PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@olejtm No zasady są mało logiczne, co nie znaczy, że szczepienie się jest bez sensu. Pytanie też, jaki test robiłeś, bo jeśli wymaz i wynik po 15 minutach, no to on potrafi pokazać wirusa nawet do 5-6 dni po jego złapaniu.
1
@seba444 Dobra próba! Jakby trafił, mogłoby być groźnie :D
0
Nie ma opcji w ogóle. Tylko się ośmieszamy dopuszczając takie plotki. Poza tym nawet gdyby było nas stać - jaka to atrakcja dla Haalanda grać w Barcelonie obecnie XD
9
O ile MAtS bardzo niepokoi, o tyle FdJ to wg mnie kwestia głównie przygotowania fizycznego. Jeśli Xavi to postawi na nogi, to i Frankie odżyje, bo to jest zawodnik mocno fizyczny.
Ja czuję, że Xavi mu pomoże odnaleźć formę, a też rezygnowanie z piłkarza tak wybieganego, mało łamliwego i sprawnego jest kiepskim pomysłem.
MAtS niestety gorzej, tutaj przygotowanie fizyczne ma mniejsze znaczenie, a niestety facet wygląda bardzo słabo i niepewnie.
0
Przykro się na to patrzy. Zniszczony klub i morale zawodników - oni wczoraj nie wierzyli, że cokolwiek ugrają. Jestem przerażony zjazdem MATSa. Uwielbiam go, ale w tym sezonie jest co najwyżej niezły (wczoraj był po prostu słaby). Tak samo nie mam pojęcia, dlaczego de Jong zaliczył tak potężny zjazd. Xavi ma przed sobą bardzo dużo pracy, nie jestem pewien, czy podoła, zważywszy na ograniczenia budżetowe. Najbardziej boli chyba to, że nie zapowiada się, abyśmy wyszli z tego dołka w ciągu najbliższych 2-3 lat.
0
No i nie ma co za nim płakać, bez przesady. Czy gdyby grał regularnie, byłby topem światowym? Jak najbardziej. Ale nie gra - od 5 lat się leczy. Poza tym obecnie Dembele nie jest poziomem piłkarza, który wyniesie nas z Ligi Europy do półfinału LM. Uwolnienie się od jego pensji dużo nam da, szkoda tylko, że nic na nim nie zarobimy (najpewniej).
0
A nawet więcej niż wszystkie - jest jeszcze nieogarnięty, nieprofesjonalny, podatny na kontuzje, nierówny i drogi. Kompletny pilkarz :P
0
Bez obaw, mogą śmiało negocjować xd
1
Torres to przepaść w profesjonalizmie w porównaniu do Dembele - bardzo bym chciał tego chłopaka u nas.
1
@BarcaInfo Mówisz o mentalności Polaków, ale o nagrodzie dla Lewego wypowiadają się ludzie ze świata piłki kompletnie nie związani z nim czy z Messim. Po prostu dostrzegają, jakim absurdem było nie przyznanie mu ZP w 2020 roku i jakim kocurem był w 2021. Messi przez ostatnie miesiące bardzo przygasł, podczas gdy Lewy bił kolejne rekordy. Jeśli już dajemy nagrodę za rok kalendarzowy (co jest głupie samo w sobie, ale to inna kwestia), no to powinno się brać pod uwagę również okres po wakacjach.
Ja osobiście bardzo liczyłem na ZP dla Roberta - zasłużył niewątpliwie i byłoby to historyczne osiągnięcie Polaka. Ale Messi też zasłużył - w pełni zgadzam się z Pepem, że na tym poziomie po prostu nie można napisać o "kradzieży". Uważam natomiast, że powinni przyznać mu ZP za 2020 rok, bo wtedy rzeczywiście został okradziony i myślę, że pobiłby konkurencję na głowę. Nie dość, że był najlepszy indywidualnie jako napastnik (czyli na swojej pozycji), to był jednym z głównych architektów sekstetu Bayernu. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że zawodnicy nie mają żadnego wpływu na to, w jakim kraju się urodzili, to nie da się osiągnąć więcej w piłce.
0
@kaamil1910 No, Mbappe już wtedy wyglądał na większy talent, jego sezon w Monaco był niesamowity, poza tym bardziej potrzebowaliśmy wtedy prawonożnego piłkarza po Neymarze, niż lewonożnego, gdy Messi jeszcze grał.
0
@PieN Chojny jesteś :D Ja specjalnie nie czuję nawet, że mam za co dziękować. Z powodzeniem w nowym klubie chyba też bym nie szalał - w ogóle mnie nie obchodzi, jak jego kariera potoczy, mówiąc szczerze :P
1
On w najmniejszym stopniu nie zasługuje na czas i uwagę, jaką trzeba mu poświęcić przy tej umowie. Albo grasz dla Barcy i dostajesz pieniądze za faktyczną GRĘ W PIŁKĘ (dla Dembele to pewnie szok, bo nie zagrał pełnego sezonu od 5 lat), albo idziesz się leczyć w szpitalach w Paryżu, Manchesterze czy Londynie.
Kompletnie nie zdziwi mnie jego wybór innej oferty. Mam tylko nadzieję, że Alemany się nie ugnie, a Barcelona zarobi na nim cokolwiek.
0
@Leon15 Tak, bo już wtedy pokazał, że jest nieogarniaczem i daleko mu do profesjonalizmu, który powinien wg mnie charakteryzować graczy Barcy.
W biznesie ważne jest złapanie okazji, a już wtedy zdrowie Dembele było fatalne. M.in. przez takie decyzje jesteśmy dziś finansowo w takiej dziurze.
Ale to tyko zdanie typowego polaczka, wiem, że jesteś ponad tym.
0
Nie wierzę, że mogliśmy go sprzedać w 2019 i Bartomeu stwierdził, że na niego liczą. Jakim głąbem trzeba być, matko. W tej sytuacji cieszy mnie tylko to, że jeśli zostanie to w końcu na kontrakcie uzależnionym od jego występów.
1
Przykre, że najpewniej Messi zgarnie ZP. Lewemu naprawdę należy się za 2021 rok, nie wspominając już o 2020, gdzie France Football postanowiło oficjalnie zadrwić z tego plebiscytu.
0
Błagam, niech on już stąd idzie :P
1
50? A skąd my je mamy :P chyba w 100 ratach. A tak serio to - o ile to prawda - świetne wieści, dobry piłkarz.
0
Cavani przez większość kariery był okazem zdrowia, ale ostatnio przez wiek coraz częściej opuszcza mecze. Z drugiej strony na niskiej pensji czemu nie - specjalnie nie mamy w kim przebierać.
0
Niech idzie, naprawdę. Fajnie, że potrafi zrobić dym, ale robi go raz na pół roku, kiedy akurat go nie składają. Gdyby jego zarobki uzależnione były od ilości występów, goli i asyst - niech zostaje. Ale jeśli nie - niech idzie.
0
A podobno rozmawiali też o Torresie. Osobiście nawet chętniej bym tu widział Hiszpana, niż Anglika.
0
A co ma mówić. Wiadomo, że tak powie. Jak Bayern wystawi drugi skład, to może mamy szanse. Jak wyjdzie podstawowym i to jeszcze z chęcią wykopania nas z LM, to nas zmiażdżą.
0
@Spotles to prawda, ale też nie może poświęcić całej uwagi jednemu Coutinho, gdy ma tyle młodzików, którzy potrzebują jego opieki.
Profesjonalny sport niestety potrafi być brutalny i jeśli Coutinho nie dźwiga presji, a dźwigają ją o 10 lat młodsi piłkarze, to raczej nikt nie będzie się nad Brazylijczykiem pochylał. A że zarabia najwięcej w drużynie, to z ekonomicznego punktu widzenia najlepiej się go pozbyć.
3
Myślę, że zasługuje na szanse kosztem Depaya przy obecnej formie Holendra. Aczkolwiek cudów się nie spodziewam.
3
Araujo jest naprawdę niesamowity. Fizyczne warunki kosmiczne, ale widać, że on ma głowę na karku i jest bardzo kompletnym zawodnikiem. Najważniejsze, żeby się nie łamał i grał regularnie - naprawdę może być topem.
21
A ja jestem dumny z chłopaków! Widać było walkę, widać było zaangażowanie. Nie strzeliliśmy bramki i ja myślę, że taki brak skuteczności po prostu wynika z braku 9-ki. Depay nie jest 9-ką - w zasadzie Depay jest po prostu słaby obecnie - i nie ma się co dziwić, że tak się męczymy.
Najważniejsze, żeby Xavi dostał czas na zbudowanie swojego projektu. To będą jeszcze długie miesiące jego pracy, póki naprawdę zobaczymy jakiś konkretny pomysł. Ale już widać większą intensywność gry, zadziorność, a piłkarze tacy jak Gavi po prostu widać, że się nie boją grać z piłką przy nodze. I tak naprawdę na tyle powinniśmy teraz liczyć.
0
@Ja Cule Kibicuję Barcy od 2003, więc trochę widziałem. I nigdzie nie napisałem, że będą drugimi Xavim, Iniestą, czy Messim - sam to sobie dopowiedziałeś. Ja uważam, że Nico będzie Nico, Gavi Gavim a Demir Demirem, ale po prostu znacznie lepszymi wersjami siebie niż teraz. To chyba normalne, że młodzi zawodnicy są słabsi, niż wtedy, gdy osiągają 21-22 lata. Ale żeby mogli się rozwinąć muszą grać i popełniać błędy.
7
Czy tylko mnie Depay irytuje? Mam wrażenie, że on totalnie do nas nie pasuje.
0
@Ja Cule Ale zdajesz sobie sprawę, ilu z tych chłopaków dziś, to młodzi zawodnicy, którzy za 3 lata mogą być topem? Kiedyś chyba muszą się nauczyć grać na najwyższym poziomie, czego Ty oczekujesz?
0
No póki co naprawdę nieźle, masa młodziaków, ale widać jakiś pomysł, widać zaangażowanie, walkę, zadziorność i momentami ogromny talent tych chłopaków. No i Busi jak za najlepszych lat. Obyśmy dziś wygrali, bo ewidentnie chłopaki wierzą pod rządami Xaviego.