0

Dymy boże w USA!

0

@shaun W top 6 jest i to bezdyskusyjnie. Stawiam go wyżej niż Ammana Ahonena,Gregora z Małyszem nie jestem jeszcze pewny mimo wszystko. Pod Finem jest ale jego kariera trwa i zobaczymy.

0

@shaun 4 miejsce jeśli chodzi o wygrane, jeśli idzie o miejsca na podium też jest w czołówce i jak utrzyma formę to pójdzie w obu klasyfikacjach w górę. Jest jednym z najlepszych stylistów w historii obok Krafta, Jandy, Funakiego,Kasaiego,Hannavalda. 6 medali drużynowych. Co do tcs jak jeden z 3 wygrał wielkiego szlema. Myślę, że jak prześcignie Nykanena w zwycięstwach pś i Gregora i może Małysza w miejscach na podium to przy medalach na mś i IO oraz Kryształowej kuli dla mnie będzie bezdyskusyjnie najlepszy.

0

@ShinobiQWE A jak dodamy do tego np srebro i brąz na IO?

2

Hipotetycznie Kamil wygrywa dwa złote medale Mś i Kryształową kulę - będzie go można nazwać najlepszym w historii. To moje skromne zdanie.

11

Kamil jest największy. Koniec kropka.

0

@AllBundy Badum tss.

0

@AllBundy A to teraz w Stocha czy Małysza?

15

Do Granulata wróciła karma.

0

Jest największy!!

0

@Krzywy95 95 procent rozmiaru skoczni nie przekroczył.

1

Jak cudownie ;)

0

Granulat teraz.

0

@MesQueUnClub96 Nie kracz.

0

@michal26 Elfice

1

@Nano22 "Nie wiem z czego oni się śmieją" XD

1

@patry295 O dziękuję !

0

@APRA Już wolałem Hannavalda.

11

@Nano22 O stary. Poważne pytanie!

5

@MesQueUnClub96 Po Prl. Ale z PRL zostały mi jeszcze ruskie łyżki. Chłopie większe niż moja gęba :D

2

@MesQueUnClub96 Owszem. Te meble. Antyczny.

2

Oby Kamil pokazał Granulatowi jutro kto jest wielkim mistrzem, a kto musi jeszcze na to długo pracować.

2

Yoda: the high ground, i have.
Vader: you underestimate my power!
Yoda: try it, you should not.

1

@NaFazieHitman Spróbuję tego.

3

"Nie chcemy naśladować, lecz raczej pragniemy tak tworzyć, by naśladowali nas inni. Oto nasza zaborczość ideowa."

- Jan Korolec, prawnik, publicysta. Działacz Młodzieży Wszechpolskiej, jeden z czołowych ideologów Młodych. Aresztowany przez Niemców w 1940, najpierw więziony na Pawiaku, następie zesłany do obozu koncentracyjnego KL Auschwitz, gdzie zginął 30 lipca 1941 roku.

1

@MESSIah16 Nie jest powiedziane, że Nykanen nie straciłby formy kontynuując karierę. Coś a'la Gregor.

0

@Prezes_sycylijczyk Złą stronę mocy? Czyli Jedi?

0



Ciekawa historia sparingu AJ z Furym. AJ jako amator miał według TF spuścić mu łomot. Joshua był wtedy amatorem.

1

@Witam Peter Prevc to też taki buc, że nie umiem na niego patrzeć.

1

@Maniek9444 Ja Ci powiem, że leży. Dwa razy tam wygrał bodajże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?