0

@FCBMati10 Pruł się w GA-PA chyba coś do Kubackiego.

3

Kamil jest na dobrej drodze do zostania najlepszym w historii.

1

@Tomo_95 Do tego na Olimpiadach Gregor zawodzil raczej.

0

@SonBarcaGoku Weźmy pod uwagę sukcesy drużynowe

0

@pt9 Prevc buc.

0

Jak przeglądałem różne fora, czy komentarze na portalach społecznościowych to zadziwiło mnie jak wielu lubi w Polsce Krafta. No nie trawię typa. Nie rozumiem tego.

1

@barcowy1899 Granicom.

0

@matirix20 Ekologiczny świat. Awantura z ruda baba i przepychanki przy kasach.

1

@Bartunek Major porobiony. Wykop wywąchał tę Asię, jest z roksy. Ogólnie porobiony struś jest. Beka do tej pory wybitna.

6

@NeroTFP Nie może tego skoczyć Granerud!! Życzę mu tego przeproszę państwa ale wydaje mi się, że nie może skoczyć.

2

Trwa najbardziej złoty lajt w historii Uniwersum Szkolnej 17.

0



Benger !!!

0

@pt9 Fabuła się rozkręci i charakter Arthura też.

7

Już zaraz mu obniżą o miliard belek i będzie musial 130 skoczyć xd

1

@kkbarca Ramadan.

0

@tmQbassive Toż to grzech :D

2

Kac morderca nie ma serca, kac krwiopijca ludożerca.

0

@Transu96 A chciałoby się xD

1

Nie ma to jak wyznawać miłość swojej byłej nauczycielce od Angielskiego. Typowy milf.

0

@Esteban_ Oj jest. A jeszcze do wypicia niemało :D

1

@MesQueUnClub96 Na sto procent XD

2

@MesQueUnClub96 Nie bój żaby. Siusiu zbudzi :D

2

Nie zaliczę zgona dziś ! Nie ma opcji!

3

Barcelona damą mojego życia :)

0

@Quavosk Mnie zmieniało powoli. Z czasem zrozumiałem ile znaczy dla mnie społeczność kochająca ten sam klub. Damę mojego życia Barcelonę.

28

La Rambla to część mojego życia. Dużo mi dajecie po prostu będąc. Cieszę się, że jesteście!

5

Ludzie. Do siego. Obyście lubili samych siebie, by bliscy byli z Wami i by niepewność będąca pierwszym krokiem do samookreślenia zmieniła się w drugi krok czyli odwagę.
Kocham La Ramblę!

0

Jezu jak ja będę czytał jutro swoje komentarze :D Zapadnę się pod ziemię.

1

@michal26 Łączę się w bulu i nadzieji xD

1

@clyde To partnera. Prawdziwego ogra. Takiego jak ja przykładowo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?