3

Szerpowie dotarli do obozu nr 3. Ośmiu zostaje na noc, dwóch idzie do bazy.

0

@D1OS Oglądałem protesty na żywo i praktycznie każda kobieta spytana dlaczego protestuje mówiła o tym ,że chodzi o sadystyczne zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci np. bez głów.

1

@ShinobiQWE Z zatkanym nosem.

0

@D1OS Gdzie manipuluję? Mam obelgami rzucać byś uznała mnie za szczerego w tym co mówię czy jak?
Rzeczywistości nie przekręcam moim zdaniem. Znak kilkanaście kobiet, które wyszły na początku na ulicę by potem odejść od protestu po dołączeniu się Zandbergów i innych Czarzastych.

0

@Abominacja Do bazy jeszcze trochę.

9

Szerpowie dotarli do c4.
Świetnie!

1

Hahaha co tam somsiedzie XD

0

Wciąż brak informacji dotyczących powrotu wspinaczy ze szczytu.

0

@itmustbejoke Wśród 8 tysięczników może porównywalną górą pod względem trudności jest tylko nanga parbat.

2

@MESSIah16 te szpileczki o tlenie mógłby przemilczeć. Dwóch weszło bez i jest ok. Takie to malutkie.

0

@MESSIah16 A ja myślę, że jest nierealna do powtórzenia nawet latem. To był przypadek 1 na 100000, że ich puściło.

1

Na K2 największe trudności są najwyżej. Ciekawe jak wyglądałaby wyprawa drogą Kukuczki.

0

@MSN30 Na zmęczeniu dotarcie do traversu i bottleneck zajmie im z 5 godzin.

0

@MSN30 Średnio to widzę.

0

@Tomo1989 A która godzina tam jest mniej więcej?

0

@Janiama Jest coś co nazywa się gorączką szczytową. Na 8000 metrów nie myśli się tak trzeźwo jak normalnie. Dostali gorączki szczytowej-tak sądzę.

0

@msmsms Do traversu dotrą jak będą wracać najwcześniej o 20 tamtejszego czasu. Tak obstawiam.

1

@Bartunek Księgową po serakiem odwiedza XD

0

@Colon Przecież tu nikogo nie ma!!

3

@Bartunek Major by sobie zrobił nitro trip na szczycie.

0

@Bartek22 Okuratna i sprawiedliwa porada.

2

@Abominacja Temperatura, za długi czas w strefie śmierci. Jak zostaną tam w zimie przy - 60 stopniach na całą noc to nie przeżyje nikt. A i zejście w nocy jest niebezpieczne.

0

@ryzy21 jest bardzo późno niestety...

0

Kraczę wiem, ale mam dziwne przeczucie, że panowie nie zejdą bezpiecznie.

0

@fcbfan1993 Oby zeszli bezpiecznie.

0

@fcbfan1993 nie znalazłem.

0

Panowie dostali gorączki szczytowej chyba.

0

@fcbfan1993 gdzie to zdjęcie?

21

@MESSIah16 Ależ obecnie strajk kobiet to nie strajk przeciwko religijnemu sadyzmowi w postaci obowiązku urodzenia dziecka np. bez głowy. Obecnie po przyłączeniu się postkomunistycznego, tęczowego towarzystwa jest to protest o aborcję na życzenie.

3

Co ja pacze. Zdobędą k2 zimą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?