Neymaroficial
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wolski o Xavim podnoszącym swoje 25-te trofeum: "jest wielki, wielcy są jego koledzy, wielka jest Barcelona (...) są hegemonami"! Visca el Barça !
0
Płakać się chce z radości i szczęścia. To wszystko co się teraz dzieje jest niesamowite.
1
Dani kocha Barçe, ja kocham Daniego. Nie tylko za to jakim jest piłkarzem i co zrobił dla tej drużyny ale przede wszystkim za to jakim jest człowiekiem :)
0
Chyba żartujesz. Jak dla mnie nie te progi ;)
12
Zostawić Lucho na kolejne lata! Myślę, że zaskarbił sobie serca wielu kibiców. Teraz kiedy wszystko jest poukładane głupotą byłoby zmienić trenera, tym bardziej, że jak widać dla Barcelony nie ma lepszego kandydata aniżeli kogoś pokroju Enrique/Guardioli, czyli człowieka, który grał Barçy i tą Barçe ma we krwi!
37
2015 jest jak cudowny sen. Marzę o siedmiu pucharach Leo i Jefecito!
1
Dwa lata więcej klepy z Messim i radości z Neymarem. Rola Daniego w Barcy jest nieoceniona. Na urodziny sprawili mi Vidala i Alvesa :D Wcześniej oczywiście wygrana Liga Mistrzów. Nic tylko czekać na kolejne świetne wiadomości!
1
Co się dzieje w Barcelonie! Mogliśmy zostać z Montoya i Douglasem tymczasem mamy Vidala i Alvesa !!! Jeszcze jak ogłoszą tranfer Gündoğana, a dalej uda się ściągnąć Pogbę... Barço jesteś wielka!
6
"Tytuły i uznanie jest niczym w porównaniu z uśmiechem i przyjaciółmi, którzy są czymś najlepszym, co miałem przez tyle lat." Nic dodać nic ująć. Wzruszyłem się w tym momencie.
0
What's the day, bitch? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1422387708084431
0
Cudowny czas dla całego Barcelonismo. Odnosimy największe sukcesy od lat, oglądając najlepszą wersję Messiego, z Neymarem i Suárezem w drużynie. Aż serce rośnie!
0
Łoooo, kapitalnie to wygląda. Wzorowane na tej oficjalnej. Strona nie ma sobie równych ;)
1
https://www.facebook.com/PaulPogba/posts/1002470979764373
https://www.facebook.com/PaulPogba/posts/1002445963100208
Pogba zarywa ;3
0
Neymaroficial: Pogba idealnie pasowałby do Barcelony
1
Oby Pogba poszedł w ślady Neymara i wybrał Barçe zamiast mierd. Zrobić wszystko żeby go ściągnąć.
0
Dwa lata temu było fichado! Neymar Júnior
0
"Lepiej mądrze stać niż głupio biegać". Chociaż akurat nie sądzę, żeby Di Maria biegał "głupio" jednak uważam, że jest bardzo dużo o wiele lepszych od niego piłkarzy. A wynoszenie go pod niebiosa w ubiegłym sezonie jest dla mnie co najmniej śmieszne.
4
Z jednej strony się cieszę, ale to nie do końca może okazać się błędem. Tak samo na początku myślałem, że zamiana Di Marii na Jamesa to głupota, a jak się później okazało Rodríguez to, mimo że go nie lubię, świetny zawodnik, zdecydowanie lepszy od tego przereklamowanego Argentyńczyka. Ciężko powiedzieć, czy Fiorentino ściągając Kolumbijczyka kierował się aspektem sportowym, czy głównie chodziło o hajs, prawdopodobnie jednak to drugie, gdyż nie jest tajemnicą, że ich transfery nie są przemyślane, kupują zawodników za nazwisko. Drużyna bez projektu sportowego zmieniająca trenerów, ściągająca gwiazdeczki, które w danym momencie są na topie. Niemniej jednak czasem mu coś wyjdzie tak jak ze wspomnianym już Jamesem. Dlatego uważam, że przesadny przedwczesny optymizm nie jest tutaj wskazany. Czas pokaże, czy zwolnienie Ancelottiego było dobrą decyzją.
0
Bez komentarza ;D
0
Moim zdaniem stroje są dojebane ;)
0
Masakracja.
0
Tamta Barca to już historia... Ale teraz wcale nie jest gorzej. Mamy wielkich graczy, Lionela Messiego i wspaniała drużyne. Barca jest najlepsza!
3
Pogba to czarodziej. Z Neymarem, Messim i Suárezem zrobią nam takie show, że głowa mała. Oby ten transfer okazał się prawdą.
2
Ci, którzy twierdzą, że taki Pogba nie jest godzien nosić 6 na plecach, czy np. Sergio 5 po Puyolu są śmieszni. Carles sam wybrał Busquetsa. Puyol czy Xavi to wielcy zawodnicy, którzy na pewno nie myślą tylko o sobie. Odchodzą spełnieni, dając szansę młodszym piłkarzom, taka jest kolej rzeczy. Pamięć po nich nigdy nie zginie, i to co zrobili dla tego klubu. A to tylko "głupi" numerek, nie jest najważniejszy.
0
Co do "Wina Sędziego" to najlepszy jest fragment "Rozumiem, że macie ból dupy Serce pęka, wierzcie mi!" :D Bezlitosne, powiedziałbym wręcz okrutne :D
1
Rakieta > fàbregas
3
Przyjęcie podeszwą, podprowadzenie piłki zewnętrzną, strzał wewnętrzną częścią stopy. Lewa noga Messiego to... właściwie nie ma epitetu, jak i na samego Leo. Trzy magiczne dotknięcia i Barça Mistrzem Hiszpanii!
0
Ja szczerze mówiąc jestem oszołomiony grą naszych bramkarzy i tym jak rozwiązał to Luis Enrique (Claudio na Ligę, André na Ligę Mistrzów). Ter Stegena nie zamieniłbym teraz na Courtois! Te transfery to strzały w dziesiątkę! Visca el Barça! Nie mogę się doczekać Neymara i innych z pucharami! Marzę, by za niecałe trzy tygodnie napisać... Gloria al Tricampeon!
2
Przecież to jakaś kpina! Luis Enrique musi zostać! Zostać i pisać swoją historię!
12
Haha, pod spodem komentarz "Its a Manchester city contract" XD