Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan niemcy i skrucha? Przecież w ich gazetach i telewizjach są wzmianki o "polskich obozach". Szkoda wgl wymieniać i wspominać o tym narodzie.
8
Tylko to tu zostawię.
https://jbzd.com.pl/obr/1745586/cos-pieknego
1
@Bobo25 Oj w City czy PSG podejrzewam, że mógłby dostać większe. Ba dostałby.
To tylko moje skromne zdanie.
0
@Bobo25 No chodzi o to, że ma taki kontrakt że mógłby grać sobie bez ambicji za ogromne pieniądze jakie ma. A tymczasem chciał odejść. Przyczyny leżą gdzie indziej.
2
Wszyscy trzy w bok od Messiego. Gdyby zależałoby mu tylko na pieniądzach to nie chciałby odejść w lecie. Próby zdyskredytowania go są podłe. Dlatego między innymi chciał odejść. Został mimo wszystkich zawirowań, jest największym jaki był w Barcelonie i jaki będzie.
Trzy w bok.
0
@ShinobiQWE byłby, gdyby padali na to wszyscy jak muchy.
0
Granulat przestań w końcu.
1
Granulat niech teraz skoczy słabo i dzień będzie cudowny :D
4
30 stycznia 1901 r. w Słupi Jędrzejowskiej urodził się Tadeusz Bielecki, publicysta i działacz narodowy.
Należał do władz OWP: Wydziału Wykonawczego, a od 1927 wiceprzewodniczącym autonomicznego Wydziału Wykonawczego Ruchu Młodych OWP. W 1930 roku otrzymał mandat posła na Sejm, wybrany został z listy Stronnictwa Narodowego. Mandat sprawował do 1935. Od czerwca 1939 prezes Rady Naczelnej Stronnictwa Narodowego.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/144429345_10158116013493237_3597191757383108171_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ugFIVh9w8Y4AX_sJCuJ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=e7a2a08aba2485f0219940c14db22def&oe=603CB100
0
@ShinobiQWE Amman do wzięcia. Nie skreślałbym prześcignięcia Małysza i Gregora jeszcze. Zależy ile poskacze. Ahonen poza zasięgiem.
7
Kamil wyprzedza Nykanena w ilości miejsc na podium. Przed nim tylko Ahonen, Małysz, Gregor i Amman.
0
Ale poza Andrzejem to mamy cienkie szanse na cokolwiek po Stochu, Kubackim i Żyle.
Same nieloty.
0
Klemens się rozkręci spokojnie.
0
Dodam do tego mały smaczek - na dzień dzisiejszy mamy 0,4 procent poważnych przypadków na obecne ok 27 milionów zakażeń. 115 tysięcy mniej więcej.
0
@Chakalaka tak. Pobieram u niego lekcje dwa razy w tygodniu.
3
Jak nazywają się kury, które zjeżdżają na sankach?
Kokosanki.
0
@sebo939 moim zdaniem odzyska formę na Mś i Raw air. Mam przynajmniej taką nadzieję.
4
@Nano22 o chłopie jak Messi odejdzie to 3 dni z łóżka nie wyjdę. Deprecha gwarantowana. Umrze część Barcelony, jej dusza.
0
@jedrek7000 Vegeta numerem 1.
1
@Rust_Cohle nigdy nie jest za późno. Muay thai najlepiej.
0
@tobiasson92 My mamy w Polsce więcej policji niż zwykłych obywateli czy jak?
1
@FC1899Barca NWO
3
@Tasde a to wybacz.
1
@Quavosk a won z tym "reżimem". Jak wirus zostanie z nami do końca to co? Do końca świata mamy w namordnikach chodzić, dezynfekować się co 5 metrów i nie zbliżać się do nikogo na 2 metry?
22
https://jbzd.com.pl/obr/1739810/gdyby-zyczenie-julki-sie-spelnilo
ups.
3
Przedsiębiorcy otwierają się masowo, średnia zachorowań na której mieli opierać swoje decyzje już jest bliska zielonym wskaźnikom. Nie mieli realnych podstaw do ograniczeń, strajkiem dużo łatwiej to przykryć. Na pewno po takich zbiorowiskach będzie więcej testów, więcej zachorowań i można dalej ciągnąć lockdown.
Co do strajku to jeżeli ktoś myśl, że Ci co idą w pierwszych rzędach strajku dbają o ludzi i obchodzi ich los prostego człowieka powinni poszukać ściany i sprawdzić jej wytrzymałość.
0
@Witekk10 Dokładnie. Ile można. Liczba zakażeń dziennie w ostatnich tygodniach to 4000 gdzieś? A oni wprowadzają obostrzenia jakby zakażeń było dziesięć razy tyle.
0
@Kapitan_SW Owszem. Tak będzie.
0
@sebasarna18 Real i espanyol.
0
@Barca1992 tak dokładnie. I by wprowadzić wszelkiego rodzaju ustawy o braku możliwości nieprzyjecia mandatu.