Neymaroficial
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0
Komentarz usunięty
1
Chrome albo smartfon
0
J14M posiadasz zdjęcie z avatara w wysokiej rozdzielczości ?
0
Jeśli Barça zgarnie Superpuchar to zdobędzie go również Neymar? Skoro Bravo nie wygrał Ligi Mistrzów to znaczy, że zwycięży w nim maksymalnie 14-stu piłkarzy?
1
13
Degrengolada, demobilizacja, degradacja. Taka sytuacja.
6
Nie wierzę w to, k**** nie wierzę. Wy chore p****y.
0
Komentarz usunięty
0
Amba
0
Pedro, Pedrito, Pedro! Mam nadzieję, że skończy się jak z Alvesem. Jedna z ikon wielkiej Barçy.
2
Dla wszystkich, którzy pytają o finał z Juventusem, polecam post użytkownika pietras44 na stronie AllGoals. Dekoracja, studio przedmeczowe, w przerwie, pomeczowe, wszystko w jakości HD 1280 x 720, pliki MKV, z kapitalnym komentarzem Rafała Wolskiego. Nielimitowany serwer UsersCloud, można pobierać wszystkie sześć plików jednocześnie, parę godzin i mamy to. Pamiątka na całe życie.
Tak samo jeśli chodzi o półfinały z Bayernem, tam również z Canal Plus, z tym, że już bez studia. Kolejno świetny komentarz Przemysława Pełki z Camp Nou i oczywiście Andrzeja Twarowskiego z rewanżu w Monachium.
7
Szczerze mówiąc myślałem o innej paradzie Marca-André ter Stegena z tego samego spotkania, kiedy to wyciągnął niemal niemożliwą piłkę z okienka, po główce Müllera z 19-tej minuty.
1
2
Komentarz usunięty
0
Mogło być 3-0 ale na szczęście był tam Januzaj.
1
Zawsze jak ktoś słusznie skrytykuje debilne komentarze z tej strony, cytując np. "gdzie leci mecz?" to znajdzie się jakaś ciota, która głupio odpowie "gdzie leci mecz?" i inne cioty, które taki komentarz polajkują. I najgorsze, że nie da się tego wytępić. Smh
4
Dokładnie. Siedzą i komentują każde zagranie Realu i to w meczu towarzyskim. Trzeba nie mieć życia. Nie wiem jakieś kompleksy... Żenada. Nawet nie wiem jak to skomentować.
2
http://static.fangol.pl/content/9/c/4/9c42fd09c571823c3d28926ad59746b5-full.gif Tak powinno się robić typów, którzy ciągną za koszulkę.
1
O człowieku... Jesteś wielki! Tyle świetnych zdjęć olałem bo były małe i z tym napisem :D
3
Nic tylko złapać się za głowę...
2
OT (no spam) muszę się pochwalić
http://www30.speedyshare.com/ujSrF/8783a7f8/download/IMG-0775.JPG Tryplet na ścianie :D
http://www30.speedyshare.com/QbC3p/edb6f123/download/IMG-0778.JPG
0
Busquets - geniusz. Nie sądzę tego po dzisiejszym sparingu. To po prostu geniusz.
0
No wiem, jasne że mają więcej kibiców. Ja tylko podałem różnicę sportową między oboma klubami, bo Liverpool gra padakę. Oni dzięki szejkom, a my dzięki 300 mln na Neymara i Luisito, bez których trypletu byśmy raczej nie zobaczyli :p
0
A ja byłem wtedy w Berlinie, oglądałem mecz w knajpie niedaleko stadionu i byłem tak zmęczony podróżą i całym dniem na nogach, że nie byłem w stanie już cieszyć się i szaleć z radości ale moje serce szalało :D
0
Różnica jest też taka, że obecnie Man City jest dużo lepszą drużyną.
3
Wiele komentarzy na tej stronie (pytania o składy, transmisje) wskazuje na to, że osoby je piszące są upośledzone umysłowo. Trudno inaczej to wyjaśnić. I choćby nie wiem ile pojazdów było na tego typu komentarze, one dalej będą się pojawiać.
0
To po hiszpańsku. Też się zastanawiałem czemu tak tutaj piszą.
10
Ale jesteście niedo******. (do tych, którzy zawsze pytają o transmisję) Wystarczy wejść na Meczyki i są tam linki do Sportslive, Futbolhd, DrHTV, Mecztv shake my fuckin head
14
Od dawna śledzę J_Krecidlo, natomiast od dłuższego czasu czytam jego tweety tylko dlatego, że przekazuje różne wiadomości. Po tym co pisze można stwierdzić tylko jedno - to po prostu głupek.