1

Zwykła reklama, lepsze Araby niż zepsute kraje pozwalające na jakieś związki pedalskie, co jest niedorzeczne. Złote pokolenie piłkarzy La Masii nie będzie trwać wiecznie, obecnie żaden z wychowanków nie umywa się do Xavi'ego czy Iniesty. Dopłacając do Unicefu nie będzie nas stać na zakup Neymarów czy Suárezów. Inne kluby, o takim Man United nie wspomnę, zarabiają dziesiątki milionów na takich kontraktach. Trzeba iść z duchem czasu. Nie widzę nic złego w reklamie na koszulce, nic w tym dziwnego, że chcą nam zapłacić skoro jest to tak znana instytucja na całym świecie.

3

Laporta rzeczywiście stosuje żałosne zagrywki, najpierw Abidal na dyrektora sportowego, teraz jego koszulka. Próbuje wziąć na litość zamiast wykonywać konkretną pracę i przedstawić sensowne plany. Jedyne co mnie do niego przekonuje to czarnoskóry zawodnik Juventusu, który moim zdaniem odpali niczym Neymar i gdyby wybór Bartomeu również zapewniał jego przyjście to nie miałbym wątpliwości, kogo chciałbym jako zwycięzcę.

1

"Obrazki, jakie oglądamy, mogą nas tylko utwierdzić w przekonaniu, że jesteśmy kibicami niezwykłego klubu". Obojętnie, który z nich wygra, oby było to dobre dla Barcelony. Visca el Barça!

0

Co ma jedno do drugiego? Od dawna gada głupoty, podobnie jak Pelé czy Maradona. A co do Pogby, takie są ceny we współczesnym futbolu. "Wcześniej mieliśmy Xaviego, Messiego, Iniestę...". Owszem, mieliśmy. Ale taki Messi w wieku 19 lat był niesamowity, a dzisiejsze Muniry czy inne Sampery nie wykazują takiego potencjału.

1

Absurd to jest ten gościu. Nie rozumie chyba, że te 80 mln to nie tylko jego poczynania na boisku ale także wartość marketingowa supergwiazdy pokroju Neymara, którą stanie się natychmiast po dołączeniu do Barcelony. Pomijając już fakt, że będzie jeszcze lepszym piłkarzem podobnie jak Brazylijczyk. Pogba jest wart więcej niż 80 mln a ten dziadek powinien już dawno ze sceny zejść. Barça pozyskała Neymara i było warto zrobić wszystko dla tego transferu, dzisiaj mamy prawdopodobnie trzeciego piłkarza globu w drużynie, o którego współpracy z Messim Cruyff zdążył się już wypowiedzieć, a jak ona rzeczywiście wygląda nie muszę chyba pisać.

0

Co to ma do rzeczy kto kogo dostał skoro gra każdy z każdym smh

0

Nie zgadzam się, że opaska jest na złym ramieniu ale co do samego tekstu - trochę prawdy w tym jest. Messi pragnął tego pucharu najbardziej a jego fani także, jak zostało napisane "przytulali telewizory". Messi zawiódł ale z drugiej strony nie miał praktycznie żadnego wsparcia z przodu. Zawiodła Argentyna. O ile rok temu rzeczywiście grali z najmocniejszą drużyną świata i zawiodła wtedy skuteczność, to teraz zawiedli na całej linii, niestety.

1

Ronaldinho, Robinho, Ronaldo.. ;D 1:54 - ta mina, reakcja Ronaldo mówi wszystko. Wiedział z jakim geniuszem mieli do czynienia. Największy uliczny swag na tym wideo, że tak to nazwę miał Henry. Ten luz, te ruchy. Czysta poezja. Wielki mistrz.

0

smh

0

Chile było lepsze i zasłużenie wygrało. Futbol nie zawsze bywa sprawiedliwy (patrz Chelsea, chociaż Chelsea miała jeszcze jakiś plan/taktykę a Martino nie ma nic) i miałem jedynie nadzieję, że może i tak będzie tym razem. Tak się jednak nie stało i nie zamierzam tego już rozpamiętywać. Nawet sobie nie wyobrażam co teraz dzieje się w głowie Messiego, ale trzeba przyznać, że mógł dać z siebie więcej. Nie udało się. Liczę, że tylko wyciągnie z tego kolejne wnioski.

3

Grali jak cioty, przegrali jak cioty. Higuaín sabotażysta, o Martino nie będę nic pisał. Tylko Messi prezentował tam jakiś poziom, chociaż nic wielkiego nie pokazał. Reszta nadaje się do kopania się po czołach. Na szczęście za rok jeszcze jedna szansa. A być może Messiemu nie jest pisany ten sukces z Argentyną. Co i tak nie ma wpływu na to, że jest najlepszym zawodnikiem w historii.

1

Oglądam po raz setny gole z meczu Barça - Bayern i mam ciary, i nie mogę powstrzymać łez.. Messi Messi Messi! I te krzyki komentatora z C . "Biją pokłony kibice", ah... I ten Neymar na 3-0. A potem finał Ligi Mistrzów i znowu "Neymar kończy". Byli wielcy w tym sporcie, najwięksi jak choćby Henry. Ale duet Messi-Neymar to coś zbyt spektakularnego. Argentyńczyk nie miał jeszcze takiego partnera w ataku. To najwspanialsza rzecz w futbolu jaką dane było mi zobaczyć.

0

Chyba debil. Z jajami, za to bez klasy i profesjonalizmu w swoich wypowiedziach.

24

2

Komentarz usunięty

0

Nigdy nie zapomnę miny Messiego po zwycięskim rzucie karnym Argentyny z Holandią. Ogromna radość, jakby niedowierzanie, mina jakby zaraz miał się rozpłakać. To wszystko malowało się na jego twarzy. Cudowny moment. Skakałem ze szczęścia. Do dzisiaj nie mogę przeboleć porażki w finale z Niemcami, a co dopiero Leo musi czuć...

1

Co to za gadanie, że 28 lat? Nie można kupować same gwiazdeczki 22-letnie, nie jesteśmy Realem Madryt! W ten sposób nie buduje się drużyny. Arda to kilka lat gry na najwyższym poziomie. Umiejętności ma i doświadczenie. Jeżeli Enrique o tym decyduje to jestem spokojny. Czekam na oficjalny komunikat.

0

Turan i Pogba? Barça rozwala system!

0

Pogba nie skłóci szatni. Jesteśmy Barceloną, gdzie najważniejsza jest drużyna. Jak już zostało niżej wspomniane, Neymar i Suárez są tego świetnym przykładem. Dlatego dawać wszystko za niego, byleby ten zawodnik grał na Camp Nou. Barcelonie zarzuca się różne rzeczy, wytyka nie tylko potknięcia na tle sportowym ale także błędy w zarządzie a to dlatego, że Barça jest najlepsza. A prawda jest taka, że inni robią to samo, czego dowodem są chociażby głosy o możliwych zakazach również dla Realu i Atletico. Ja tam jestem bardzo zadowolony z obecnego zarządu i pracy jaką wykonują. Mamy wspaniałych piłkarzy i świetny projekt sportowy, który powinien być kontynuowany. Dlatego w wyborach kibicuję Bartomeu.

0

Francuz ma skilla jak mało kto. Oglądać jego grę to przyjemność. Miejsce takich piłkarzy jest w Barcelonie. Jeśli przejdzie i uda nam się zatrzymać zarówno jego jak i Neymara na długie lata to ten duet rzuci Europę na kolana !

3

Pogba Pogba Pogba ! Czekam na oficjalkę w tej sprawie jak dwa lata temu na Neymara ;)

0

2

Uważam, że Di Maria jest daremny. Za to radzę zwrócić uwagę na Pastore - to jest talent i klasa. Jego zachowanie na boisku i sposób prowadzenia piłki. Nie to, że kupuję go po jednym meczu bo miałem okazję oglądać go kilka razy i powiem szczerze, widziałbym go w Barçy.

0

Śmieszne były te memy, to jak wychodził z dziury było wręcz mistrzowskie, ale jak widzę kiedy nawet teraz pod jego zdjęciami są komentarze typu "Messi" to jest to po prostu żenujące. Tak samo z Bartrą itd.

0

Sposobem gry i pozycją na boisku najbliżej mi do Neymara, który jest moim ulubionym zawodnikiem (mimo, że nigdy się nie kładę i nie wymuszam, choć nie wiem jakbym się zachował w meczu o wielką stawkę) to jednak ze względu na cechy osobowości w tym quizie wyszedł mi Leo, natomiast jeśli chodzi o samą grę, myślę, że nie jestem w stanie w żaden sposób się do niego upodobnić ;)

0

Ktoś wie, czy jeżeli rzeczywiście Barcelona i Juventus osiągną porozumienie w sprawie transferu Pogby na 2016 rok to wystosują oficjalny komunikat już teraz czy jak to będzie wyglądać?

2

Nie rozumiem jak po złożeniu życzeń przez Ferdinanda ludzie piszą klasa, szacunek, respect. Fajnie, że zamieścił filmik, miło z jego strony. Ale co to jacyś wrogowie? Za co niby ten szacunek? Że powiedział "happy birthday"? Shake my head..

0

Na ten moment, oprócz 100 lat życia, szczęścia i co najważniejsze - zdrowia, na tle sportowym zwycięstwa w Copa América, sześciu pucharów z Barcą i piątej Złotej Piłki. Oczywiście omijania kontuzji. Jednak temu Geniuszowi przede wszystkim należy życzyć tylko jednego, czego pragnie najbardziej na świecie - mistrzostwa świata z Argentyną!! Czego również sobie i wszystkim kibicom życzę z całego serca!

Te quiero, Leo! El mejor de la historia! 10

Po prostu Go kochamy!

2

Jutro Boże Narodzenie ;)

1

A Leo to może talent ma mniejszy? Wciągnąłby ich nosem? Nie oszukujmy się, Messi to fenomen, jedyny w swoim rodzaju. I w swoim najlepszym momencie jest lepszy od R10 w jego najlepszym czasie. Ronnie czarował swoimi sztuczkami ale nie miał takiego wpływu na grę zespołu co Argentyńczyk, nie miał tej boskiej cząstki. Nie należy kierować się sentymentem. Docenimy Leo jeszcze bardziej po jego zawieszeniu butów na kołku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?