka "Basia", "Barbara"
Elżbieta Kozanecka "Basia" urodziła się 08.08.1928 we wsi Czerniewo, gm. Radzanowo. Była córką Adama i Janiny.
W czasie okupacji niemieckiej była kurierem Armii Krajowej.
W latach 1947-1948 była początkowo współpracowniczką i łączniczką, a od maja 1948 żołnierzem antykomunistycznego Narodowego Zjednoczenia Wojskowego (NZW) na terenie powiatów Płock, Płońsk i Sierpc. Nosiła pseudonimy "Basia", "Barbara". Walczyła z komunistycznymi władzami w szeregach zbrojnego oddziału NZW pod dowództwem por. Franciszka Majewskiego ps. „Słony”, a następnie pod dowództwem sierż. Wiktora Stryjewskiego ps. "Cacko".
Poległa w walce we wsi Gałki (gm. Bodzanów, pow. Płock) 08.02.1949 roku. Oddział został otoczony przez Urząd Bezpieczeństwa i KBW na skutek donosu jednego z mieszkańców. "Basia" otoczona przez grupę operacyjną, nie chciała dostać się w łapy UB. Razem z L. Peczyńskim „Władkiem” wybrali honorową śmierć, wysadzili się granatem.
Ciekawostką jest to, że "Basia" jest jedną z głównych Bohaterek filmu "Kochankowie z lasu" Arkadiusza Gołębiewskiego.
Cześć i Chwała Bohaterom !!!
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/178645971_10158313799143237_6389798335696252267_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=6w-loONaCFwAX_0JO-5&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=5e667b7ffafdb5df828dd1f657b1b071&oe=60CC5716
4
https://chamsko.pl/108061/Powiedz_nie%21
Nie i koniec! :D
0
@mkord właściwie dokument jest z 1944 roku
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/187603894_329555165197949_9004076000241600687_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=KNs0_PTJsqUAX9K0X0k&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=e08d4c53de88d5ace2b5e42f8790fd05&oe=60C9E3EC
5
@JANEK777 brawo. Dość tych "pampersów" na twarzach.
6
17 maja 1945 r. Bitwa pod Bodakami
17 maja 1945, podczas pacyfikacji przeprowadzonej przez pododdział 267. pułku strzeleckiego NKWD, doszło do nierównej walki ze stawiającymi opór polskimi partyzantami, w której zginęło 22-23 żołnierzy oddziału KP NZW Bielsk Podlaski dowodzonych przez por. Zbigniewa Zalewskiego ps. „Orłowski”, „Drzymała” i jego zastępcę sierż. Augustyna Dobrowolskiego ps. „Kruk”. Zamordowano również trzech gospodarzy. Bitwa nastąpiła po wcześniejszym rozbiciu posterunku Milicji Obywatelskiej w Siemiatyczach przez polskich żołnierzy. Oddział NZW liczył 52 partyzantów, a siły komunistyczne to ok.350 bojców. Poległych pochowano na cmentarzach w Klichach i Łubinie Kościelnym.
na zdjęciu zastępca dow. oddziału sierż. podchorąży Augustyn Dobrowolski "Kruk"
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/186522486_10158356594178237_2010229638514946224_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Dy1y5dKvnV8AX8cnxOC&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=3bc9ab74317fbdcd399ff641e704278b&oe=60C9E975
0
@mkord zgadza się, to nie jest jakiś papierek kolego. Ma coś wspólnego z "nieudolnym tłumaczeniem dokumentów, które wpadły im w ręce".
Czego nie rozumiesz?
3
Dla fanów boksu. Wilder wygrał sprawę w sądzie dotyczącą 3 walki z Furym.
AJ w przypadku trylogii wyżej wymienionych zmierzy się z Usykiem.
Dla Joshuy to dobra rzecz, rozwija się z każdą walką i dwa obozy bardzo przydadzą mu się by przygotować się na Furego na 100 procent.
Usyk jest genialnym technikiem i ma niesamowitą pracę nóg. Dobry test dla AJ-a pod tym względem. Jednak po walce ukraińca z Chisorą nie widzę Usyka w walce z większym, silniejszym, lepszym technicznie i młodszym AJ.