0

Wow, Alemany naprawdę działa i to konkretnie. Szacun! Nie zdziwię się, jeśli jednak jakimś cudem przedłużymy z Dembele (nie żebym jakoś bardzo chciał, ale po prostu facet robi robotę). Łatwo nie jest, przy takich post-bartkowych kwiatkach, ale krok po kroku wyprowadzają ten klub z problemów.

0

@slayer miał, w Borussi :P

0

No, Griezmann też się wypowiadał, że siedzi przy stole z Messim i Ronaldo. I bawił się w filmowca w stylu NBA. Ciężko brać go na poważnie.

6

Przyłączam się do głosu tłumu - jeśli dzisiejsze doniesienia są prawdziwe, to Alemany jest świetną osobą na tym stanowisku. Oby w kontekście budowania zespołu i wizji również miał plan, a powinno się udać postawić Barcelonę na nogi

1

@El dominatore szanuję kolego xd

0

@Kamil689 no zgadzam się, taki ruch też byłby lepszy niż Morata.

0

To dlatego, że pomimo odejścia Cou wciąż przekraczamy dopuszczalny limit płac procentowo, względem przychodów?

1

Oby Depay nie zabierał czasu Iliasowi czy Abde, bo dają obecnie więcej od Holendra

0

No cóż, płacenie pensji zawodnika, który nie gra u nas jest zawsze failem, ALE - to przede wszystkim fail Bartka i jego ekipy. Obecny zarząd zrobił bardzo spoko ruch, strategicznie konieczny no i przede wszystkim nie wzmocnił rywala w żadnych rozgrywkach. 2/3 pensji Coutinho to oszczędność rzędu 13 mln, jeśli wierzyć doniesieniom o jego zarobkach. Super, oby tak dalej!

1

@Mesialdo87 Bartomeu i jego rządy

5

Jakiego zastępcy, co oni wymyślają - mamy problemy finansowe, bierzmy typa z Barcy B i niech siedzi na ławie. To jest rezerwowy bramkarz, na takie luksusy możemy sobie pozwalać, kiedy bezpiecznie obsadzone są pozycje, na których mamy poważne braki.

1

@Herbert nigdy :P zbyt wielu dziennikarzy i innych osób ze środowiska powiela ten błąd, pewnie częściowo dlatego, że łatwiej to wymówić niż „podatny na kontuzję”. Ale też dziwi mnie, że nikt nie zatrzymuje się i nie zauważa, że kontuzjo-GENNY sugeruje coś innego. Z drugiej strony od lat ludzie źle używają „bynajmniej” lub „tudzież”, więc wiesz

0

Trzymam kciuki, żeby Morata jednak nie doszedł do skutku. Martial dużo bardziej, aczkolwiek jeśli faktycznie planujemy tu ściągnąć Haalanda to nie wiem, czy jest sens ściągania 9-ki na siłę teraz

0

@DzizuSS no a czyja to jest wina :P bez przesady, gdyby naprawdę chciał tu zostać to już dawno mielibyśmy koniec tej sagi. Agentom udaje się go namówić na inne opcje, bo on sam jest pazerny. Z resztą z jego perspektywy nie ma się co dziwić. Z perspektywy Barcy trzeba tylko jak najwięcej wyciągnąć i tyle.

2

Kurde, dobrze Atleti! Tak trzymać :P

0

@Yoshi94 Tego nie napisałem, natomiast już przy tym zachował się inaczej, niż Moriba. Nie zestawiałbym ich po prostu.

1

@Yoshi94 ale jednak Fati podpisał nowy kontrakt z klauzulą miliard euro

0

@Clue bardzo możliwe, że przedłużą kontrakt z niższą pensją. Ale tak, również bym go odpuścił.

6

Bardzo ważne 3 punkty! Udało się, to nie był łatwy mecz, zważywszy na braki kadrowe. Oby dalsze spotkania obyły się bez takich luk.

0

No tak, czyli my lub Real. Ja się nie zdziwię, jak przy bardzo kreatywnej księgowości Laporta jednak tego Haalanda tu ściągnie.

2

Pewnie ma rację, problem w tym, że Gavi, Nico i Pedro odwdzięczają się już teraz. Czas dla Puiga na wchodzenie do pierwszej drużyny był ze 3 lata temu, teraz już raczej zostanie rezerwowym, jeśli Gavi i Nico przedłużą kontrakty.

0

@donleoJR Suuper! Gratulacje, szczęścia na nowej drodze!

0

@FioletoweOczy LOL. Nie :P Nawet podziwiam, haha

0

@Azacca A po co rząd miałby wprowadzać hardkorowe obostrzenia teraz, jak z dnia na dzień przypadków zakażeń jest coraz mniej ?

4

@Kondi99 warto, ale poprzednie części też totalnie warto ograć. Polecam rozważyć pełną trylogię gier.

5

Ile jeszcze można bronić tej decyzji? Ludzie, wydaliśmy na niego łącznie już ponad 200 mln. 200! Przypomnę, że za Neymara dostaliśmy 220. A co on nam dał? Gry za 30-40 mln max. Naprawdę, pozbyć się go w końcu z listy płac, wyciągnąć co się da, albo przedłużyć kontrakt za grosze z bonusami.

0

@ranger3120 Moi dziadkowie się szczepią co roku. W tym wieku powinni, są bardziej narażeni.

1

@TheNekro94 Ale przecież szczepionki na grypę, które są od lat, również trzeba powtarzać co rok, bo wirus grypy często mutuje. Jak możesz być za szczepieniami i jednocześnie mieć problem z kolejnymi dawkami szczepienia na COVID?

1

@bolinho89 W takim razie poślubiłeś bardzo mądrą kobietę :) Trzymam kciuki, żeby się udało i żeby udało Wam się zbudować wspólny front i pomóc chłopcu. Bardzo podziwiam takie zaangażowanie

1

@bolinho89 Po pierwsze, bardzo mi przykro, że chłopak jest w takiej sytuacji :( Uważam, że dobrze określiłeś obecne błędne koło, w jakie mógł wpaść - im dłużej będzie źle rozumiany, im dłużej nie będzie mógł przekazać tego, co czuje i co myśli, tym bardziej będzie się zamykał. To dość naturalny mechanizm obronny u dziecka.

Przechodząc do tematu pomocy - niestety (albo i stety - zależy od sytuacji), to rodzice mają ostateczne słowo w kwestii wychowania dziecka. To co Ty możesz zrobić to np. znaleźć im świetnego psychologa dziecięcego, żeby we troje pochodzili na terapię. Ewentualnie opłacić kilka sesji z tą neurologopedą, o ile oczywiście Cię stać.

Możesz również oczywiście próbować wyjaśnić rodzicom, że wyrządzają mu krzywdę, ale jeśli racjonalne argumenty do nich nie przemawiają, no to nie zmienisz ich myślenia. No i przegadaj to też ze swoją żoną - na ile ona by się czuła, gdybyś zaryzykował duży konflikt rodzinny? Bo słabo by było, aby z dobrych intencji popsuło się również Twoje małżeństwo.

Trzymam kciuki za malca i za jego rodziców, że się ogarną i zapewnią mu odpowiednie wsparcie! Powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?