Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trepyveb aż ludzie zwariują.
0
@Janas11224 gdzieś w tv mówili, że wirusolodzy przewidują koniec trzeciej fali na początek maja. Resztę sobie dopowiedzmy.
0
@wroclawianin89 Szumowski sobie poleciał.
3
Ach jak przyjemnie kołysac się wśród fal
Gdy szumi szumi woda i płynie sobie w dal.
2
@Witekk10 trzeba popytać.
14
Czwarta fala przyjdzie na wakacje. To już jest przewidywalne.
5
@Kgorecki2500 a i owszem. Szczepimy najpierw ludzi,którzy są jedną nogą w grobie a drugą na skórce od banana.
4
Zaszczepić ludzi szybciej a nie. W USA 100 mln ludzi otrzymało przynajmniej jedną dawkę. Nieudolność tegp rządu to mem.
Państwo z dykty.
14
Lockdown i lockdown. I tak do końca świata...
Ileż można?
1
https://jbzd.com.pl/obr/1806338/destruction
Tak powinno się rozmawiać z wyborcami Pis.
2
@Yosemite Może być różnie. AJ jest niedoceniany.
2
@Andi18 Fury jest nr 1 to bezdyskusyjne. Ale może w walce być różnie. AJ jest niedoceniany. AJ wygrywa.
Wilder i Kliczko to 3 ciosy, które potrzebują miejsca. AJ jest od obu silniejszy fizycznie. Technika na bardzo wysokim poziomie, potrafi skracać ciosy i składać je w kombinacje. Zupełnie nie widzę Furego atakującego Joshue jak Wildera.
0
@JohnnyBarca na ten moment ogłoszono, że kontrakty są podpisane. Eddie Hearn.
16
Fani boksu!
Mamy to Fury-AJ!
3
@norbi77 nie ma to znaczenia. Barcelona jest wszystkim co mam. Wyśmiewajcie to ile chcecie. Kocham Barcę i tylko ją !
4
@KORTIS Mniej nie znaczy gorzej. Wręcz odwrotnie kolego!
17
Każdy kibic Barcelony jest jak mój brat!
Czołem bracia! Idziemy po majstra i wierzmy w to. Wiara w lepsze jutro to najwspanialsza rzecz na świecie.
1
@!34RC3!_0N4 Amores Perros.
1
https://jbzd.com.pl/obr/1802302/monkey?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=image
Monke da radę !
1
@Rewolucja123 big monke team!
5
https://historia.org.pl/2010/05/04/za-pierwszego-sowieta-czyli-polska-konspiracja-na-kresach-1939-1941/
Ciekawy artykuł o polskiej konspiracji podczas pierwszej okupacji sowieckiej.
0
@Munio pszesada. xD
2
@Xxxbarca4ever tak. I oby wszyscy myśleli o dzieciach, słabszych, chorych tak jak ta pani!
10
Na słowa doktora Josefa Mengele „Rozkaz to rozkaz!” odnoszące się do nakazu topienia noworodków, miała odwagę odpowiedzieć po niemiecku „Nie”. I dodać: „Dzieci zabijać nie wolno, nigdy”.
47 lat temu w Łodzi zmarła Stanisława Leszczyńska, położna osadzona w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau, Służebnica Boża.
W czasie niemieckiej okupacji cała rodzina zaangażowana była w pomoc żydowskim przyjaciołom, a mąż i synowie Stanisławy Leszczyńskiej działali w Narodowych Siłach Zbrojnych, co w nocy z 19 na 20 lutego 1943 roku było przyczyną aresztowania całej ich szóstki. 7 kwietnia matkę i córkę osadzono w obozie żeńskim Auschwitz-Birkenau, a ojciec i synowie po śledztwie trafili w czerwcu do KL Gross-Rosen.
Aż do wyzwolenia obozu pełniła funkcję położnej, umożliwiając wielu dzieciom uwięzionych kobiet przyjść na świat, a tym chorym i wygłodzonym odejść w ramionach swych matek.
Źródło - Związek Żołnierzy Nsz.
0
@koziar Czym chata bogata tym większy podatek.
1
@wojopancer słoiki by trzaskały.
9
Szczęście pieniędzy nie daje.
0
@Kondziubarca Siadaj pan ! Potem pooglądasz pan balety mongolskie!
0
@Barca1992 Mój zawód profesor Ferdynand Kiepski Polska!
0
@Kondziubarca Pan jesteś zwierze! Rozumiesz pan?