Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM czas pokaże.
0
@barcelonaLM a kto wie.
Jest obrzydliwa manipulacja mająca na celu to byśmy skakali sobie do gardeł nie patrząc na to co oni z nami robią na każdej innej płaszczyźnie życia.
3
Będą dymy - wzrost zakażeń czyli powód do kolejnych absurdalnych działań majacych na celu uprzykrzenie nam życia.
22 nowe podatki, nieudolność w walce z pandemia.
A tu bum wyrok TK. Ciekawe dlaczego teraz. Hm? Obrzydliwa manipulacja ludźmi.
3
@DonMatteo901 Te dni.
1
@lucas/catalan Szkoda bo była nieprawdopodobna.
0
@ronni37 Asa Akira bezkonkurencyjna.
Dziękuję za tę wypowiedź.
2
@NaFazieHitman polecam South Park "go strong woman go!"
Pieknie podsumowuje tę kwestie.
0
@Iniesta8i na Śląsku nie jest źle. Pozdrawiam Podlasie ugułem.
7
@sebasek99 jeżeli chcemy zachować naszą europejską kulturę, opartą na antycznych i średniowiecznych wartościach.
Rzucanie tekstami o średniowieczu nie jest argumentem w jakikolwiek sposób wiarygodnym intelektualnie jak i ideologicznie.
Kolega alex napisał : Chcą przekształcić świat? Mają postulaty? Czyli w tym momencie mówimy o grupie ludzi, która tworzy ideologię zmiany, postępu - jakkolwiek go nie definiować. Czego nie rozumiesz?
3
@AlexDark00 Dokładnie. Są ludzie owszem lgbt - lesbijki, geje,biseksualni i transeksualni.
Ale ideologia "równouprawnienia" tych osób pod szyldem lgbt powstała w latach 60 a w USA i w latach 90 była już bardzo powszechna.
3
@sebasek99 chłopak podał Ci definicje.
5
@AlexDark00 dokładnie. Nie każda osoba o odmiennej orientacji się z nimi utożsamia. Również takie znam.
3
@Bykunn to wtedy były mniejszości seksualne. I owszem były zsyłane. Lgbt jednak to ruch, który walczy o ich "prawa" od lat 60.
1
@Bykunn Termin powstał w latach 60. XX w. w USA. Do powszechnego obiegu wszedł w latach 90.
Raczej za wcześnie na przedstawicieli lgbt.
1
Czas na pana Vatowieckiego.
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2021/01/OpbtcG2tyyNp2MnP.jpg
4
@Gitarkafcb
Casemiro
Pepe
Ramos
Benzema
Ibra.
5
@Bartunek jadłem... XDDD
0
@koziar kobiet o wiek ani o wagę się nie pyta.
0
@KoRtisiK też lubię majonez.
1
@NaFazieHitman niestety wychodzi na to, że miało to miejsce. Zatuszował sprawę jakiegoś amerykańskiego księdza pedofila. Tłumaczono to tym, że nie chciało mu się w to wierzyć ze względu na zarzuty pedofilii wobec księży w komunistycznej Polsce.
1
@clyde zjedz drugie pół.
5
Błogosławiony ks.Roman Archutowski
Kapłan , narodowiec ratujący żydów.
Ksiądz profesor Roman Archutowski urodził się w Karolinie koło Pułtuska 5 sierpnia 1882r. Był naukowcem , historykiem kościoła , pedagogiem ,współpracownikiem wywiadu Związku Jaszczurczego i Narodowej Organizacji Wojskowej. Był m.in dyrektorem gimnazjum św. Stanisława Kostki w Warszawie , pracował tez w Kurii Metropolitarnej w Warszawie. W 1940r. został mianowany rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie . Był wielkim zwolennikiem Obozu Narodowo Radykalnego , a w czasie wojny współpracował z wywiadem podziemia narodowego. We wrześniu 1942r został aresztowany za pomoc żydom i osadzony na Pawiaku . Po miesiącu ciężkiego śledztwa został zwolniony i ponownie aresztowany w nocy 10 na 11 listopada 1942r. Na Pawiaku nie ściągnął sutanny, przewieziony został do niemieckiego obozu zagłady KL Majdanek. W obozie do ostatnich chwil życia troszczył się o współwięźniów, spowiadał ich , pocieszał. Zachorował na tyfus plamisty i zmarł w obozowym szpitalu 18 kwietnia 1943r.
Ojciec Święty Jan Paweł II podczas mszy świętej w dniu 13 czerwca 1999r. beatyfikował księdza Romana Archutowskiego ,w gronie 108 męczenników II wojny światowej.
I to byli księża, a nie obecny przepełniony pychą episkopat.
0
@alpine_noob Korwina i Brauna razem wziętych też je na śniadanie :D
66
Marcin Najman.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/142674471_3365758406857632_3763512335948644978_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ZrRtsRnsADUAX8zPiGz&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=5755accb1c0c420d07e9610c63eaf6f3&oe=603738F6
0
@July_6_BcN podałem dwa przykłady "średniowiecze" i to co przeczytałem bodajże dzisiaj "zatrzymaliśmy się/ cofnęliśmy do lat 90". Kompletny bezsens.
6
Najcudowniejszym "argumentem" lewicy jest to, że "żyjemy w średniowieczu", "w latach 90 się zatrzymaliśmy".
Pytam lewicowców. W jaki sposób to nadaje wartość, wiarygodność merytoryczną i intelektualną waszym wpisom w tematyce światopoglądowej ?
Dla mnie to slogan, którego używa się w przypadku braku argumentów.
3
@SiSenior najcudowniejszym "argumentem" lewicy jest to, że "żyjemy w średniowieczu", "w latach 90 się zatrzymaliśmy".
Pytam lewicowców. W jaki sposób to nadaje wartość, wiarygodność merytoryczną i intelektualną waszym wpisom?
2
@NaFazieHitman jest genialny!
2
Czas na reset ziemio
11
@zadafcb to wziąć kogoś innego. Po drugie taka lewicowa a chrzcić dzieci chce? Toż to skandal. Jak dowie się o tym towarzysz Zandberg to będzie reprymenda.