Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 akurat zakon jedi to byli ci źli. Sithowie mieli szersze i mądrzejsze spojrzenie na moc.
7
Od 1944 roku w Polsce nie zmieniło się nic. Jak byliśmy, tak jesteśmy pod butem komunistów i ich potomków/ kontynuatorów.
8
@kaamil1910 nie mówił o kosmitach.
7
@tomFCB jest już Pani Wielgus, Pani Jachira. Towarzysze Czarzasty i Zandberg. Masz z czego wybierać.
7
@tomFCB nic głupszego dziś nie przeczytam.
Ostatnie dwa punkty
- twórz sieci powiązań teorie spiskowe (biała supremacja, dyskryminacja wszystkich przez heteroseksualnych białych mężczyzn i heteroseksualne białe kobiety wmawiając, że ich dyskryminują tylko dlatego, że nie przekładają rzeczy, które powinny pozostać w sferze społecznej na sferę polityczną - patrz myślnik pierwszy.
Bądź hipokrytą i opowiadaj o tolerancji, gdy masz na celu nie czyjeś prawa tylko poniżenie, ograniczenie praw ludzi, którzy tej "tolerancji" nie uznają.
Pan Jkm, którego nazywasz populistą głosi wolność... gospodarczą. Seksualną również. Zawsze potępiał jakiekolwiek ataki na homoseksualistów. Nie nasza sprawa co kto robi w łóżku. To jest wolność kolego.
6
Gdzie zamieszkują łosie?
Na łośiedlu.
0
@Volcano Gural. Inna liga.
0
@DaPidejpi W Brazylii to samo.
0
@chroma93 i czy donosik na trójkę poleci na lasy państwowe :D zamach!
2
Passat Boży skasowany dla jego. Biuro interwencji obywatelskich bez samochodu.
0
@BXOD Ugułem, przepraszam za ten wpis.
1
@BXOD tak! I tak zatytułowałbym książkę :D
Choroszcz się zbliża.
1
@wroclawianin89 wygrałeś! xD
1
@Zip dziękuję :)
2
Gdybyście musieli wymyślić najbardziej poryty tytuł książki to jak by on brzmiał?
Mój to:
Mistrz ping- ponga baluje z żabami przy śmierdziawce.
12
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/180095448_3621320571301413_2976398279761147301_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=yFopcQiAUA4AX9B9Fed&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=eb1bd0d9b71f6c5388d74add27805d05&oe=60B342D8
Oznaka dorosłości.
11
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/179972971_3619567781476692_1609081431833629386_n.png?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=zOT-cK8ErlYAX_FJP4o&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=431f62d54c94c5d8e05b12c8381546d1&oe=60B0F7BF
Klasyk xD
2
30 kwietnia 1940 roku w boju z niemieckimi siłami pod Anielinem poległ major Henryk Dobrzański "Hubal".
Nie zdjął munduru po klęsce kampanii wrześniowej.
Przedostał się z podkomendnymi na Kielecczyznę i rozpoczął działania bojowe. Brawura majora spowodowała, że Niemcy nazywali go "szalonym majorem", usiłując dopaść go w kolejnych zasadzkach i obławach. Był odznaczony m.in. czterokrotnie Krzyżem Walecznych oraz Orderem Virtuti Militari.
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/DqigKfcjQW8Z_GG5CgRzehFRdH1AdiwPQ4O3BxJqD2t6yZloqSHKkwhW4MeTYV4uRXDwFuhVSMKZ-TrBuA_cPmhhsgjZuao
1
@Sulimo pamiętam moją największa radochę w życiu, na potężnym gastro zobaczyłem z kolegą plakat reklamujący Big Milka straciatella.
Piękny moment :D
2
@PatrychoO masz. Tylko nie strać na głupoty :)
0
Noc bez niej ta kapusta.
4
@domin682 albo napisze "przeklęci", rozpętali wojnę domową, Bury, Ogień, Łupaszka.
"Gdy Twoi bohaterowie siedzieli w lesie, moi zdobywali Berlin".
10
W nocy z 26 na 27 kwietnia 1943 roku z niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz Witold Pilecki uciekł wraz dwoma współpracownikami: Janem Redzejem i Edwardem Ciesielskim.
22 września 1940 r. Pilecki na ochotnika dał się aresztować podczas łapanki na warszawskim Żoliborzu.
Rotmistrz Witold Pilecki, jak sam wspominał, był w piekle obozu koncentracyjnego Auschwitz 947 dni i nocy!
W Auschwitz stworzył sprawnie działającą konspirację wojskową, polegającą na wzajemnej pomocy więźniów oraz komunikacji ze światem zewnętrznym. Wysyłał szczegółowe raporty, m.in. o masowym mordowaniu Żydów w komorach gazowych. Oficer miał też zbadać możliwość uwolnienia więźniów, a na końcu uciec i osobiście złożyć raport władzom wojskowym.
Źródło- Red is Bad.
2
Takimi meczami wygrywa się majstra.
0
@Kgorecki2500 oh he lieeed to meee!
2
Najlepszym dialogiem w historii gier jest rozmowa Lamara z Trevorem w Gta 5. Change my mind.
2
Julian Grabowski
Nasz Bohater urodził się 1 stycznia 1894 roku w Staroźrebach, pow. Płock. Był synem Juliana i Filomeny z domu Majorkiewiczówna. Był żonaty, miał 5 dzieci. Pracował na własnym 18 ha gospodarstwie.
W czasie okupacji niemieckiej współpracował z AK, a po wkroczeniu sowietów udzielał pomocy partyzantce z Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Julian Grabowski wchodził w skład ostatniego oddziału NZW na ziemi płockiej, który działał po rozbiciu Sztabu 11 Grupy Operacyjnej Narodowych Sił Zbrojnych. Dowódcą tej grupy był Edward Szałański ps. "Tygrys”.
Dowodzona przez "Tygrysa" grupa przeprowadziła szereg akcji propagandowych i zaopatrzeniowych na terenie gm. Staroźreby, rozbijając m.in. spółdzielnię gminną w Rogowie. Oddział został rozbity na jesieni 1951 roku. Edward Szałański został aresztowany 12 października 1951 roku, podczas obławy prowadzonej przez wojska KBW. Ukrywał się wówczas w bunkrze znajdującym się pod stodołą Juliana Grabowskiego, swojego współpracownika i przyjaciela. Juliana Grabowskiego aresztowano dzień wcześniej.
Wojskowy Sąd Rejonowy w Warszawie, na sesji wyjazdowej w Płocku, w dniu 29 listopada 1951 roku skazał Juliana Grabowskiego na karę 7 lat więzienia, utratę praw publicznych i obywatelskich praw honorowych na okres 3 lat.
Julian Grabowski zmarł 6 kwietnia 1953 roku w więzieniu w Płocku. Pochowany został na płockim cmentarzu. Z relacji zięcia, który ubłagał grabarza aby ten, wykopał trumnę, wynika, że najprawdopodobniej Julian został zamordowany. Ciało było zmasakrowane, a drelichowe więzienne ubranie zbroczone krwią."
Cześć i Chwała Bohaterom !!!
Na podstawie biogramu przedstawionego przez Stowarzyszenie Historyczne im. "11 Grupy Operacyjnej NSZ".
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/154837282_10158182694398237_8814799905485656412_n.png?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2FnvtuDPFkMAX_ss6lJ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=05e470e6ed0264b2df1ec7f3d8ad05a8&oe=60ABCEF8
0
@msmsms Jak nie potrafisz dostrzec wiadomości w tym jakże prostym obrazku, to znaczy, że przerasta to Ciebie.
Każdy myślący człowiek to zrozumie.
0
@msmsms nie interesuje mnie co dla Ciebie byłoby milsze.
0
@msmsms karzesz mi?