Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Chakalaka tak i możemy się przerzucać kto kogo i kiedy zabił czy wyzwał.
Są dobrzy i źli ludzie na całym świecie. Problem polega obecnie na tym, że tylko nam się to wypomina w komercyjno-celebrycko-hollywodzko-telewizyjnym świecie.
Rozumiesz?
0
@macio_944 to Twa interpretacja. Wiesz ile? Czy po prostu się czepiasz?
5
@Chakalaka opowiedz o tym białym farmerom z RPA.
W Usa zdecydowanie więcej przestępstw to przestępstwa czarnoskórych ludzi na białych ludziach.
https://www.hoplofobia.info/wp-content/uploads/2015/08/91-cities_black-on-white-crime.jpg
https://www.hoplofobia.info/wp-content/uploads/2015/08/black-on-white-crime-rates.jpg
2
@Maicej Mamy przepraszać za to, że Policja w Usa zabiła czarnoskórego człowieka i za rasizm sprzed 400 lat.
0
@macio_944 Gdzie widzisz, że zakładam że mało.
Pytanie- znasz takie pojęcie?
0
@MarioVeB! a czyli jak sobie nakleisz kartę na czoło o tym, że sprzeciwiasz się gnębieniu sąsiada przez innych to to mu pomoże? XD
4
Klękanie, czarne obrazki dodawane na portale społecznościowe przez celebrytów tylko dla zasięgów nic nie pomogą.
Ile z tych osób wspiera jakiekolwiek fundacje, organizacje antyrasistowskie finansowo?
Działa nie tylko w internecie?
1
@lucas/catalan A co z kolonializacja przez Japonię, Turcję,Persje,Oman? Ich kolonializmu nie karamy? Nie wspominamy? ;)
Tylko Europejczycy mają za niego odpowiadać. Pytanie pozostaje: jak długo, w jakim wymiarze?
0
@NaFazieHitman oby nie. Piątek już się kiedyś pokazał.
18
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/167004386_4014074448614560_7752281830846577519_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=3xakmCMJaaIAX93XUeJ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=800b04f962eb7b3c6582114befbe9a67&oe=608A3180
Wszystko.
1
@LeoMessi1994 Czy się zgadzamy?
Domyśl się.
0
@MESSIah16 Dodam, że swojego doświadczenia, rozmów słyszę, że imigracja do Europy, przestępstwa na białych ludziach to nasza kara.
Stawiam w takim razie pytanie- jak długo ma trwać? Jest jakiś limit?
I dlaczego tylko Europejskie kraje mają ponosić odpowiedzialność?
Jedną z największych potęg kolonialnych była dzisiejsza Turcja, Japonię,Oman, Persję też można na chama pod to podciągnąć. Ich nie potępiamy? Nie karzemy im klęczeć? Hm?
Prawie każde państwo, grupa etniczna zrobiła coś w swojej historii coś za co mogłaby zostać ukarana. Proste pytanie czemu tylko my europejczycy mamy odpowiadać za swoje zdbrodnie?
0
@MESSIah16 klękać powinni w teorii obywatele Ukrainy.
9
30 marca 1945 r. została zamordowana Janina Przysiężniak ps. "Jaga".
Janina Przysiężniak ps. „JAGA” z domu Oleszkiewicz urodzona w Kuryłówce (1922-1945) żona mjr.Franciszka Przysiężniaka ps. „OJCIEC JAN” - łączniczka i sanitariuszka oddziałów NOW- AK. Aresztowana 30 marca 1945 r. przez UB z polecenia Stanisława Supruniuka, Szefa Urzędu Bezpieczeństwa w Nisku. Pomimo faktu, iż była w siódmym miesiącu ciąży, poddano ją ciężkim torturom, następnie pozornie zwolniono ją, ale gdy wyszła z samochodu, funkcjonariusz UB Machaj z Niska zastrzelił ją serią z pistoletu maszynowego. Zmarła razem z nienarodzonym dzieckiem. Miała 23 lata.Na nagrobku wyryto ogólny napis informujący, że zginęła tragicznie. Za komuny jakaś nieznana ręka dopisywała co rok frazę "Zamordowana przez UB".
5
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/166437049_10158246945458237_1850504415940441177_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=E_myPT3wRzoAX9sGlcA&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=60acdf9280fe5b2b79bc66c90e3b86df&oe=608834EB
Najwyższy czas :D
1
@KapiFCB Musi Sasza walić podbródkowe.
0
@macio_944 Messi nie dokopie.
0
Sasza dzisiaj wygrywa drugi raz. Whyte zostanie złapany prędzej czy później.
0
@Ramos9248 u mnie powoli już też. Na początku to każdy na kazdego wilkiem. Teraz ludzie noszą to rwczej dla świętego spokoju a nie strachu.
0
@Borneo Adam spokojnie ;)
Prymitywny szantaż emocjonalny "jak Cie złapie covid czy rak" bla bla bla.
1
@Czechuton thug life.
3
@patry295 ja też nie. Ani maseczki.
0
Jak myślicie do kiedy będziemy chodzić w pampersach na twarzy?
Jak długo będzie to trwało?
0
@Borneo uuuu covidianin.
0
Ostateczna masakra rządu przez Dzikiego.
4
Jestem lekomanem ale coś na to biorę.
1
Jeszcze tylko dwa tygodnie i jesteś my wolni ludzie :)
4
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2020/12/itCVDYLzCWnVRwFe.jpg
To się nigdy nie znudzi :D
0
Katolicka szkoła w pigułce xD
0
@msmsms moje też. Ale nie przesoliłem nigdy zupy.