Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 jak Mia wzięła piłę łańcuchową to było "hell noo! oh hell noooo!!"
31
@Chakalaka no nie udowadnia. Obrazek raczej pokazuje hipokryzję aborcyjnych środowisk, których jedynym argumentem za zabijaniem dziecka przez własną matkę jest to, że w życiu może być mu ciężko, może być niepełnosprawne lub może umrzeć przedwcześnie bez pomocy państwa, innych osób.
Słabe.
96
@Chakalaka A w tej bajce były smoki? To ma jak myślę usprawiedliwiać i uwiarygadniać postulaty o aborcji na życzenie? No brak argumentów.
0
@chosenone przestrzega się prawa a nie bezprawnych rozkazów.
8
@tobiasson92 no i dobrze. Dość już tego. Niedługo będą nam kazali załatwiać potrzeby fizjologiczne o określonych porach.
We Francji i w Niemczech chyba rozważają zakaz rozmów w autobusach. Przecież to paranoja i nie ma to nic do wirusa.
0
@Katalończyk 99 To winny człowiek z niego.
0
@AlexDark00 płatki tylko z piwem.
4
@tobiasson92 są coraz bardziej kreatywni w niszczeniu swego wizerunku w oczach społeczeństwa.
0
@Katalończyk 99 to on ma jakieś wina?
1
@fcbarcelona1899oskar to ironiczne. Często pisze się w żartach Korwin krul.
21
@MesQueUnClub96 Donald Tusk odniósł się do działań rządu na twitterze.
2
@Nano22 Jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem różnicy płac w żadnym miejscu, w którym pracowałem.
2
@NGTRX mnie nie obchodzi, że Ciebie nie obchodzi :D
0
@NGTRX To jest forum. Wrzucanie się między wódkę a zakąskę jest na porządku dziennym.
6
Nie klei mi się postulat o parytety.
Mamy 100 osób do zatrudnienia i z grupy kandydatów wychodzi nam 60 mężczyzn i 40 kobiet/ 60 kobiet i 40 mężczyzn, którzy są najbardziej przydatni, kompetentni. Mamy w obu przypadkach odrzucić 10 osób danej płci aby było "równo" ? Bez sensu.
To tylko moja skromna opinia.
2
@Nano22 parytety w kopalni? Tylko w radach nadzorczych faszystowska mołdo !!
1
@NGTRX no sam opisywałeś jak to dany kraj ma historię prześladowania. Co mnie obchodzi to, że ktoś był prześladowany. O tym napisałem.
2
@NGTRX ano właśnie. Nie widzę tu potrzeby nagłaśniania tego, że pracę dostał pan trans czy pan czarnoskóry.
3
@NGTRX To ja odpowiem. Obojętnie jeśli mają takie same kwalifikacje. Co to ma znaczyć, że kierujemy się tym, którego przodkowie byli prześladowani.
Będziemy się tym kierować gdy to nas będzie się prześladowało?
3
Małe przemyślenie po czasie co do Granulata i mowy o tym, że bez pokory nigdzie się nie zajdzie. Mimo braku sympatii do niego uważam, że to walenie o pokorze jest nudne. Ali był pokorny? Tyson Fury jest pokorny? Mike Tyson, Jordan czy Cristiano Ronaldo są/byli pokorni?
1
@Nano22 dokładnie a białego można bo "pozytywna dyskryminacja". To, że ktoś był ofiarą rasizmu, dyskryminacji nie znaczy, że nie może stać się oprawcą.
4
@Nano22 prawda. Niby nie dyskryminujemy, rasa jest nieważna, płeć czy odczucie jakiej płci jesteśmy jest nieważne. Ale mowa jest o pierwszym czarnym, pierwszym trans czy pierwszej kobiecie.
To albo jest to nieważne albo jest ważne. Lewaki nie umieją się zdecydować.
1
@NaFazieHitman o tak to to to!
10
@macio_944 najważniejsze jest to by byli kompetentni.
6
96 lat temu , 25 stycznia 1925 r. we wsi Zagroby urodził się Mieczysław Dziemieszkiewicz ,był synem Adama i Stefani.
Późniejszy bohaterski komendant ps. "Rąb ","Rój" , żołnierz NSZ i NZW , pośmiertnie awansowany na stopień ppor. WP.
Odznaczony: Krzyżem Walecznych w 1945r. oraz pośmiertnie w 2007r. Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski i Krzyżem Narodowego Czynu Zbrojnego. "Rój" zginął w trakcie próby przedarcia się z Bronisławem Gniazdowskim, ps. "Mazur", przez obławę 270 żołnierzy z I Brygady Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (KBW) oraz nieustalonej liczby funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (UBP) i Milicji Obywatelskiej (MO). Gospodarstwo zostało otoczone potrójnym pierścieniem tyraliery. Akcję grupy operacyjnej wspierał samolot zrzucający flary oświetlające teren. Po kilku godzinach od rozpoczęcia akcji obaj wyszli z ukrycia i podjęli próbę przedarcia się przez kordon przeciwnika. Padli w krzyżowym ogniu broni maszynowej. W chwili śmierci miał 26 lat.
Źródło - Związek Żołnierzy NSZ.
0
@Striker jeśli mówi, że będzie mnie zgłaszał jak tylko zobaczy jakiekolwiek "potknięcie" to jest to zastraszanie.
0
@Admin030 ja go nie trawię porównywalnie z swego czasu Hannavaldem.
1
@Rewolucja123 zastraszanie w Twoim wykonaniu można pod to podciągnąć.
1
Czemu dozwolone jest grożenie innym użytkownikom zgłaszaniem ich? Zastraszaniem to można nazwać.
1
Hannavald kontra Granulat.
Kogo bardziej ?