Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Owszem, Fury jest niesamowicie nieszablonowy.
Czy nie ma twardej głowy? Po serii 10 ciosów od Ruiza na głowę padłoby 90 procent ciężkich. Po ciosie Kliczki w 6 rundzie ich walki - padłby każdy obecny ciężki.
AJ ma najbogatszy w ciężkiej arsenał ofensywny i wydaje mi się, że może być zonk.
1
@D10SLEO Możliwe. Ale jak to uzasadnisz? Walką z Ruizem? To mają we krwi hejterzy AJ. Anglik jest niesamowicie niedoceniany.
Uwaga będę chwalipiętą. Rzadko się mylę w przewidywaniach wyników walk bokserskich. Mam na to świadków.
2
@pt9 owszem. Mam nadzieję, że wywiąże się z tego debata a nie gównoburza. Ja się wyłączam.
4
Dla fanów boksu.
Ogłoszenie walki Fury-Joshua najprawdopodobniej w tym tygodniu.
Fury wygrał z Kliczką i Wilderem zdecydowanie. Czym różni się od nich AJ? Krótsze ciosy, składanie kombinacji w różnych płaszczyznach, umiejętność walki w półdystansie, ciosy w tułów. Prawa ręka a'la Joe Louis.
Styl robi walkę i nie widzę Furego przyjmującego styl z walki z Wilderem. AJ ma dużo lepsze kontry i jego ciosy nie potrzebują tyle miejsca ile potrzebują ciosy Kliczki czy Wildera. Nie skreślałbym AJ.
15
TVP 1: o 6% wyższe wpływy z VAT niż w ubiegłym roku, mimo pandemii.
NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ – RZĄD POWINIEN TAK GOSPODAROWAĆ BY PODATKI NIE BYŁY POTRZEBNE. POWINIEN SIĘ CHWALIĆ TYM ŻE DOJENIE NARODU ZMALAŁO, A NIE ŻE WZROSŁO.
Wojciech Cejrowski.
1
@BXOD Ja w lesie nie bywam, chyba że oglądam wiewiórki.
3
@barcelonaLM wielki film Boży. Wielka rola Boża. I to właśnie na ten temat chciałem powiedzieć.
Dziękuję za tę wypowiedź.
5
https://m.jbzd.com.pl/obr/1777648/to-rasizm
Tak.
1
@yzyr merytoryka nie ma tu nic do rzeczy. Przedstawiam fakty, biogramy. Rozpowszechniam wiedzę o ludziach związanych ze Stronnictwem Narodowym. Jeśli Cię to nie obchodzi to po co zaczepiasz?
Jeśli nie chcesz tego czytać, masz jakiś problem ze środowiskami narodowymi to jest taka opcja jak "ignoruj".
2
@Kgorecki2500 na stronach fanatyków Pis-u by nie poznali :D
6
Złoto xDDD
https://www.facebook.com/103175228169787/photos/a.105837307903579/133406395146670/
4
Bardzo wiele chłopcze.
8
22 lutego 1937 roku zmarł Henryk Rossman, filister Korporacji Akademickiej Welecja, adwokat, radca prawny, jeden z czołowych działaczy obozu narodowego.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/151982555_10158168216878237_2239008455282743653_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Mgp4YdHsreEAX9f0qZj&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=b00f681acc3bf8c17eccc2623a7069a3&oe=605856D9
1
Jesień 1946r. grupa oficerów 5 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, z lewej młody kapitan wywiadu Wojciech Jaruzelski, tuż po powrocie z krwawego wypadu na "bandy leśne " NSZ i WiN w powiecie piotrkowskim.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/153540116_10158170635228237_6825210722639785991_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=tLLbSghxMM8AX_dbI7q&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=56df3b6fc51d57cdb1b6a76459d8b548&oe=60578A8B
0
Lenglet dzban...
0
@paweldunajecfcb Amores Perros.
4
@Quavosk a kto umarł ten nie żyje.
11
Na wieczną wartę odeszła pani ppor. Zofia Mizgalska ps."Słoneczko" -żołnierz NOW-AK , uczestniczka bitwy o Porytowe Wzgórze , podkomendna por/mjr. "Ojca Jana", odznaczona podobnie jak mąż Marian Krzyżem Walecznych.
Pani Zofia zmarła tuż przed swoimi 100 urodzinami.
1
@PanZagadka dziękuję i Tobie również.
6
Parę desperadosów wieczorkiem. Miodzio :)
Naszło mnie przy tym przemyślenie o kryzysie naszej Barcelony. W takich chwilach prawdziwy kibic kocha jeszcze bardziej. Kochajmy Barcę!
1
@Pawlak1992 Polska to kraj.
1
@msmsms należy się Granulatowi. Dożywotnio.
6
Granulat dsq :D
8
"Prawdziwy patriotyzm nie może mieć na względzie interesów jednej klasy, ale dobro całego narodu."
- Roman Dmowski.
7
93 lata kończy kpt. Barbara Kulińska-Żugajewicz, sanitariuszka i łączniczka w Samodzielnym Batalionie NSZ im. bryg. Mączyńskiego.
Powstaniec warszawski, działacz społeczny, honorowy obywatel miasta Konstancin Jeziorna. Ciepła, kochająca ludzi kobieta.
Opieki Opatrzności i pogody ducha na każdy dzień!
1
@Sulimo man's wife is his life mr ups man.
1
@pax skomentuję. Dziada do więzienia i nie na cele ochronne.
Twoje zapytanie brzmi trochę jak zarzut. Przemoc pochodzi i od kobiet i od mężczyzn, uważam, że przemoc trzeba niszczyć w zarodku.
Nigdy nie można przechodzić obok tego obojętnie. To oczywiste.
4
Niby człowiek wiedzioł ale jednak się łudził.
2
https://m.jbzd.com.pl/obr/1767854/lewica-zjada-sama-siebie
A taki mały smaczek.
5
@draxidox Idź bez czajenia się. Boks lub Muay thai bym wybrał.