Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szerpowie dotarli do obozu nr 3. Ośmiu zostaje na noc, dwóch idzie do bazy.
0
@D1OS Oglądałem protesty na żywo i praktycznie każda kobieta spytana dlaczego protestuje mówiła o tym ,że chodzi o sadystyczne zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci np. bez głów.
1
@ShinobiQWE Z zatkanym nosem.
0
@D1OS Gdzie manipuluję? Mam obelgami rzucać byś uznała mnie za szczerego w tym co mówię czy jak?
Rzeczywistości nie przekręcam moim zdaniem. Znak kilkanaście kobiet, które wyszły na początku na ulicę by potem odejść od protestu po dołączeniu się Zandbergów i innych Czarzastych.
0
@Abominacja Do bazy jeszcze trochę.
9
Szerpowie dotarli do c4.
Świetnie!
1
Hahaha co tam somsiedzie XD
0
Wciąż brak informacji dotyczących powrotu wspinaczy ze szczytu.
0
@itmustbejoke Wśród 8 tysięczników może porównywalną górą pod względem trudności jest tylko nanga parbat.
2
@MESSIah16 te szpileczki o tlenie mógłby przemilczeć. Dwóch weszło bez i jest ok. Takie to malutkie.
0
@MESSIah16 A ja myślę, że jest nierealna do powtórzenia nawet latem. To był przypadek 1 na 100000, że ich puściło.
1
Na K2 największe trudności są najwyżej. Ciekawe jak wyglądałaby wyprawa drogą Kukuczki.
0
@MSN30 Na zmęczeniu dotarcie do traversu i bottleneck zajmie im z 5 godzin.
0
@MSN30 Średnio to widzę.
0
@Tomo1989 A która godzina tam jest mniej więcej?
0
@Janiama Jest coś co nazywa się gorączką szczytową. Na 8000 metrów nie myśli się tak trzeźwo jak normalnie. Dostali gorączki szczytowej-tak sądzę.
0
@msmsms Do traversu dotrą jak będą wracać najwcześniej o 20 tamtejszego czasu. Tak obstawiam.
1
@Bartunek Księgową po serakiem odwiedza XD
0
@Colon Przecież tu nikogo nie ma!!
3
@Bartunek Major by sobie zrobił nitro trip na szczycie.
0
@Bartek22 Okuratna i sprawiedliwa porada.
2
@Abominacja Temperatura, za długi czas w strefie śmierci. Jak zostaną tam w zimie przy - 60 stopniach na całą noc to nie przeżyje nikt. A i zejście w nocy jest niebezpieczne.
0
@ryzy21 jest bardzo późno niestety...
0
Kraczę wiem, ale mam dziwne przeczucie, że panowie nie zejdą bezpiecznie.
0
@fcbfan1993 Oby zeszli bezpiecznie.
0
@fcbfan1993 nie znalazłem.
0
Panowie dostali gorączki szczytowej chyba.
0
@fcbfan1993 gdzie to zdjęcie?
21
@MESSIah16 Ależ obecnie strajk kobiet to nie strajk przeciwko religijnemu sadyzmowi w postaci obowiązku urodzenia dziecka np. bez głowy. Obecnie po przyłączeniu się postkomunistycznego, tęczowego towarzystwa jest to protest o aborcję na życzenie.
3
Co ja pacze. Zdobędą k2 zimą.