Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Tyle w temacie xD
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/142001388_3362929167140556_6466376476316287781_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0fwuVKsWApcAX-xaTsQ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=c8e7731424ca1d913123d87015ee032a&oe=6032EF8B
37
@NaFazieHitman podoba mi się to, że jedzie on praktycznie po każdym. Bez dyskryminacji :)
0
@patry295 lub za wcześnie :D
9
@Olkovsky9 nie.
2
@Bartunek skończyłeś moją karierę.
1
@Prezes_sycylijczyk aż wody muszę się napić.
3
Jak nazywa się stolica zombie?
Zagrzeb.
0
@tobiasson92 towarzysz Zandberg wyznaje komunizm. Kto tu jest socjopatą/psychopatą?
8
Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć.
0
@tobiasson92 z ust mi to wyjąłeś.
0
@Chaoss wraca Prl.
1
@semafor nie chcesz dawać życia jeśli ktoś ma być obciążony od urodzenia cierpieniem?
Czary mary każdy jest. To część życia. Idąc Twoim tokiem " rozumowania" trzeba by było usuwać każdą ciążę.
4
@semafor niemoralne jest rodzenie niechcianych ludzi ale moralne jest odbieranie im z tego powodu życia.
Czytasz to co piszesz?
A i nie jestem katolikiem.
2
@semafor w tym przypadku też da się go naprawić. Podarowanie życia ma być okropne?
Straszne jedt to co piszesz. I jest to właśnie jednowymiarowe i egoistyczne.
Dziecko płaci życiem za błąd? Chyba aborcją się płaci. Życie nie musi być karą. Nie jest powiedziane jak się potoczy. Nawet dowiedzenie się o tym, że matka nie chciała dziecka przez nie i ziwazane z tym emocje to rzecz naturalna,która kształtuje osobowość. To co zrobi z tym dziecko zalezy od niego. I tylko od niego.
Nie zabijaj.
2
@MesQueUnClub96 ja Ci zawsze daje. A nie czekaj.
3
@semafor Ale czemu karać? Czemu błąd? Seks jest błędem? Antykoncepcja?
Mój drogi jeśli piszesz o zrozumieniu komplikacji życiowych to powinieneś wiedzieć, że za błędy się placi. Brutalne jest podejście, że życie jest karą za błąd.
Zerojedynkowe myślenie.
1
@Kidd ja nie piszę o dzieciach,które zaraz po urodzeniu umra. Piszę o usuwaniu ciąży bo tak się komuś podoba....
2
@semafor cóż dopasowanie do poziomu merytorycznego Twojego wpisu.
Gdybyś napisał "zmuszanie kogoś do rodzenia kogoś niechcianego" wtedy możemy dyskutować na poziomie.
Twój wywód o rodzeniu takich jako niemoralnym jest tak tragiczny, że nie da się inaczej.
Skoro nie umiesz rozgryźć konstruktów myślowych tak prostych to może nie powinieneś się udzielać. Nie ma się nad czym zastanawiać to bardzo prosty lopatologiczny konstrukt ;)
Stan psychiczny i powoływanie do życia. Jaki stan psychiczny? Przecież jesteś za usuwaniem. Nie ma dzuecka to nie ma stanu psychicznego, konsekwencji i powołania do życia. O czym Ty piszesz?
2
@semafor tekst o szalasach to prymitywny atak typowy dla lewicy.
Nazywajmy kogoś ciemnogrodem, zacofanym katolem gdy nie mamy argumentów.
0
@daniel32778 Jack był zabawny.
0
@Gall tak. Hipokryzja jest wszechobecna. Tylko czyjąś hipokryzją nie usprawiedliwia się zabójstwa dziecka. Tak samo jak pisałem już kiedyś- swojego rasizmu nie usprawiedliwia się czyimś.
3
@semafor Rodzenie osób, które są niechciane jest całkowicie niemoralne?
Moralne jest zabicie takiej osoby. Czyli co, zabijmy ludzi bezdomnych, będących na marginesie społecznym- a nie to wina prawicy, że nie pomaga powinni być usunięci.
No to napisałeś/aś.
Jak pisałem wyżej urodzić nawet niechciane dziecko można i można się go zrzec w szpitalu. Dostanie się do adopcji i będzie przez kogoś kochane.
To, że nie bierzesz takiej możliwości pod uwagę świadczy o Twym skrajnym egoistycznym , pretensjonalnym podejściu do życia a nie "cenieniu" go jak wcześniej napisałeś/aś.
Właśnie! Może ojciec będzie chciał się zająć takim dzieckiem. Bierzesz pod uwagę taką możliwość?
1
@Nocturno lepiej bym tego nie podsumował.
2
@semafor "Jeśli powołanie życia ma się opierać na błędzie, braku edukacji, gwałcie i innych okolicznościach, to nie będzie nigdy wspólnej przestrzeni do rozmowy."
Nie mówię tu o gwałcie czy życiu przez minutę nie mając mózgu lub urodzeniu się bez głowy. Tylko o podejściu "wpadłam to sem usunem". Czyli braku odpowiedzialności.
Jak najbardziej uważam, że zostawienie ludzi samym sobie w kwestii edukacji seksualnej i zagrożeń związanych z życiem/ śmiercią dziecka jest złe. Tak samo jak rodzenie dzieci bez głowy właśnie.
Usuwanie dziecka tylko z powodu uważania, że ma się takie prawo i "moje ciało" nie jest uzasadnione moralnie. Tyle. Zrozum o czym piszę a nie lej wodę.
1
@Pawel1980 Nie mam nic przeciwko antykoncepcji. Jeśli nie chcesz - zabezpieczaj się.
Eutanazję rozumiem. Jest to decyzja ukształtowanej osoby zazwyczaj.
Większość większością. Rozmawiasz ze mną :)
7
@semafor "Nie chcesz słuchać agrumentów nie słuchaj, podązaj dalej, wypisuj emocjonalnie puste manifesty i oskarżaj ludzi o brak podstawowych wartośći, gdy sam reprezentujesz zerowe zrozumienie i brak empatii dla osób, dla których wychowywanie chorych dzieci jest codziennością."
Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie mam empatii do osób, które wychowują niepełnosprawne dzieci?
Mówię o braku wartości i empatii w przypadku zabijania takowych, tłumacząc to problemami. Rozwiązaniem problemu nie jest zabicie takiego dziecka. Nie jest też prawem. Po urodzeniu jest ochrona życia. To bodajże art 148 kk.
"Wydawało się, że ten rysunek jest niezwykle prosty, ale okazuje się, że bez opisu, ani rusz. Skąd u osób przekonanie o własnych walorach intelektualnych skoro najbardziej oczywiste fakty trudno połączyć ze sobą mimo, że są ze sobą nierozerwalne."
Tak. Oczywistym faktem jest czyjeś pseudofilozoficzne dorabianie ideologii do usuwania ciąży. Fakty są takie, że środowiska lewicowe tworzą argumenty nie mające jakiegokolwiek poparcia, jakiejkolwiek wiarygodności moralnej i intelektualnej. Skąd u Ciebie takie przekonanie. Sam/sama rzucasz pustymi sloganami. Prawo do życia ma każdy. Nie argumentujemy tego czyjąś może i prawdziwą hipokryzją. To jak usprawiedliwianie swojego rasizmu czyimś.
Twoje ciało nie ma dwóch par nóg, dwóch par rąk i dwóch typów dna. Biologia :)
4
@Pawel1980 zależy czy mówimy o całkowitym zakazie aborcji czy o aborcji na życzenie "wpadłam to se usunem!!111 moje prawo".
@Nano22 jeszcze argument o tym, że po 4 (?) tygodniach płód jest dopiero człowiekiem.
Płód to etap rozwoju CZŁOWIEKA. I poza tym- gdy minie dokładnie co do sekundy 4 czy któryś tam tydzień to nagle czary mary stajemy się ludźmi?
Litości.
8
@Nano22 niestety kompromituje się ogromna ilość ludzi, którzy uważają że zabójstwo dziecka jest czyimś prawem. No żaden z argumentów za aborcją na życzenie nie ma żadnego sensu.
Nie masz nic do powiedzenia bo jesteś facetem-chyba, że to popierasz.
Mam coś do powiedzenia szczególnie jeśli to moje dziecko.
Nie będę kochała dziecka.
Przez ten znienawidzony pewnie przez Ciebie kościół jest prowadzonych wiele "okien życia" chociażby. Ludzie bezpłodni czekają na dzieci.
Dziecku będzie źle w życiu, doświadczy przemocy.
Tak zabijmy je przed urodzeniem.
Moje ciało moja sprawa.
Twoje ciało nie ma dwóch głów, dwóch par nóg i rąk i dwóch typów dna.
Nie no po prostu no nie.
4
@kamilkrycha stereotypowe myślenie kogoś kto jest strasznie przeciwny stereotypom dotyczącym wszystkiego co lewicowe, postępowe itp itd.
2
@macio_944 naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie ubrałem tego w cudzysłów. Można to nazwać bełkotem bo jak tłumaczyć zabicie nienarodzonego dziecka z powodu tego co może podkreślam może wydarzyć się w jego życiu.
Jest to bełkot tłumaczący zabijanie dzieci przez matki, które uchylają się od odpowiedzialności za swoje czyny, oczywiście pomijam tu kwestie zawarte w kompromisie aborcyjnym. Tak takie coś też istnieje.