0

@barcelonaLM czas pokaże.

0

@barcelonaLM a kto wie.
Jest obrzydliwa manipulacja mająca na celu to byśmy skakali sobie do gardeł nie patrząc na to co oni z nami robią na każdej innej płaszczyźnie życia.

3

Będą dymy - wzrost zakażeń czyli powód do kolejnych absurdalnych działań majacych na celu uprzykrzenie nam życia.
22 nowe podatki, nieudolność w walce z pandemia.
A tu bum wyrok TK. Ciekawe dlaczego teraz. Hm? Obrzydliwa manipulacja ludźmi.

3

@DonMatteo901 Te dni.

1

@lucas/catalan Szkoda bo była nieprawdopodobna.

0

@ronni37 Asa Akira bezkonkurencyjna.
Dziękuję za tę wypowiedź.

2

@NaFazieHitman polecam South Park "go strong woman go!"
Pieknie podsumowuje tę kwestie.

0

@Iniesta8i na Śląsku nie jest źle. Pozdrawiam Podlasie ugułem.

7

@sebasek99 jeżeli chcemy zachować naszą europejską kulturę, opartą na antycznych i średniowiecznych wartościach.

Rzucanie tekstami o średniowieczu nie jest argumentem w jakikolwiek sposób wiarygodnym intelektualnie jak i ideologicznie.
Kolega alex napisał : Chcą przekształcić świat? Mają postulaty? Czyli w tym momencie mówimy o grupie ludzi, która tworzy ideologię zmiany, postępu - jakkolwiek go nie definiować. Czego nie rozumiesz?

3

@AlexDark00 Dokładnie. Są ludzie owszem lgbt - lesbijki, geje,biseksualni i transeksualni.
Ale ideologia "równouprawnienia" tych osób pod szyldem lgbt powstała w latach 60 a w USA i w latach 90 była już bardzo powszechna.

3

@sebasek99 chłopak podał Ci definicje.

5

@AlexDark00 dokładnie. Nie każda osoba o odmiennej orientacji się z nimi utożsamia. Również takie znam.

3

@Bykunn to wtedy były mniejszości seksualne. I owszem były zsyłane. Lgbt jednak to ruch, który walczy o ich "prawa" od lat 60.

1

@Bykunn Termin powstał w latach 60. XX w. w USA. Do powszechnego obiegu wszedł w latach 90.
Raczej za wcześnie na przedstawicieli lgbt.

1

4

@Gitarkafcb
Casemiro
Pepe
Ramos
Benzema
Ibra.

5

@Bartunek jadłem... XDDD

0

@koziar kobiet o wiek ani o wagę się nie pyta.

0

@KoRtisiK też lubię majonez.

1

@NaFazieHitman niestety wychodzi na to, że miało to miejsce. Zatuszował sprawę jakiegoś amerykańskiego księdza pedofila. Tłumaczono to tym, że nie chciało mu się w to wierzyć ze względu na zarzuty pedofilii wobec księży w komunistycznej Polsce.

1

@clyde zjedz drugie pół.

5

Błogosławiony ks.Roman Archutowski

Kapłan , narodowiec ratujący żydów.

Ksiądz profesor Roman Archutowski urodził się w Karolinie koło Pułtuska 5 sierpnia 1882r. Był naukowcem , historykiem kościoła , pedagogiem ,współpracownikiem wywiadu Związku Jaszczurczego i Narodowej Organizacji Wojskowej. Był m.in dyrektorem gimnazjum św. Stanisława Kostki w Warszawie , pracował tez w Kurii Metropolitarnej w Warszawie. W 1940r. został mianowany rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie . Był wielkim zwolennikiem Obozu Narodowo Radykalnego , a w czasie wojny współpracował z wywiadem podziemia narodowego. We wrześniu 1942r został aresztowany za pomoc żydom i osadzony na Pawiaku . Po miesiącu ciężkiego śledztwa został zwolniony i ponownie aresztowany w nocy 10 na 11 listopada 1942r. Na Pawiaku nie ściągnął sutanny, przewieziony został do niemieckiego obozu zagłady KL Majdanek. W obozie do ostatnich chwil życia troszczył się o współwięźniów, spowiadał ich , pocieszał. Zachorował na tyfus plamisty i zmarł w obozowym szpitalu 18 kwietnia 1943r.

Ojciec Święty Jan Paweł II podczas mszy świętej w dniu 13 czerwca 1999r. beatyfikował księdza Romana Archutowskiego ,w gronie 108 męczenników II wojny światowej.

I to byli księża, a nie obecny przepełniony pychą episkopat.

0

@alpine_noob Korwina i Brauna razem wziętych też je na śniadanie :D

0

@July_6_BcN podałem dwa przykłady "średniowiecze" i to co przeczytałem bodajże dzisiaj "zatrzymaliśmy się/ cofnęliśmy do lat 90". Kompletny bezsens.

6

Najcudowniejszym "argumentem" lewicy jest to, że "żyjemy w średniowieczu", "w latach 90 się zatrzymaliśmy".



Pytam lewicowców. W jaki sposób to nadaje wartość, wiarygodność merytoryczną i intelektualną waszym wpisom w tematyce światopoglądowej ?

Dla mnie to slogan, którego używa się w przypadku braku argumentów.

3

@SiSenior najcudowniejszym "argumentem" lewicy jest to, że "żyjemy w średniowieczu", "w latach 90 się zatrzymaliśmy".

Pytam lewicowców. W jaki sposób to nadaje wartość, wiarygodność merytoryczną i intelektualną waszym wpisom?

2

@NaFazieHitman jest genialny!

2

Czas na reset ziemio


11

@zadafcb to wziąć kogoś innego. Po drugie taka lewicowa a chrzcić dzieci chce? Toż to skandal. Jak dowie się o tym towarzysz Zandberg to będzie reprymenda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?