Neymaroficial
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dla mnie przestał istnieć mniej więcej w tym samym momencie, w którym @J14M stracił do niego szacunek.
22
0
No to może 7 pucharów tytułowych dwóch Panów w 2015 roku?
0
Bullshit, to na pewno nie oryginał, który będzie prezentować się znacznie lepiej. Koszulki nie są jeszcze nawet w sprzedaży.
3
Sergio - jeden z najlepszych piłkarzy świata, a na pewno najlepszy na swojej pozycji. W formie jest niezastąpiony. Ktoś kiedyś się wypowiadał, że "tylko Messi jest lepszy od Busquetsa". Cóż, daje do myślenia. Oglądałem właśnie urywki meczu z Bayernem w hd, który sobie ściągnąłem. To, na jakim on chilloucie rozdaje te piłeczki w środku pola, nic sobie nie robiąc z pressingu przeciwnika to jest po prostu "majstersztyk".
1
Oby!
2
Cały się trzęsę...
0
Zęby bolały od tego meczu i od Suáreza, sporo nerwów to kosztowało. Ale nie zawsze wygrywa się gładko. Najważniejsze są 3 pkt. A teraz naprzód Valencio!
0
No nie wiem chłopaky. Götze jest super. Zważywszy na jego wiek i umiejętności byłby to świetny transfer. U nas mógłby rozwinąć skrzydła grając w pomocy. Przypomnijcie sobie co robil w Dortmundzie.
0
A może Götze do Barçy ?
1
Hahahahahahaha, w konkurencyjnym serwisie redakcja wystawiając oceny dała kilka dziewiątek, a przy Messim znak nieskończoności :D
4
Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że Neymar jest u nas. Uwielbiam tego zawodnika. Nieważne nawet w jakiej w danym momencie jest formie. To niesamowite, cieszę się każdym jego dotknięciem piłki! Dwa lata temu cieszyłem się z najlepszego transferu jakiego byłem świadkiem. Wcześniej śledziłem każdą plotkę na ten temat, każdego tweeta.
Barcelona to najlepsza rzecz w życiu, radość z kibicowania tej drużynie pozostaje nieopisana.
A co do samego Leo Messiego. Wszystko już zostało powiedziane o Tym Królu Futbolu. Jednak żadne słowa tego nigdy nie oddają. Pamiętam pewnego razu na którymś filmiku komentatora z drżącym głosem, prawdopodobnie ze łzami w oczach "Te quiero Leo"... Cóż więcej dodać. Wszyscy go kochamy. W takich chwilach jak te człowiek zapomina o wszystkich problemach, o codzienności. To wszystko przestaje się liczyć. Jestem wzruszony i jakże szczęśliwy.
8
https://pbs.twimg.com/media/CEWucvPWoAArtNV.jpg:large Żżżżżżżżżżżżżzzerard Piqué
1
Wielka Wielka Wielka Barcelona !!!
PS. Boe wyjebało niczym rażony piorunem przed Tym Królem!
0
64
Lewandowski interesuje mnie tyle co każdy inny gracz Bayernu. I żadnej bramki mu nie życzę. Liczy się tylko Barcelona!
0
Visca el Barça, visca Leo Messi !!! Przed nami największe emocje a w głowach już tylko Barcelona! Te quiero LEO!!! Vamooos!
0
Komentarz usunięty
1
https://instagram.com/p/2LD6v8iou3/?taken-by=fcbarcelona gramy w Bordowych ;)
1
Miejmy nadzieję, że Juventus straci na to szansę dopiero 6 czerwca, po przegranym finale Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie, która tym samym skompletuje potrójną koronę.
7
A te śmiecie wyłączyli to jak typ jeszcze nie przestał gadać, momentalnie reklama. Co za żenada.
51
Jazda z nimi, jazda z Bayernem! Niech cały świat uklęknie przed Barceloną! Ja w to wierzę! Chcę wszystkich trofeów!
0
Visca el Barça y visca Almeria !!!
2
Wie jak gra Barça Pepa, od której ta Barça różni się znacznie. #VamosLucho Liczy się tylko Barcelona.
1
Komentarz usunięty
0
Przesada. Kompletnie nie rozumiem tutaj Henry'ego. Chicharito miał prawo się cieszyć, dał awans do półfinału Ligi Mistrzów, poza tym sam dochodził do sytuacji, starał je sobie wypracować i zasłużył na tą bramkę. Ten gol należy się Ronaldo? Przecież Portugalczyk sam został obsłużony świetnym podaniem, które otworzyło mu drogę do bramki. A co do celebrowania, to chyba każdy pamięta Ronaldo na 4-1 sprzed roku. Argumenty zupełnie bezpodstawne.
6
Do tych, którzy chcą tutaj Bawarczyków, żebyście się nie zdziwili. Bayern ostatnio uśpił moją czujność ale dzisiaj pokazał że to wciąż top3 na świecie (nie wspominając już o pladze kontuzji). Wiem, że Real rozbił ich w ubiegłym sezonie, wiem że Barça jest piekielnie mocna ale w piłce wszystko jest możliwe. Ponadto futbol uczy pokory. Dlatego nie za bardzo chciałbym na nich trafić, a jako że odpadło Porto najlepszym rywalem będzie Monaco/Juventus.
5
Rzygam już tymi komentarzami o gwałcie przy każdym wysokim wyniku w danym meczu. I tak jest z wszystkim, różnego rodzaju tekstami itd. Nie wiem czy takie są tylko moje odczucia ale co za dużo to niezdrowo.
1
Gol na 1-0 - akcja marzeń, można oglądać w nieskończoność. Zachowanie zarówno Iniesty jak i Neymara, niczym na orliku. Brak słów. Nie da się grać w piłkę lepiej niż w ten sposób.
0
@Tom30 De Bruyne ma 16, Fàbregas 15 a Ronaldo 11, jeśli chodzi o ligę oczywiście. Chyba, że podałeś we wszystkich rozgrywkach ale to wtedy Messi musiałby mieć więcej niż 16.