4

@ProMILs hahahhahaha dokładnie.

Krzyczą wojna a większość nie wie o co tak naprawdę. Znam spore gro dziewczyn, które odeszły uczestnictwa w tych początkowo słusznych protestach z rozsądnym postulatem zachowania kompromisu aborcyjnego wraz z ogromnym napływem "julek i margotów", Zandbergów, Czarzastych itp.

0

@ProMILs strajk - julka bezdyskusyjnie.

0

@Janas11224 łahahahahahahhahaha co to było XDD

0

@Janas11224



Ja czasem tak.

0

@koziar jako facet powinieneś być przystojny. Badum tss.

1

@Ojciec5tkidzieci reakcje ludzi na Podlasiu na tych ludzi byłyby okuratne i sprawiedliwe :D

1

@amanter antifa antifą. Ale neonaziści i kkk to zwykłe szumowiny.

0

@Zoker jestem ogrem. Nie doceniasz mnie!

1

@koziar I żeby to się spełniło się.

2

@MESSIah16 a ładna jest? Bo nie wiem czy marzyć czy nie.

1

Cóż. W Usa kiedy Trump stawał się popularny z "piwnic" powychodziły Kkk, neonaziści i inne tego typu szumowiny. Teraz wrócą z powrotem.

0

@clyde ale przepraszam bardzo. Odbijamy Jerozolimę?

7

@Chakalaka a jak odniósł się do tego na Twitterze Donald Tusk?
Z dystansem :D

0

@RomanHoffer rak przełyku.

1

@Bobo25 a te ich argumenty : jak pan/pani będzie seniorem to pan/pani zobaczy padły? :D

3

@Showman to może somsiad.

2

@barteq ja z kolei stałem godzinę pod Playem swego czasu ze względu na godziny dla seniorów. Nie zjawił się ani jeden.

Tego samego dnia o 14:30 idę na pocztę. Czekam w kolejce 40 minut. Uwaga w kolejce sami seniorzy.

1

@Katalończyk 99 ja swego czasu takiej starej żulannie powiedziałem, że niech się nie martwi 13 emerytura będzie wypłacona niedługo.

37

Żul- ma pan 5 zł?

Ja- nie mam.

Żul- to niech Pan idzie do pracy.
XD

0

@maniak33333 pis pis-em. Akurat napisałem o PO.

3

@Sherem No nie lewica nie jest komunistyczna. Pan Czarzasty wielbiący Armię Czerwoną. Fakt nie mają nic wspólnego z komunizmem.

9

@tobiasson92 przerażające jest to, że ktoś kto wyznaje system zbrodniczy, ludobójczy jakim jest komunizm w tym kraju, który jest nim tak doświadczony jest w sejmie.

1

@NaFazieHitman dajemy sobie to mamy. Gdybyśmy byli społeczeństwem umiejącym walczyć o swoje to mowa byłaby o Polsce.

10

@NaFazieHitman w każdym normalnym kraju taka partia jak PO po swoich rządach nie przekraczałaby 5 procent, byłaby skompromitowana. Ale żyjemy w Polsce i z tym społeczeństwem jeszcze długo się nic nie zmieni.

1

@Barcza223 Szczęść Boże!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 Popijając jeszcze te latte w Starbucksie :D

1

@Damiano27psk Gural i Słoń.

10

@NaFazieHitman tak jestem z tego dumny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?