Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Panie Paździoch! Pan żeś jest menda łysa i wrzód na zdrowym organizmie narodu polskiego !!
0
@D10SLEO a zasadził Panu ktoś kiedyś kopa?
0
@Barca1992 jakiś taki pan ponury żeś jest, głupi żeś pan jest. I w ogóle do widzenia panu.
2
Panie Boczek....gardzę panem.
3
7 marca 1944 r. nastąpiło podpisanie umowy scaleniowej między Armią Krajową a Narodowymi Siłami Zbrojnymi.
Na jej mocy oddziały NSZ miały pozostać jako zwarte jednostki w składzie oddziałów partyzanckich AK.
31 marca 1944 r. gen. Bór-Komorowski wydał rozkaz w sprawie przeprowadzenia scalenia.
W wyniku rzekomego niedotrzymania warunków scalenia ze strony AK nastąpił rozłam w szeregach NSZ. Szeregi AK opuściły struktury wywodzące się ze Związku Jaszczurczego.
0
@katalonczyk112 Nie do końca. Egipski spirytualizm miał tak ogromny wpływ na ich cywilizację, że wyprzedzali europejczyków o dobre 10 tysięcy lat.
0
Zamierzam złamać pewien stereotyp swoim wpisem. Długo myślałem o tym czego uczy nas religia jako doktryna, wszelkie kościoły jako instytucje.
Strach przed ogniem piekielnym.
Żywienie się naszymi słabościami, każdym złym nawykiem - piciem, paleniem papierosów i piekłem czekającym nas za to.
Na naszych słabościach zyskuje - przynajmniej w chrześcijaństwie Szatan czyż nie?
Do Boga powinno prowadzić nas serce i jeśli się modlimy to módlmy się, by ocenił nas według naszego serca, a nie według naszych błędów. I jeśli Bóg istnieje i jest nieskończenie dobry- jak uczy nas praktycznie każda religia to tak powinna być nam ta wiara przekazywana.
Praca nad sobą i dobre serce. Nie zamartwianie się i strach przed karą.
2
@Comentateiro Ja sam jako osoba prawicowa nie nazwałbym się stricte wierzącym. Raczej coś pomiędzy agnostykiem a osobą uduchowioną. Spotykam się tu ze stereotypami, jakoby każdy prawicowiec to ultra-katolik.
Każda religia, czy ideologia lewicowa/prawicowa chce by człowiek podążał za nią na ślepo.
Ja zawsze wychodziłem z założenia, że jeżeli zgadzasz się z daną doktryną,religią, czy obyczajem w 100 procentach - oznacza, że nie myślisz samodzielnie.
1
@Comentateiro dużo w tym racji. Lecz człowiek myślący krytycznie, który dojdzie do wniosku, że to wszystko "bzdury" może dokonać apostazji.
Faktem jest, że wiara lub jej brak wykształca się wraz z wiekiem.
0
@Quavosk jak dobrą papryczkę :D
3
Wszystkim Paniom, wszystkiego co dobre. Wszystkie jesteście wyjątkowe i piękne :)
2
Panie Turek kończ pan ten mecz!
3
@Ojciec5tkidzieci Jak to jest Grunwald to Ty jesteś krzyżakiem! Rozumisz?
1
Srebro było do wyciągnięcia. Ale i tak brawo dla naszej drużyny. Kamil miał spory udział.
3
Cele walki i postawy Narodowego Zjednoczenia Wojskowego wyznaczył Komendant Główny ppłk Tadeusz Danilewicz ps. "Doman" w rozkazie nr 312 z dnia 22 lipca 1945 r.:
"Rozwój działań wojennych przyniósł nam po okupacji niemieckiej drugą okupację- sowiecką. Walka obecna będzie przede wszystkim walką polityczną, będzie się toczyć o to, co stanowi istotę Narodu; o kulturę, religię, tradycję, o niezawisłość myśli i ducha polskiego, będzie to walka z komunizmem i wpływami wschodu. Walczyć będziemy o każdą komórkę gospodarczą, społeczną, wychowawczą, a w szczególności o duszę młodego pokolenia. W walce tej wszyscy musicie wziąć pełny udział. Trwać ona będzie aż do uzyskania celów postawionych przed jej rozpoczęciem stworzenia suwerennego Państwa Polskiego ze wszystkich jego ziem, z granicami poszerzonymi na zachodzie i północy zdolnego zapewnić nieskrępowane warunki rozwoju dla Narodu Polskiego do realizacji programu Wielkiej i Sprawiedliwej Polski."
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/157511733_10158193821103237_2734238119105877356_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=yd45XCHr9sIAX_pyPl0&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=be512a4023f8e69e5148cec72e78be2e&oe=60674AB7
1
@jedrek7000 Owszem, sytuacja na świecie jest rodem z teorii spiskowych.
2
Nie wiem czy było ale Granulat zarażony Covidem.
0
@Kgorecki2500 Cóż. Są "argumenty", że nie może. Chyba, że popiera. Dźwiga mi się jak czytam wpisy o retoryce " dziecko może spotkać coś złego więc je usunę, nie będę kochała to usunę". Każdy człowiek, który ma jakiekolwiek poczucie moralności brzydzi się takimi wpisami.
Ot takie przemyślenie.
9
https://m.jbzd.com.pl/obr/1788541/pytanie-za-100-punktow
Tylko to tu zostawiam :)
1
Widzę lekkie dymy boże na La Rambli w kwestii podziemia antynazistowskiego i antykomunistycznego.
I wiecie co? Nie mam ochoty się dziś udzielać w tym temacie. Dziękuję dobranoc :)
0
@Kgorecki2500 Wyjątkami są Bury czy Ogień. Nie Pilecki.
0
Co do skoków. Cały czas powtarzam, że cieszmy się póki można. Nie widać następców Stocha, Żyły i Kubackiego. Stękała i Wolny to nie ten poziom. Zniszczoł, Wąsek też nie wyglądają mi na kogoś z potencjałem. O Kocie i Murańce mówić szkoda.
8
Towarzyszko Klimasara!
Jesteście średnim pokoleniem (post?)komuny w Polsce. Nie piszcie, że po 1944 r. była "wojna domowa", bo to była sowiecka agresja. Niestety, Sowieci pozyskali zdrajców i zaprzańców z PPR-PZPR i ich przydupasów. Po '44 komuniści zamordowali około sto tys. ludzi. Żołnierze Wyklęci byli u siebie, walczyli o zdrowie, dobytek i życie swych najbliższych i sąsiadów. Bardzo wielu z nich walczyło już od września 1939 r. A gdzie wtedy byli komuniści? Wspólnie z III Rzeszą Niemiecką dokonaliście podboju Polski i następnie ją okupowaliście, rabując, paląc, mordując, wywożąc na Sybir.
Polskich Bohaterów nawet po śmierci obdzieraliście z godności, ubrań, butów. Z czaszek wybijaliście złote zęby, jak wcześniej Niemcy. Mordowaliście kobiety w ciąży i maleńkie dzieci. Zwłoki topiliście w torfowiskach, wrzucaliście do kloak i zakopywaliście na śmietniskach, w jamach i dołach.
Jakże wielki jest nasz grzech zaniechania, że nie było dekomunizacji i odpowiednich rozliczeń. Do 1998 r. można było jeszcze orzekać karę śmierci. Ilu ludobójców komunistycznych, zbrodniarzy i nikczemnych sadystów komunistycznych jej uniknęło, i komu to zawdzięczamy?
Leszek Żebrowski.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/155177029_280355143451285_269518387747573971_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=nSDAcDT8PKwAX87nb2_&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=311d4c3bef3c601840ac822e6fa34e7a&oe=60607A6D
0
@draxidox owszem. Nie da się tego oglądać.
8
Justyna Żyła - to wszystko mogło być Twoje.
2
Piooooooooootr!!!
2
Granulat słabo :D
0
@pax Jak napisałem nie da się oszacować tego w 100 procentach. Czytaj moje wpisy.
0
Świat nie jest gotowy na bytomską odmianę wirusa.
"Zakład pogrzebowy As Bytom".
2
@DaPi Spokojnie może przewrócić mniejsze drzewa. W Afryce przewodnicy mówią:
Węże? Ok
Krokodyl? Może ok.
Hipopotam? Nie jest dobrze.