Neymaroficial
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak ktoś gra dobrze, to pierwszy po niego jest real
1
Rzuca Magistą, a dostaje Adidasem?
0
To jest potwierdzenie, że Özil nie był na spalonym. Linia z dupy, patrz na linię trawy
0
Powinny być bany za komentarze typu: "1-0 Ozil
Zle sie oglada z tym opoznionym glosem " Po pierwsze u dont say, po drugie komentarz w żaden sposób nie odnosi się do tematu newsa
0
Fajna koszulka lol
0
Składajcie mi życzenia pod tym komentarzem
0
Nie ja, za nic nie sprzedałbym takich graczy jak Piqué, Sergio, Pedro, Iniesta..
0
Piqué jest zajebisty. Nie zamieniłbym go na nikogo innego
1
Neymar > Hazard i inne Pogby i Sterlingi
0
To że urodziłeś się w 2004 nie znaczy, że Messi nie jest młody. 27 lat? Chyba nie będą grać same 20 letnie Sterlingi i Pogby. Messi zjada takich na śniadanie.
7
Hazard jest przeceniany. To świetny zawodnik ale nie ma prawa nawet stanąć obok Messiego. Argentyńczyk jest najlepszym piłkarzem w historii, najlepszy z najlepszych. Trzeba być upośledzonym żeby nawet pomyśleć o jego sprzedaży.
3
Jak czytam twoje komentarze to jestem za aborcją.
2
Kocham Neymara! No homo
0
Suárez smh
3
Gówno wart to może jesteś ty albo Ibrahimović
0
"Andrés Iniesta, odważnie między dwóch, Andrés Iniesta, Neymar, Neymaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar! 1-0! 19 min! Kompletnie zaskoczony Diego López" ;D
0
Rafinha nie gra bo jest za słaby. Podobnie Montoya. Bartra jest dobry, ale Piqué i Mascherano lepsi póki co, bardziej doświadczeni
0
Agüero jest przeceniany.
0
Ale żenada na tej stronie. Podniecacie się jak małe dziewczynki
0
Ikona. Visca el Barça y visca Sergio!
0
To Bayern na ten moment ma 8 bramek w plecy w lidze, Barça i Juventus - po 9
0
Ciągłe komentarze nt. Ronaldo tylko pokazują ból dupy i przede wszystkim kompleksy..
0
Sacha Piqué Mebarak gratulacje visca Barça !!!
0
1
3
teamsports.pl
0
http://www.cda.pl/rafalpiotrowski712/folder/616580
0
Nowe buty http://instagram.com/p/yRPlBfu9km/?modal=true
1
Większych głąbów niż na tej stronie nie znajdziesz nawet na realmadrid.pl Nie pozdrawiam
1
Ten muslim ma ból dupy. Ma rację, nie da się rywalizować z Messim i Cristiano skoro obaj strzelają po 50 goli. Nie rozumie chyba, że jest to nagroda indywidualna. Żaden z mistrzów świata nie umywa się do Messiego, czy Ronaldo. Wszystkie Złote Piłki od 2008 przyznane sprawiedliwie. Jeśli ktoś chce zdobyć to trofeum to proponuję wejść na poziom obu panów lub poczekać aż zakończą karierę.