Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ProMILs hahahhahaha dokładnie.
Krzyczą wojna a większość nie wie o co tak naprawdę. Znam spore gro dziewczyn, które odeszły uczestnictwa w tych początkowo słusznych protestach z rozsądnym postulatem zachowania kompromisu aborcyjnego wraz z ogromnym napływem "julek i margotów", Zandbergów, Czarzastych itp.
0
@ProMILs strajk - julka bezdyskusyjnie.
0
@Janas11224 łahahahahahahhahaha co to było XDD
0
@Janas11224
Ja czasem tak.
0
@koziar jako facet powinieneś być przystojny. Badum tss.
1
@Ojciec5tkidzieci reakcje ludzi na Podlasiu na tych ludzi byłyby okuratne i sprawiedliwe :D
1
@amanter antifa antifą. Ale neonaziści i kkk to zwykłe szumowiny.
0
@Zoker jestem ogrem. Nie doceniasz mnie!
1
@koziar I żeby to się spełniło się.
2
@MESSIah16 a ładna jest? Bo nie wiem czy marzyć czy nie.
1
Cóż. W Usa kiedy Trump stawał się popularny z "piwnic" powychodziły Kkk, neonaziści i inne tego typu szumowiny. Teraz wrócą z powrotem.
0
@clyde ale przepraszam bardzo. Odbijamy Jerozolimę?
7
@Chakalaka a jak odniósł się do tego na Twitterze Donald Tusk?
Z dystansem :D
0
@RomanHoffer rak przełyku.
1
@Bobo25 a te ich argumenty : jak pan/pani będzie seniorem to pan/pani zobaczy padły? :D
3
@Showman to może somsiad.
2
@barteq ja z kolei stałem godzinę pod Playem swego czasu ze względu na godziny dla seniorów. Nie zjawił się ani jeden.
Tego samego dnia o 14:30 idę na pocztę. Czekam w kolejce 40 minut. Uwaga w kolejce sami seniorzy.
1
@Katalończyk 99 ja swego czasu takiej starej żulannie powiedziałem, że niech się nie martwi 13 emerytura będzie wypłacona niedługo.
37
Żul- ma pan 5 zł?
Ja- nie mam.
Żul- to niech Pan idzie do pracy.
XD
0
@maniak33333 pis pis-em. Akurat napisałem o PO.
3
@Sherem No nie lewica nie jest komunistyczna. Pan Czarzasty wielbiący Armię Czerwoną. Fakt nie mają nic wspólnego z komunizmem.
9
@tobiasson92 przerażające jest to, że ktoś kto wyznaje system zbrodniczy, ludobójczy jakim jest komunizm w tym kraju, który jest nim tak doświadczony jest w sejmie.
1
@NaFazieHitman dajemy sobie to mamy. Gdybyśmy byli społeczeństwem umiejącym walczyć o swoje to mowa byłaby o Polsce.
10
@NaFazieHitman w każdym normalnym kraju taka partia jak PO po swoich rządach nie przekraczałaby 5 procent, byłaby skompromitowana. Ale żyjemy w Polsce i z tym społeczeństwem jeszcze długo się nic nie zmieni.
1
@Barcza223 Szczęść Boże!
5
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Enh5DoRFOO7k8QsXz9iLlMIYhCh9Pdzv.jpg
Grzesiu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 Popijając jeszcze te latte w Starbucksie :D
1
@Damiano27psk Gural i Słoń.
10
@NaFazieHitman tak jestem z tego dumny :)