4

Nie czaję, po co on tu jest. Serio, powinien w jego miejsce wchodzić Puig i Alena. Ale skoro już tu jest, to niech gra za Busquetsa, czy De Jonga częściej, bo radzi sobie często lepiej, niż ta dwójka.

0

@FC1899Barca No nie wiem :P Jednak Brzęczek trenerem, to z tym domem bym się nie rozpędzał :P Co najwyżej odkurzacz albo pralkę XD

0

@BARCA_FOR_EVER Dla mnie osobiście tęczowa flaga nie jest symbolem równości, tolerancji i miłości, a stała się symbolem mocno politycznym. Z wieloma rzeczami po lewej stronie się nie zgadzam, bo choć uważam, że związki partnerskie, czy edukacja seksualna (INFORMACYJNA, nie propagandowa) są jak najbardziej potrzebne, to już próbę wmawiania, że istnieje więcej płci niż jedna i że to jest nowa norma jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania. Co oczywiście nie oznacza, że nie wierzę osobom trans lub niebinarnym - wierzę i myślę, że powinniśmy ułatwić im życie, jako społeczeństwo binarne, tworząc np. neutralne płciowo toalety w miejscach publicznych. Ale dla mnie jest to taka sama rzecz, jak ułatwianie ludziom niepełnosprawnym, jeżdżącym na wózku, życia w społeczeństwie głównie sprawnym.

Ale co do samej tęczy na profilach - kompletnie mnie to nie boli, że jakaś osoba sobie to wrzuca na logo. Po prostu zgadza się z tym i tyle, normalka przecież. Kiedy wrzucają to firmy - spoko, tylko zawsze wtedy widzę to jako dobry marketing, a nie jakiś wielki gest nie wiadomo czego.

0

Jezu, tylko nie to... Pogrzało ich do reszty? A może nowy zarząd będzie chciał się go pozbyć (bardzo mądrze z resztą). Jak można w dobie tak fatalnej sytuacji finansowej i kadrowej przedłużać kontrakt z typem, który non stop jest połamany, a do profesjonalnego podejścia mu daleko?

0

@Magicc89PL No i ja to rozumiem. Niech się odbudowuje gdziekolwiek chce, tylko nie u nas. Po co nam piłkarz, który większość czasu spędza w szpitalach i jeszcze drenuje nasze kieszenie. 1,5 sezonu bez gry to świetny argument na oddanie go gdziekolwiek, a nie dawanie mu kolejnego sezonu na dojście do siebie.

0

I właśnie dlatego, choć nie wiem jak dobry i profesjonalny byłby Dembele, uważam, że trzymanie go nie ma najmniejszego sensu. Nie można budować drużyny na kimś, kto jest tak podatny na kontuzje. Zarówno pod kątem biznesowym, jak i sportowym, jest to tylko szkodliwe. Podtrzymuję to, co uważam od ponad roku - sprzedać, zarobić, oszczędzić na pensji i zamiast niego wprowadzać nawet Konrada.

0

@normasubiektywna Też prawda. Ale na pewno kreatywny i żywy środek pola pomaga w takich sytuacjach. A my znowu mamy kopiuj-wklej z poprzedniego sezonu. Messi bierze na siebie grę, wszyscy stoją w miejscu, próby zagrania do Alby i tyle.

0

Nawet w FM-ie i podczas wylewów w fifie się nien traci dwóch takich bram :P

2

Cóż, bez Fatiego ta gra nie będzie wyglądać lepiej. Brakuje nam skrzydłowego, który dryblingiem pchnie grę do przodu i brakuje nam życia w środku pola. No ale po co stawiać na Puiga czy Alenę, jeśli mamy Busquetsa i Pjanića. Ja to w zasadzie mam tylko nadzieję, że nie odpuszczą Bartomeu, wyciągną wszystkie jego machlojki i zamkną na kilka lat.

1

@grzesiu21 Albo Alena, tak. Zapomniałem o nim, a faktycznie ostatnio bardzo fajnie grał.

1

I to jest mecz, w którym przydałby się Riqui i Pedri. Środek śpi, potrzeba nam rozbujania. Ale oczywiście wejdzie Pjanić, który jest kolejnym dziadkiem grającym w sennym tempie. A potem, jak będzie 80 minuta i dalej 1-0, to wprowadzimy 5 napastników i żadnego rozgrywającego. Eh...

1

Jestem pod wrażeniem Pedriego, nie pamiętam chłopaka, który w tym wieku wchodziłby do dorosłej gry w takim klubie jak Barca i - co najważniejsze - na pozycji rozgrywającego. Skrzydłowi to jeszczem napastnicy też, ale środkowi pomocnicy? Coś niesamowitego, może być z niego prawdziwa gwiazda światowego formatu.

0

@MNSbEstEver Ależ jak najbardziej się zgadzam. Tylko wg mnie to nie kosztem Pedriego powienien grać Riqui, a np. Pjanića. Ale to moje zdanie, od początku nie widziałem sensu sprowadzania Bośniaka i czułem, że to przeszkodzi Riquiemu w rozwoju.

1

@polishtoaster I tu mnie masz, nie znam się :D haha. No to był taki żart też, umieszczenie tylu 10-ek to trudna sprawa, ale Koeman jest najbliżej do zrobienia tego skutecznie, za co wielki szacun.

2

@AxelF Dokładnie. A co by było, jakby grał regularnie.

0

@Michalak Mam nadzieję i bardzo na to liczę.

3

@seba444 Albo że nie potrzebuje kolejnej 10-ki :P

8

Super akcja! A Trincao mi strasznie szkoda, widać, że bardzo, bardzo mu zależy, ale stara się chyba na mega spięciu, bo nic mu nie wychodzi. Spokojnie mogą być z niego ludzie, tylko niech odpowiednio się nim zajmą pod kątem mentalnym.

2

@Michalak Alena trochę lepiej, ale Puig też raczej spoko. Widać, że nie ma tego luzu, co rok temu, bo praktycznie nie gra.

1

@mikokarla No, hit :D haha

0

@forest Myślę, że Puig by przedłużył, gdyby nie dostał informacji, że Koeman go skreśla. Żeby nie było - ogólnie podoba mi się projekt Koemana i widać jego rękę, ale z Puigem uważam, że popełnia ogromny błąd. I właśnie stawianie na niego byłoby z perspektywy klubu bardzo perspektywiczne.

0

@BARCA_FOR_EVER Ale na piwocie sobie zagrał. Więc czemu Riqui nie może? Mamy pewne wyjście, mecz ze słabszą ekipą - kiedy lepiej dać szansę od pierwszej minuty, kiedy w lidze liczy się każdy punkt teraz?

0

@MNSbEstEver No w ogóle, zwłaszcza w zeszłym sezonie sobie nie zasłużył, kiedy z każdym dotknięciem ożywiał grę. Ciężko się pokazać, jak dostajesz od początku sezonu 15 minut. A Busquets niech gra, wg mnie niech siada Pjanić, a gra Riqui.

1

Jezu, znowu Puig na ławie. Skoro Pedri może na piwocie, to co Riqui nie może? No to jest jakiś absurd.

9

Wow wow wow - co tu się stało z oceną Minguezy? Wg mnie przesadziliście mocno na niekorzyść chłopaka. Ja rozumiem, że zawalił wybicie w 68 minucie i za to ocena w dół, ale po pierwsze - naprawił swój błąd, co powinno być wzięte pod uwagę, po drugie - bilans pozytywów i negatywów zdecydowanie na plus, zwłaszcza, że część negatywów była w fazie meczu, w której mieliśmy zapewnione zwycięstwo no i po trzecie - chyba jednak wewnątrz jednego meczu wzajemne oceny muszą mieć jakiś sens, prawda? A skoro Firpo dostaje 5 za kompletne nic, to Mingueza zasłużył przynajmniej na 7.

0

Kurde, no Osasunę to chyba pykniemy, co ? XD

2

Przykra sprawa, ale chyba nikt nie jest specjalnie w szoku - facet od lat się niszczył. Bardzo smutna historia człowieka, który nie uniósł swojej sławy i tak naprawdę nigdy nie umiał znaleźć spokoju. Oby znalazł ten spokój teraz. A piłkarzem był wielkim, legendarnym i z pewnością bez niego ten sport byłby bardziej pusty.

0

@BarcaInfo Zgadzam się, Laporta w czasach kryzysu ekonomicznego może być kiepskim pomysłem :/

1

@Kokos91 Oczywiście, ale nie jesteśmy też takim kartofliskiem, jak to niejednokrotnie widać. I właśnie w tym może pomóc kreatywny rozgrywający. Na pewno nic nie da totalny średniak na ataku.

1

Jak można się tak pogrążać... Widzę, że Amor złapał tego samego wirusa co Brzęczek - Bullshit Virus. Sikają i plują na nas? To tylko mżawka. Przegrywamy? Gra była dobra, rywal trudny. Wąska kadra? Oj tam, się będziemy przejmować takimi pierdołami, Koeman se poradzi. Topowi piłkarze w drużynie nie potrafią znaleźć dla siebie miejsca na boisku? Jest dobrze, mamy piłę, potrafimy ją podawać, a że akurat Atletico to trudny rywal, no to co zrobisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?