1

Granulat skończ wreszcie...

1

@MesQueUnClub96 znając życie tak.

0

I Prevc po 19 za skok o dwa metry krótszy.

2

17 nota dla Kubackiego...Granulat by miał 5x20.

0

@Persyfl Napisałeś o źródle problemu.

Źródło - coś co stanowi początek czegoś, przyczyna uczuć, zachowań.
W temacie, który został poruszony jest to bardzo gruba zniewaga. Gdybym Cię znał osobiście i usłyszałbym od Ciebie coś takiego to naprawdę byłoby niemiło.

1

@Persyfl Słucham? Jakie źródło problemu? To podlega pod zniewagę chłopcze. Uważaj co piszesz.

1

@Persyfl Uuu ktoś chce mnie zdeprecjonować, atakować? Szacunek to podstawa jakiejkolwiek debaty, rozmowy.
@pax Właśnie! Za co mnie szanujesz. Też trapi mnie obecnie ta kwestia.

2

@pax odnosiłem się do tematu komercyjnego - tak to nazwijmy. Chodzi o ten trend "me too". Mistrzu przemoc domowa też nie pochodzi tylko od facetów. Tylko który Ci pójdzie na policję i powie "żona mnie bije". Przemoc domowa to straszna rzecz i gdybym wiedział o tym, że przykładowo sąsiad bije żonę to poszedłbym do więzienia razem z nim.

Krótko mówiąc ja o gruszce Ty o pietruszce. Akcje, happeningi typu "me too" a to co się dzieje w domach z pijanymi mężami to dwie odrębne kwestie.

11

@pax ale skomentowałeś :) bije od tego wpisu brak zgody z moim twierdzeniem.

Ujmę to inaczej. Facet w dzisiejszym świecie, czy w oczach sądów - może się mylę nie znam statystyk, czy w oczach społeczeństwa w kwestiach molestowania, gwałtu jest winny i koniec.

Co do pierwotnego ujęcia sprawy o rozłożonych nogach to radykalne feministki potrafią twierdzić, że facet je tym gwałci.

5

@clyde no i o to chodzi często w tych przypadkach. Sama zgadza się spać z facetem, którego nie kocha który się jej nie podoba itp. a potem "oh byłam molestowana i gwałcona!!!1111"

54

@clyde Cóż. Często kobiety pchają się do łóżka, by zdobyć rolę, stanowisko, sławę. Teraz po prostu jest trend, by robić z facetów gwałcicieli, molestujących kobiety siedzeniem z rozłożonymi nogami w autobusie, tramwaju czy na ławce.

Nie we wszystkich przypadkach tak było lecz sądzę, że w niejednym chodzi o przypasowanie się do tego trendu "me too".

4

Lech Karol Neyman urodził się 7 lutego 1908 roku w Poznaniu. Adwokat, publicysta, działacz narodowy.

W czasie wojny członek Organizacji Wojskowej Związek Jaszczurczy, kapitan Narodowych Sił Zbrojnych oraz Służby Cywilnej Narodu i Organizacji Polskiej, komendant Okręgu VIII Krakowskiego, a następnie Okręgu I Pomorskiego NSZ.

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/147171337_10158135762018237_2379781248341455075_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=bIBNDvqKyEQAX_JtuQa&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=7fcda9cd05b0231f9a9d98d892ed21b7&oe=604723AA

1

Dla zaginionych na k2 nie ma już nadzieji.

0

@Tomo1989 Syn jednego z nich jakieś dwie godziny temu wyszedł z c3 sprawdzić czy ich widać. Zero świateł, jakiegokolwiek śladu ruchu w górze...

1

Na K2 chyba zaginęło trzech wspinaczy. Brak kontaktu od 12 godzin. Tragiczna zima się szykuje. Szczyt zdobyty ale nie za darmo niestety.

2

Dziś rocznica śmierci Stanisława Ostwinda-Zuzgi ps. „Kropidło”, „Bolesław” (26 IV 1899 - 4 II 1945).

Polski Żyd, st. sierżant WP, przodownik Policji Państwowej, major Narodowych Sił Zbrojnych, komendant powiatowy placówki NSZ w Węgrowie.

Najwyższy rangą dowódca pochodzenia żydowskiego w polskiej konspiracji w czasie II wojny światowej.

3 I 1945 r. aresztowany przez UB, przewieziony do aresztu w Otwocku i bestialsko torturowany podczas śledztwa. Kiedy komuniści odkryli jego żydowskie pochodzenie, usiłowali przekonać go do przejścia na ich stronę. Ten jednak odmówił i stwierdził, że pozostanie wierny Polsce, swoim ideałom oraz Narodowym Siłom Zbrojnym, którym złożył przysięgę.

Pytany, dlaczego jako Żyd zadawał się z faszystami, odrzekł: „Po pierwsze jestem Polakiem, po drugie tylko oni [narodowcy] chcieli mi pomóc”.

2 lutego, po niejawnym procesie, skazany na karę śmierci przez Sąd Wojskowy Garnizonu Warszawskiego.

Zamordowany 4 II 1945 r.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

Nsz- okręg mazowiecki.

5

Czy jak Sanepid wkracza do siłowni to wychodzi z niej dopakowany?

Jestem ciekaw czy ciężar kontroli biorą na klatę czy na barki?

Szymon Majewski miszcz !

1

@MesQueUnClub_87 W stronę morza genialny jest.

0


"Zło? Co to jest? ... Powiedziałeś, że jesteś samą śmiercią. Czy jesteś więc zły, czy po prostu jesteś silniejszy i bardziej przytomny niż inni? Kto nadaje więcej kształtu świadomej historii: dobrzy, którzy trzymają się wypróbowanych i prawdziwych, czy ci, którzy chcą wyrwać istoty z odrętwienia i doprowadzić je do chwały? Jesteś burzą, ale tak bardzo potrzebną, aby zmyć starą i zadowoloną z siebie galaktykę. "

James Luceno "Darth Plagueis"

2

@NaFazieHitman i Illuminata ;D

6

2 II 1943 w Berlinie został zgilotynowany Szef Wywiadu "Z" Związku Jaszczurczego Stanisław Jeute.

Był to jedyny konspiracyjny wywiad do zwalczania, którego Niemcy powołali specjalną komórkę "Sonderkomando ZJ".

Miał 32 lata.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/145783068_10158122590833237_3487771231553402716_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=6cuS2wQnbXAAX9NZG8_&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=2b9b0406be23e93466079d3f8864aa35&oe=603D43F9

0

@amanter film jest przygniatająco przygnębiający. Pięknie pokazane jak można rozum stracić w każdej chwili.

0

@MesQueUnClub_87 i jak podobało się "że życie ma sens"?

Dobry film od tej grupy to też "dzień w którym umrę".

0

@MesQueUnClub_87 I "że życie ma sens".

6

@MesQueUnClub_87 contratiempo polecam. Rozwalił mnie.

1

@amanter mechanik! Wybieram Cię!

0

@MesQueUnClub_87 Kolekcjoner kości mnie rozwalił. Oglądałeś np Amores Perros?

3

@Bartek22 Janek to jedyna postać w uniwersum z jakąkolwiek przyzwoitością.

3

@MesQueUnClub96 Szaran w topowej formie.

1

Jakie polecicie filmy w klimacie thriller/dramat/ zagadka kryminalna?

Ja polecam cały czas film offowy "że życie ma sens" zrył mi banię jak żaden inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?