0

@Trepyveb aż ludzie zwariują.

0

@Janas11224 gdzieś w tv mówili, że wirusolodzy przewidują koniec trzeciej fali na początek maja. Resztę sobie dopowiedzmy.

0

@wroclawianin89 Szumowski sobie poleciał.

3

Ach jak przyjemnie kołysac się wśród fal
Gdy szumi szumi woda i płynie sobie w dal.

2

@Witekk10 trzeba popytać.

14

Czwarta fala przyjdzie na wakacje. To już jest przewidywalne.

5

@Kgorecki2500 a i owszem. Szczepimy najpierw ludzi,którzy są jedną nogą w grobie a drugą na skórce od banana.

4

Zaszczepić ludzi szybciej a nie. W USA 100 mln ludzi otrzymało przynajmniej jedną dawkę. Nieudolność tegp rządu to mem.
Państwo z dykty.

14

Lockdown i lockdown. I tak do końca świata...
Ileż można?

1

https://jbzd.com.pl/obr/1806338/destruction

Tak powinno się rozmawiać z wyborcami Pis.

2

@Yosemite Może być różnie. AJ jest niedoceniany.

2

@Andi18 Fury jest nr 1 to bezdyskusyjne. Ale może w walce być różnie. AJ jest niedoceniany. AJ wygrywa.
Wilder i Kliczko to 3 ciosy, które potrzebują miejsca. AJ jest od obu silniejszy fizycznie. Technika na bardzo wysokim poziomie, potrafi skracać ciosy i składać je w kombinacje. Zupełnie nie widzę Furego atakującego Joshue jak Wildera.

0

@JohnnyBarca na ten moment ogłoszono, że kontrakty są podpisane. Eddie Hearn.

16

Fani boksu!
Mamy to Fury-AJ!

3

@norbi77 nie ma to znaczenia. Barcelona jest wszystkim co mam. Wyśmiewajcie to ile chcecie. Kocham Barcę i tylko ją !

4

@KORTIS Mniej nie znaczy gorzej. Wręcz odwrotnie kolego!

17

Każdy kibic Barcelony jest jak mój brat!
Czołem bracia! Idziemy po majstra i wierzmy w to. Wiara w lepsze jutro to najwspanialsza rzecz na świecie.

1

@!34RC3!_0N4 Amores Perros.

1

@Rewolucja123 big monke team!

5

https://historia.org.pl/2010/05/04/za-pierwszego-sowieta-czyli-polska-konspiracja-na-kresach-1939-1941/

Ciekawy artykuł o polskiej konspiracji podczas pierwszej okupacji sowieckiej.

0

@Munio pszesada. xD

2

@Xxxbarca4ever tak. I oby wszyscy myśleli o dzieciach, słabszych, chorych tak jak ta pani!

10

Na słowa doktora Josefa Mengele „Rozkaz to rozkaz!” odnoszące się do nakazu topienia noworodków, miała odwagę odpowiedzieć po niemiecku „Nie”. I dodać: „Dzieci zabijać nie wolno, nigdy”.

47 lat temu w Łodzi zmarła Stanisława Leszczyńska, położna osadzona w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau, Służebnica Boża.

W czasie niemieckiej okupacji cała rodzina zaangażowana była w pomoc żydowskim przyjaciołom, a mąż i synowie Stanisławy Leszczyńskiej działali w Narodowych Siłach Zbrojnych, co w nocy z 19 na 20 lutego 1943 roku było przyczyną aresztowania całej ich szóstki. 7 kwietnia matkę i córkę osadzono w obozie żeńskim Auschwitz-Birkenau, a ojciec i synowie po śledztwie trafili w czerwcu do KL Gross-Rosen.

Aż do wyzwolenia obozu pełniła funkcję położnej, umożliwiając wielu dzieciom uwięzionych kobiet przyjść na świat, a tym chorym i wygłodzonym odejść w ramionach swych matek.
Źródło - Związek Żołnierzy Nsz.

0

@koziar Czym chata bogata tym większy podatek.

1

@wojopancer słoiki by trzaskały.

9

Szczęście pieniędzy nie daje.

0

@Kondziubarca Siadaj pan ! Potem pooglądasz pan balety mongolskie!

0

@Barca1992 Mój zawód profesor Ferdynand Kiepski Polska!

0

@Kondziubarca Pan jesteś zwierze! Rozumiesz pan?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?