1

@michal26 Niestety nie miałem takowej. Nikt mnie nie kocha :(

1

@clyde No dobrze. Mamy XXI wiek, jak ktoś lubi inaczej i bić się biczem to też mu tego życzę.

0

@pax Mistrzu musimy kiedyś podyskutować. Ja Cię obserwuję Ty! :D

3

@MontelQ Guma cienka a nie pęka a Ty pękasz? XD

4

@NaFazieHitman Żeby każdy z nas kibiców Barcy miał partnerkę kochającą ten klub. Nie ma nic piękniejszego niż to. I tego Tobie życzę.

1

@Cariones Zawsze uważam. Następnym razem nie zapomnę o Tobie. Nie bądź Hajto!

0

@FcBarcaCules Ciebie też uwielbiam ! Xd

0

@VenoM Ale ja Cię szanuję ! XD

3

Pozdrawiam @pax @patataj @Triv44 @NaFazieHitman @Nano22 @VamosRakieta

Użytkownicy, których szczególnie lubię i szanuję !

1

@daniel32778 Oj tak. Będzie piękna.

1

@Piotr,1985 Pozdro. Wiary w lepsze jutro!

3

Ja Was bardzo szanuje ! Bardzo.

1

@Piotr,1985 Do rana pijemy i tyle.

1

Miota mną jak szatan!

0

Niech nie zabraknie nam wiary w lepsze jutro. Tego Wam życzę!

0

@Criss18Barca

proszę :)

0

@Wilczeq Tobie też mistrzu!

0

Mogliśmy wszystko, lecz mogliśmy tylko chcieć...

1

@Lola120 Witam! :D

6

Życzę Wam wszystkim i sobie również, kobiety Barcelonistki. Mnie wystarczy by oglądała ze mną mecze! xD

2

@PatrychoO Polane?

0

@4drian0 a to nie słyszałem.

1

Będę pił do rana.


Dziękuję za uwagę.

6

@barcelona97 W domu ze ścianą.

4

@Fawrf Albo stosunki międzynarodowe :D

3

30 grudnia 2020 roku w Starych Babicach we śnie zmarła przeżywszy 101 lat mjr Zenobia Klepacka ps. "Małynicz". - kombatantka ZJ i NSZ, wieloletnia działaczka Związku Żołnierzy NSZ i Stowarzyszenia Polskich Kombatantów.

Zenobia Klepacka urodzona w 1919 roku, we wrześniu 1937 r. podjęła studia na Wydziale Matematyczno-Przyrodnicznym Uniwersytetu im. J. Piłsudskiego w Warszawie. W 1939 roku zgłosiła się na ochotnika do oddziałów "żywych torped", których celem było prowadzenie szczególnie niebezpiecznych zadań bojowych lub akcji mających charakter samobójczy. Uczestniczyła w styczniu 1939 roku w pogrzebie Romana Dmowskiego.

Od stycznia 1940 r. do maja 1945 r. udzielała lekcji na tajnych kompletach w zakresie szkoły średniej w Wołominie. Posiada uprawnienia kombatanckie z tytułu działalności w Narodowych Siłach Zbrojnych od grudnia 1942 r. do grudnia 1944 r. Brała udział m.in.: w inwigilacji konfidentów Gestapo w Wołominie, uczestniczyła w kursach przeszkolenia wojskowego i w terenowych ćwiczeniach bojowych. W czerwcu 1945 r. przeniosła się do Warszawy i rozpoczęła studia wyższe w Szkole Głównej Handlowej. Po ukończeniu studiów pracowała w przedsiębiorstwach państwowych w Warszawie.

Za swoje zasługi została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Pro Patria, Krzyżem Narodowego Czynu Zbrojnego, Krzyżem Partyzanckim, Komandorią za Wybitne Zasługi dla ZKRPiBWP, Medalem Pamiątkowym 75-lecia NSZ.

Źródło-Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych

9

Do siego majstry. Trochę oklepane ale oby rok 2021 odbił nam ten tragiczny 2020. Na to liczmy.

Wszystkiego najlepszego!

2

30 grudnia 1858 urodził się Zygmunt Balicki, publicysta, socjolog, teoretyk ruchu narodowego.

"Uczucie narodowe nie może być biernym, wobec siły, która je zniweczyć pragnie, ale napięciem swoim musi jej dorównywać, musi ją przewyższać nawet, gdyż zadaniem jego jest zastąpić, w części przynajmniej, brak sił materialnych w odporze."

1

@cchesterr43 Sebix i Karyna! :D

0

@WiernyKibic111 Tak to wina trenera, że piłkarze nie wiedzą co robią podczas meczu. To on ustawia taktykę, motywuje graczy. Taki Klopp, który jest dla nas nierealny by Ci pokazał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?