PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie wyglądamy, na serio jest progres. Ale niesamowicie wybiegani są ci Włosi, nie mamy spokoju w żadnym sektorze boiska. Świetny mecz na przyzwyczajenie się do poziomy europejskiego.
2
Nie no, tak szczerze zupełnie, to mega mi go szkoda. Nikt, chyba łącznie z nim samym, nie spodziewał się u niego takiej łamliwości. Potencjał miał (i pewnie dalej ma) przeogromny, ale ta fizyczność i mental po prostu mu nie pomagają. Nic do niego nie mam i nie życzę mu źle, ale wolę, żeby siedział na wysokiej pensji w innym miejscu niż na Camp Nou.
2
JESZCZE ODPALI XD
0
@Dawid66 No cóż, pierwsza nauczka to taka, że przy dzieciakach chowasz tak cenne sprzęty jak najdalej. Ale to już pewnie wiesz. Co do cioci - myślę, że nie ma tutaj specjalnie innego rozwiązania niż powiedzenie jej wprost jak wygląda sytuacja. Możesz załagodzić to trochę mówiąc, że wiesz, ile to pieniędzy, ale wyjaśnić, że wziąłeś tak cennego laptopa nie bez powodu.
8
@masq Tu masz absolutną rację, prezes Lyonu zachował się kompletnie bez klasy. Być może gdyby Bartek nie stał się takim memem, to by tego nie zrobił, ale to oczywiście nie jest usprawiedliwienie dla braku klasy.
Poza tym to mogło również być próbą wywarcia presji na Bartomeu i zwyczajnie biznesowym posunięciem.
1
@Arkon Ja przyznam, że nie miałem zbytnio czasu śledzić wszystkich ruchów transferowych, ale z tego, co widziałem i słyszałem, to Liverpool i Chelsea bardzo fajnie podziałały na rynku. Bayern już miał pakę niesamowitą, ale stracili Thiago. Mieli Kimmicha, więc to w sumie genialny "transfer" do środka pola. Mają też jakiegoś tam zmiennika dla Lewego na mecze z ogórami no i jednak Leroy Sane - tego chłopaka im mega zazdroszczę.
No a na minus to ciężko nie wybrać Barcelony :P Jasne, były plusy w naszych ruchach - Trincao, Pedri, Dest. Jednak to, ile "zarobiliśmy" na piłkarzach odchodzących było parodią. No - już niedługo, byle do marca (lub wcześniej).
EDIT: PS. W sumie Real też zbytnio nie poszalał, ciekawe, czy nie odbije im się to czkawką.
0
@Transu96 Dobrze myślisz ogólnie, jednak akurat ten numer może mieć każdy. Działa to tak, że jeżeli drużyna chce mieć w I składzie 3 golkiperów zarejestrowanych, muszą oni mieć numery 1, 13 i 25. Jeśli natomiast drużyna rejestruje tylko dwóch bramkarzy, biorą oni 1 i 13, a 25 zostaje dla piłkarza z pola.
2
@4Fabregas4 Niech zatrudnia Xaviego, ale jako trenera młodzików, bo powierzenie mu pierwszej drużyny bez żadnego trenerskiego doświadczenia w Europie czy w klubie jest absurdalne.
0
Tiaa.... Super. Czekam na każdego, kto za wszelką cenę chciał zostawić Francuza, bo przecież ma NIESAMOWITY TALENT i jeśli w końcu się ogarnie, przestanie łapać kontuzje, zacznie być profesjonalny, dbać o sen i dopali, to będziemy mieli kogoś LEPSZEGO NIŻ NEYMAR!
Błagam, United - weźcie go od nas w końcu.
0
@BarcaInfo Hm, a przecież nie mieliśmy pieniędzy na Depaya. Dziwne, choć cieszy, jeśli to prawda. Fakt - z samym Depayem nie wiąże wielkich nadziei, ale wolę jego, niż Dembele. Garcii w życiu nie widziałem na oczy, więc się nie wypowiem.
No i chyba oznacza to, że Dembele musi się z nami żegnać, bo z transferu Todibo byśmy obu ruchów nie udźwignęli.
0
@Matix90 Jeśli masz jakiś argument poza "haha", to chętnie posłucham. Na tego typu argument masz odpowiedź w moim wpisie.
2
@juri90 Dlaczego słaby? Okej, nie wykorzystał dobrej akcji, ale grał z głową i w rozegraniu więcej wnosił, niż Griezmann. Widać, że ma swoje miejsce. Podoba mi się ten chłopak, myślę, że jak się rozkręci, to będzie świetny.
2
Po raz kolejny kopie nas w tyłek głupia decyzja zarządu. Oddać jedyną 9-kę w składzie nie mając innej - absurd.
Do Koemana nic totalnie nie mam, robił co mógł, ale brak 9-ki był wyjątkowo widoczny. Wprowadził bardzo mądre zmiany w odpowiednich momentach, dzięki czemu mieliśmy dobry balans między ofensywą a defensywą. Ewidentnie musimy popracować na stałymi fragmentami gry (w ataku i obronie), ale biorąc pod uwagę możliwości czasowe, jakie miał Holender, ponownie - zero winy trenera.
Widać też dzisiaj było brak zgrania między niektórymi nowymi zawodnikami, a starą gwardią - znów, ciężko tu kogokolwiek winić, to się nie pojawia po pstryknięciu palcami.
Ja ogólnie jestem naprawdę zadowolony. Koeman podjął fajne decyzje. Grał przeciwko genialnie zorganizowanej Sevilli i to był mega trudny mecz. Nie było sztuką go przegrać.
To co mnie cieszy, to zaangażowanie piłkarzy i chęci. Ja je dziś widziałem, zabrakło taktycznych (i trochę personalnych - 9-ka) argumentów na boisku. Wierzę jednak, że to przyjdzie. Mamy za sobą 3 naprawdę trudne mecze i 7 punktów - przed startem sezonu brałbym w ciemno. VeB!
0
@tbas Rozumiem. Dzięki za odpowiedź, szanuję Twój punkt widzenia, choć sam mam inny.
Ja też podobnie pisałem jakiś rok temu, ale teraz wolę go poza klubem. Jest drogi, nieprofesjonalny, a jego talent, to na razie tylko pieśń nadziei w Barcelonie. Do tego podatność na kontuzję ewidentnie ma i jest to realny problem, którego nie można zamieść pod dywan.
Dla mnie Depay to też nie jest idealny transfer, ale mając takie problemy finansowe jakie mamy, zgarnięcie kasy za Dembele i odciążenie nawet części pensji byłaby ogromną pomocą. Wg mnie on po prostu nie jest wart tego, ile na nim tracimy. I nie wierzę, że będzie.
0
@johny11 pięknie napisane, kolego
6
Nie no, Dembele to generalnie fajny chłopak, ale naprawdę nie musi być fajny u nas. Po co utrzymywać ziomka, który jest nieprofesjonalny i podatny na kontuzje? Szanuję Koemana, że nagradza Ansu za zaangażowanie i dojrzałość.
0
@tbas mogę spytać, z czego się cieszysz? Zupełnie serio pytam, dlaczego pozostanie Francuza to dobra rzecz?
0
@Bagsik88 No tak, to oczywiście jest to bez sensu, bo topisz pieniądze. Wg mnie, of kors.
1
@kkbarca Jeśli ktoś rzeczywiście miałby możliwość wzięcia kredytu i spłacania go wraz z czynszem swojego mieszkania i życiem w miarę sensownym, to rzeczywiście bez sensu. Czasem jednak jest o to trudno.
0
Fajnie, że wrzucacie te update'y, można się dowiedzieć, jak taka procedura wygląda.
2
@Ireneuszp właśnie Suarez nic nie dodał od siebie, po prostu przestał biec, gdy został nieprawidłowo zatrzymany i miał prawo. Coutinho czy Messi robią to na okrągło.
Gdyby Denis się wyłożył i udawał, że oberwał w twarz, to taki komentarz byłby uzasadniony. Ale Suarez zawsze był eleganckim graczem i nie inaczej zachował się tutaj.
0
Klasyczny case a’la „sędzia się wybroni”. Arbiter miał pełne prawo dać żółtą i faza meczu nie ma tutaj nic do gadania. Z kolei Lenglet miał pełne prawo założyć, że nie dostanie za taki miękki faul żółtka, bo to się praktycznie nie zdarza.
Także decyzja słuszna z punktu widzenia przepisów, ale zaskakująca w kontekście tego, jak w praktyce wyglądają mecze.
0
Skoro oficjalnie podpisał kontrakt i wybrał numer, to chyba może już nawet dzisiaj zagrać w teorii, prawda? Oczywiście nie trenował z drużyną, więc to wątpliwe, ale ciekawe, czy by mógł.
0
@Masti_Real_Madryt Ja jestem w szoku, że Hazard się nie sprawdza. Gdy przychodził z Chelsea, to się go mega obawiałem, bo Hazard z Chelsea w Realu byłby miazgą. Coś mu się w głowie musiało poprzestawiać, bo pod każdym względem stał się o klasę słabszy.
0
@Masti_Real_Madryt Siemanko :D Witaj za miedzą :P Jaki jest Twój ulubiony zawodnik? Albo ulubieni zawodnicy?
3
Tak, tak TAAAAK! Najwspanialszy news tego okienka, serio. Oddajmy go za 60 mln i miejmy w końcu ten "wielki talent" z głowy. I uprzedzę falę jego fanboyów - sukces to nie tylko to mitycznie wrodzone "coś", co mają niektórzy. To przede wszystkim mentalność, profesjonalizm, silna psychika i dobra fizyka, która pozwala rywalizować na najwyższym poziomie bez częstych urazów. Jaki pożytek z wielkiego piłkarza, który nie może grać?
Dembele to sympatyczny chłopak, lubię go, ale z powyższych cech ma tylko to "mityczne coś". Mamy chłopaków, którzy również je mają, a przy okazji są psychicznie stabilniejsi - Pedri, Trincao, Fati.
Poza tym mamy kryzys finansowy, a Dembele nie jest niezbędny czy niezastąpiony. To naprawdę jedyny sensowny ruch w tym wypadku.
Niech Manchester ratuje nam tyłek, a my wtedy albo oszczędzamy, albo już ściągamy tego nieszczęsnego Depaya i po krzyku.
0
No pisane było już, że ok. 5% (o ile dobrze pamiętam) zazwyczaj nie przechodzi, więc nic dziwnego. Jeśli taki procent się utrzyma, wotum nie ma prawa nie przejść.
1
@SuperPatsonFCB Strasznie przykro to słyszeć, życzę Ci dużo siły. Ale tak, będziemy pamiętać :)
3
Przede wszystkim nie bardzo mamy kogo wziąć teraz. Grimaldo oddany, Cucu oddany, Gaya nie do wyciągnięcia bez hajsu - Alba wciąż bardzo dużo daje, przy odpowiedniej motywacji może być świetny.
0
@mekston Nie no, to jest genialny ruch. Suarez wciąga Moratę nosem, nawet jak fizycznie trochę odstaje.