Neymaroficial
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Długo nie wiedziałem kogo bym wolał na prezydenta klubu, jeszcze z pół roku temu wydawało się to oczywiste i w ogóle nie było o czym mówić, że Laporta ale teraz coraz bardziej jestem za Bartomeu.
2
Messi, i nawet nie będę pisał dlaczego, bo o Nim już wszystko zostało powiedziane. Najlepszy piłkarz w historii.
1
Pajac. Podobnie jak Pelé. Tacy to nie wiedzą kiedy ze sceny zejść.
0
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia i nie wiem co myśleć na temat wyborów. Nie wiem czy w obecnej sytuacji nie byłoby nawet lepiej gdyby pozostał Bartomeu z Braidą. Ale ogólnie to nie mam zdania w tej kwestii. Mam tylko nadzieję, że będzie dobrze.
1
Suárez to żaden transfer bo to piłkarz Barcelony. Jeśli już to powrót z wypożyczenia. W artykule jest mowa o transferze.
1
Śmiejecie się z Ramosa a jak tylko pojawiły się plotki o jego pobraniu to każdy sra w gacie na samą myśl o takiej możliwości. Tak samo byłoby z Ronaldo. Ja tam się nie jaram żadnym z zawodników Realu i żadnego z nich bym tutaj nie chciał. W tym momencie marzy mi się tylko Pogba.
0
Czuję, że to będzie
4
Niech jedzie na wakacje. CONMEBOL może mu skoczyć. James tak się wypowiadał na ten temat, a wczoraj co? I pewnie obędzie się bez konsekwencji. Barça i tak jest najlepsza. Visca el Barça!
8
Ciekawostki:
Dariusz Szpakowski nawet w bardzo popularnych grach z serii FIFA nie komentuje obecnie rozgrywanego przez gracza meczu.
Każdy strzał potrafi nazwać minimalnie niecelnym, niezależnie jak daleko od celu wylądował.
Lubi zmieniać nazwiska piłkarzy bez ich zgody.
XD
3
Rozwala mnie jak Szpakowski w każdym meczu mówi "gdyby to doszło" XD
1
Spoko. Sorry, że napisałem na początku, że jesteś chory, myślałem, że jesteś trollem po tym pierwszym komentarzu ;p
0
Rotacje to za mało dla piłkarzy za 80-100 mln. Barcelona by kupić Suáreza, puściła do Arsenalu Alexisa. Pedro nadaje się na zmiennika. Rakitić wskoczył w miejsce Fàbregasa. Nikt się nie marnuje. Teraz po odejściu Xavi'ego mamy tylko trzech poważnych pomocników. Zważywszy na wiek i formę Andrésa, z którą w tym sezonie bywało różnie, może on pełnić rolę w drużynie taką jaką pełnił teraz Xavi.
0
To niech sprzedają Isco jak chcą Pogbę.
0
Pogba to nie jest zawodnik na ławkę, żeby marnować jego potencjał. Podobnie jak każdego innego piłkarza za takie pieniądze. Uważam, że nie można mieć wszystkich najlepszych, to nie Fifa.
0
Jakich medialnych, niepotwierdzonych? Że Real pomoc ma obsadzoną? Przecież takie są fakty. Barça przed Suárezem atak miała obsadzony? Przecież najpierw sprzedali Alexisa, który się nie odnajdywał. Kogo mieli, Pedro?
1
A ja nie.
0
Mylisz się, ponieważ Barça sprowadza zawodników pod drużynę, takich którzy będą pasować do ich stylu gry. Real natomiast kupuje nazwiska, taki to jest klub. Barcelona żadnego Modrića nie żałuje, zaś w sprawie Neymara było nawet w którymś newsie jakiś czas temu, że pomiędzy oboma klubami stosunki nadal są napięte, m. in. z tego powodu, że Perez do końca chciał mieć Brazylijczyka.
1
Co bym oddał żeby Argentyna z Messim oczywiście wygrała tą Cope i Mundial w Rosji...
1
Pérez i cały Real to pajace. Chcą kupić Pogbę mimo, że pomoc mają obsadzoną i już w tym sezonie ktoś musiał siedzieć na ławce. Wszystko po to żeby Barcelona go nie pozyskała. No i jak zawsze muszą mieć największe gwiazdeczki, jak co roku. Pewnie do dzisiaj ich boli, że nie mają Neymara. Oby Pogba wybrał mądrze i tam nie poszedł. A nawet jeśli tak się stanie, niech sobie kupują wszystkich, i tak Barça zawsze będzie lepsza!
0
Komentator w samych superlatywach o Higuainie ale ten zawodnik jest daremny.
7
Vidal jedzie na wślizgu a Sergio na spokoju przekłada sobie piłkę, po czym zostaje sfaulowany. Technikę ma nieprzeciętną. Najlepszy dm na świecie. Dla Barçy niezastąpiony.
2
Komentarz usunięty
1
Nie trzeba być Argentyńczykiem. Każdy normalny człowiek, który ma jakieś pojęcie i nie ogląda piłki nożnej od święta wie, że Messi jest poza konkurencją.
0
Bardzo dobrze. Zawieszony powinien zostać Bacca bo to nie on jest od wymierzania sprawiedliwości.
1
Bacca zachował się jak niezrównoważony. "Popchnąłem Neymara, aby go ostrzec, żeby nie robił takich rzeczy po raz kolejny." Ostrzegać to ty sobie możesz chłoptasiu. Od tego jest arbiter. Takich bandyckich zachowań nie toleruję.
Neymar również postąpił nieodpowiednio. On natomiast nikogo nie atakuje i nie popycha. Jest młody i dał się ponieść emocjom, z pewnością będzie to kolejna lekcja dla niego. "Popełniłem duży błąd (...) Zagrałem dzisiaj słabe spotkanie i biorę pełną odpowiedzialność za to co się dzisja stało."
3
Ten Dunga jest jakiś niedorozwinięty z tymi powołaniami czy co?
1
To już jest jakaś parodia.
3
Musieć płacić 9 mln za ściągnięcie 21-latka z wypożyczenia, pozwolić by inny klub (Everton) pobrał za 6 mln Deulofeu, za którego Madryt dostałby z 20... Co za polityka. Tego się po prostu nie da opisać jak wielkie pieniądze Barcelona wydaje na zawodników, a za jak śmiesznie małe ich sprzedaje.
1
"Takie działanie będzie jasnym sygnałem dla wszystkich właścicieli wielkich europejskich klubów, którzy wykazują swoje zainteresowanie Neymarem, ze ten piłkarz jest nie do wyjęcia." Najwazniejsze. Reszta mnie nie interesuje. Ostatnie wydarzenia w klubie są fenomenalne. Barça Barça Barça!
4
Te quiero, Leo! Płakać mi się chce jak sobie pomyślę o zeszłorocznym finale mundialu. Nigdy się z tym nie pogodzę. No chyba, że 15 lipca 2018 Lio z Argentyną wygrają na rosyjskiej ziemi.