13

Messi to zupełnie inny poziom ;)

1

Pogba i Neymar.. Dwóch czarodziejów w jednej drużynie w Barcelonie. Niech ten transfer dojdzie do skutku. Jak o tym myślę to mam ciary.

1

Cristiano Ronaldo > Pelé

0

I tak im to nie pomoże, Barça zawsze będzie lepsza!

0

I już jestem cały poddenerwowany tymi wieściami o Messim...

20

Hahaha, zajebiste jest to "Face to Face" na kanale Barçy. Mam nadzieję, że pojawią się kolejne :D

2

Czyli są dwie opcje: albo Tata Martino my nigguh i oszczędza Messiego dla Barçy, albo rzeczywiście coś jest nie tak, boje się nawet o tym myśleć. Jeszcze ten Prima Aprilis, jak tylko widzę jakieś wzmianki o kontuzji czy odejściu Leo to zaczynam się trząść, mam nadzieję, że oszczędzą nam tego ;D

1

Bez komentarza.

16

Iniesta będzie drugi.

2

Śmiechłem. Co w tym niezwykłego, że wygrali Ligę Mistrzów? Co roku dokonuje tego jakaś drużyna. Ostatni Puchar Mistrzów Real zdobył w 2002 roku, i z obecnej ekipy był tam tylko Casillas.

5

Messi, kocham cię! #nohomo i nie ważne co się stanie, jesteś najlepszym piłkarzem jaki chodził po Ziemi!

3

Oglądając taką grę momentami aż dech w piersiach zapiera, a co akcja nasuwają się kolejne myśli i nie wiadomo jak ubrać w słowa to co chciałoby się wyrazić. Serce rośnie kiedy widzę zachwyty, jakże uzasadnione, nad Argentyńczykiem ale i całą Barceloną czy to komentatorów, dziennikarzy, osobistości świata futbolu, a nawet znajomych, którzy kibicują np. Chelsea!

Po prostu cieszę się, że mogę ich oglądać. I nie ważne czy wygramy z Realem, czy zdobędziemy trofea. Dla takich chwil jak wczoraj, takich akcji, zagrań Messiego, gry Rakitića, tego co działo się w chwili gdy Ter Stegen obronił karnego i reakcji Piqué, czy też obrazka Messiego i Harta po meczu warto oglądać piłkę nożną. Barcelona daje mi nieopisaną radość i motywację, pozwala na chwilę zapomnieć o różnych trudach dnia codziennego.

0

Sfrustrowani kibice Realu, których zazdrość aż zżera, widząc na jak niebotyczny, nieosiągalny wręcz poziom wspiął się Leo Messi. Rzeczywiście to co robi przypomina jakby kosmitę, jakąś obcą istotę, która wchodzi na boisko i robi rzeczy, o których innym nawet się nie śniło. Każdy kto tego nie widzi, albo uważa, że to nie jest najlepszy piłkarz świata dla mnie jest po prostu ignorantem.

0

Wielka Barça !!!

0

Nike zdecydowanie najlepsze. Osobiście najbardziej podobają mi się Mercurial Vapor (bez tej "skarpety"). Grają w nich m. in. Sterling, Hazard, Modrić, do niedawna Pedro jednak zmienił na Hypervenom. Ale to Adidas ma najlepszego piłkarza na świecie, a te buty całkiem niezłe. Na żywo będą prezentować się jeszcze lepiej.

0

Komentarz usunięty

0

Daaamn nigguh

0

Hahahaha Januzaj

0

5 najlepszych drużyn świata: Barça, Real, Atletico, Chelsea, Bayern.

0

5 najlepszych piłkarzy świata: Messi, Neymar, Suárez, Ronaldo i Robben.

0

James > Di Maria

0

Mam pytanie, o co chodzi z kolorem fioletowym i Realem Madryt? Jaki to ma ze sobą związek? Czemu ich strona to "fioletowa" ?

3

To co Messi robi to jest chuj, nie ma już słów żeby go opisać.

2

Mam nadzieję na występ Neymara gdyż w weekend i tak nie zagra więc będzie miał przerwę

11

Rakitić w końcu pokazał klasę. A stać go na dużo więcej. Myślę, że będzie jeszcze z niego wiele pożytku. Nie tęsknię za Fàbregasem. Nie grał u nas rewelacyjnie, a sam fakt, że chciał odejść i jeszcze wybrał Chelsea, świadczy o tym, że żaden z niego Barcelonista. Piqué przechodził trudne chwile, a mimo to powiedział, że nigdy nie odejdzie z Barçy. Alexisa trzeba było sprzedać, by kupić Suáreza. Poza tym w Barcelonie ten zawodnik kiwał się sam ze sobą. Ogólnie wymiana Fàbregasa i Alexisa na Rakitića i Suáreza była bardzo dobrym posunięciem. Tak więc mimo wszechobecnych hejtów na Zubizarretę sądzę, że letnie okienko transferowe było udane. Oczywiście z wyjątkiem Vermaelena i Douglasa. Oba przypadki to nieporozumienie. Do tego pozyskaliśmy dwóch świetnych bramkarzy.

0

Dobry pomysł.

1

Wszyscy piszą, że koszulki tragiczne tylko ze względu na poziome pasy. Jednak nie sugerując się tym, że pasy powinny być pionowe, koszulki same w sobie są zajebiste.

0

Jest dobrze! Tylko tego znowu nie przejebać!

0

Dobry mecz Messiego w cieniu niewykorzystanej jedenastki. Jednak nie przejmuję się tym. Dla mnie najważniejsza jest jego świetna gra w przeciągu całego spotkania. Wolę myśleć tylko o rzeczach pozytywnych i z optymizmem patrzeć w stronę rewanżu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?