Neymaroficial
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba - to piłkarz, który irytuje mnie od dłuższego czasu. Asysta do Suáreza fantastyczna, ale udaje mu się to raz dziesięć razy, reszta dośrodkowań kończy się zablokowaniem przez rywala. A najgorsze jest jego kretyńskie symulowanie.
2
Przesadził. Ja bym drugiej żółtej nie pokazał. Wkurzyło mnie to. Karny oczywiście słuszny. Widać, że Messi nie jest zbyt pewnym egzekutorem jedenastek, jednak nie sądzę by powinien zostać odsunięty od ich wykonywania. Wygraliśmy, ale przez sytuację w doliczonym czasie gry pozostaje niedosyt. Mimo wszystko wynik z przebiegu gry, zwłaszcza drugiej połowy, wydaje się sprawiedliwy. Obyśmy w rewanżu nie mieli kłopotów.
0
Iniesta - ten piłkarz swego czasu wspiął się na taki poziom, na który chyba tylko Messi może wejść. Potrafi kopać piłkę jak nikt inny na świecie.
2
Marzę, by dziś Barcelona znów była wielka. Na samą myśl o tym mam gęsią skórkę.
1
Jesteście takimi debilami, że rodzice powinni odciąć wam dostęp do internetu.
1
Ale jesteście upośledzeni...
0
Na Iniestę się nie da patrzeć w tym sezonie. Z kolei bezsensowne wejścia i dośrodkowania Alby, które w 99% przypadków blokowane są przez obrońców, wołają o pomstę do nieba...
10
Kilka dni temu "nie widzę dla nas przeciwnika w Europie", a teraz "City się po nas przejedzie"... Jak czytam takie rzeczy to jestem za aborcją...
0
Przynajmniej Agüero zrównał się z Costą, obaj mają po 17 bramek. Może jeszcze City będzie mistrzem, a Agüero królem strzelców.
0
Ah jak te nastroje w piłce nożnej się zmieniają
0
Wiocha...
4
Jaka to jest żenada jak ktoś skacze daleko to następnemu obniżają belkę !!!
5
* wielkiego futbolu
5
http://instagram.com/p/zH4JMpiopj/?modal=true Świątynia.
0
Ja również nie pokładam w nim nadziei.. Nara typowi
2
Widać, że nie macie więcej niż 12 lat.
11
Messi robi dużo bardziej efektowne rzeczy
4
Visca el Barça y visca Gerard Piqué !!!
44
Jesteście żałośni... Nic się nie stało, Neymar!
1
Co do zdjęć koszulek, które niżej zamieszacie - to nie będzie tak wyglądało XD To są jakieś podróbki z bazaru, ten herb i kołnierzyk... Oryginalne będą prezentować się o wiele lepiej.
19
Dzięki Bogu, że jest Barcelona. Niby to tylko piłka nożna, drużyna grająca 2000 km stąd. Ale radość z ich oglądania nieoceniona. A Messi? Messi to piłkarz, który wyszedł poza wszelkie bariery. Najlepszy na świecie, najlepszy w historii. Bezcenny. I nie jest w tym ani odrobiny przesady. Jedno jest pewne.. To co robi nie jest normalne...
9
Nie wiem co napisać.. W głowie mam tyle myśli, tyle nadziei... Nie mogę wyrazić tego co czuję widząc Messiego i Neymara grających razem w Barçy, i całą Barcelonę. Po prostu cieszę się, że to się dzieje na prawdę, i że jest mi dane to oglądać. Dziękuję za to Bogu. A co będzie dalej? Co przyniosą kolejne mecze i cały ten sezon? Wszystko w Jego rękach...
0
http://instagram.com/p/y1xfMTiopy/?modal=true nie wiem, jak dla mnie to jest żółte @Tom30
0
Dzisiaj gramy na żółto http://instagram.com/p/y1xfMTiopy/?modal=true
0
Typ dostał 15 goli w 6 spotkaniach.. Te statystyki przyprawiają o ból głowy
0
Vidal? Di Maria? Bitch please. Btw James > Di Maria
1
Neymar, Pogba najwięksi magicy tylko w Barcelonie!
1
Po co nam szklanka, dawać wszystko za Pogbę! Busquets Rakitić Pogba. Pogba + Neymar, matko jedyna..
11
5
Co tam się dzieje! Liga hiszpańska to największy futbol świata!