3

@Chakalaka tak i możemy się przerzucać kto kogo i kiedy zabił czy wyzwał.
Są dobrzy i źli ludzie na całym świecie. Problem polega obecnie na tym, że tylko nam się to wypomina w komercyjno-celebrycko-hollywodzko-telewizyjnym świecie.
Rozumiesz?

0

@macio_944 to Twa interpretacja. Wiesz ile? Czy po prostu się czepiasz?

5

@Chakalaka opowiedz o tym białym farmerom z RPA.
W Usa zdecydowanie więcej przestępstw to przestępstwa czarnoskórych ludzi na białych ludziach.
https://www.hoplofobia.info/wp-content/uploads/2015/08/91-cities_black-on-white-crime.jpg
https://www.hoplofobia.info/wp-content/uploads/2015/08/black-on-white-crime-rates.jpg

2

@Maicej Mamy przepraszać za to, że Policja w Usa zabiła czarnoskórego człowieka i za rasizm sprzed 400 lat.

0

@macio_944 Gdzie widzisz, że zakładam że mało.
Pytanie- znasz takie pojęcie?

0

@MarioVeB! a czyli jak sobie nakleisz kartę na czoło o tym, że sprzeciwiasz się gnębieniu sąsiada przez innych to to mu pomoże? XD

4

Klękanie, czarne obrazki dodawane na portale społecznościowe przez celebrytów tylko dla zasięgów nic nie pomogą.
Ile z tych osób wspiera jakiekolwiek fundacje, organizacje antyrasistowskie finansowo?
Działa nie tylko w internecie?

1

@lucas/catalan A co z kolonializacja przez Japonię, Turcję,Persje,Oman? Ich kolonializmu nie karamy? Nie wspominamy? ;)
Tylko Europejczycy mają za niego odpowiadać. Pytanie pozostaje: jak długo, w jakim wymiarze?

0

@NaFazieHitman oby nie. Piątek już się kiedyś pokazał.

1

@LeoMessi1994 Czy się zgadzamy?
Domyśl się.

0

@MESSIah16 Dodam, że swojego doświadczenia, rozmów słyszę, że imigracja do Europy, przestępstwa na białych ludziach to nasza kara.
Stawiam w takim razie pytanie- jak długo ma trwać? Jest jakiś limit?
I dlaczego tylko Europejskie kraje mają ponosić odpowiedzialność?
Jedną z największych potęg kolonialnych była dzisiejsza Turcja, Japonię,Oman, Persję też można na chama pod to podciągnąć. Ich nie potępiamy? Nie karzemy im klęczeć? Hm?

Prawie każde państwo, grupa etniczna zrobiła coś w swojej historii coś za co mogłaby zostać ukarana. Proste pytanie czemu tylko my europejczycy mamy odpowiadać za swoje zdbrodnie?

0

@MESSIah16 klękać powinni w teorii obywatele Ukrainy.

9

30 marca 1945 r. została zamordowana Janina Przysiężniak ps. "Jaga".

Janina Przysiężniak ps. „JAGA” z domu Oleszkiewicz urodzona w Kuryłówce (1922-1945) żona mjr.Franciszka Przysiężniaka ps. „OJCIEC JAN” - łączniczka i sanitariuszka oddziałów NOW- AK. Aresztowana 30 marca 1945 r. przez UB z polecenia Stanisława Supruniuka, Szefa Urzędu Bezpieczeństwa w Nisku. Pomimo faktu, iż była w siódmym miesiącu ciąży, poddano ją ciężkim torturom, następnie pozornie zwolniono ją, ale gdy wyszła z samochodu, funkcjonariusz UB Machaj z Niska zastrzelił ją serią z pistoletu maszynowego. Zmarła razem z nienarodzonym dzieckiem. Miała 23 lata.Na nagrobku wyryto ogólny napis informujący, że zginęła tragicznie. Za komuny jakaś nieznana ręka dopisywała co rok frazę "Zamordowana przez UB".

1

@KapiFCB Musi Sasza walić podbródkowe.

0

@macio_944 Messi nie dokopie.

0

Sasza dzisiaj wygrywa drugi raz. Whyte zostanie złapany prędzej czy później.

0

@Ramos9248 u mnie powoli już też. Na początku to każdy na kazdego wilkiem. Teraz ludzie noszą to rwczej dla świętego spokoju a nie strachu.

0

@Borneo Adam spokojnie ;)
Prymitywny szantaż emocjonalny "jak Cie złapie covid czy rak" bla bla bla.

1

@Czechuton thug life.

3

@patry295 ja też nie. Ani maseczki.

0

Jak myślicie do kiedy będziemy chodzić w pampersach na twarzy?
Jak długo będzie to trwało?

0

@Borneo uuuu covidianin.

0



Ostateczna masakra rządu przez Dzikiego.

4

Jestem lekomanem ale coś na to biorę.

1

Jeszcze tylko dwa tygodnie i jesteś my wolni ludzie :)

4

0



Katolicka szkoła w pigułce xD

0

@msmsms moje też. Ale nie przesoliłem nigdy zupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?