1

Beznadzieja i dramat. Nie ma się czym podniecać, taka nieskuteczność pod bramką jest niedopuszczalna, a tak zawalony karny w defensywie to kryminał. Trzech Francuzów, a czwarty na ławie po jaraniu z szamanem - efekt wielkiego Abidala na "odpowiednim" stanowisku. Mam nadzieję, że przebudowa zacznie się od wywalenia tych pajaców.

1

@Johnson Ta, no Bóg wśród ludzi... Bez przesady, nie usprawiedliwiajmy go w nieskończoność. Nie zasłużył na to w najmniejszym stopniu.

0

@SpyraYT Kiedy przyjdzie? On nie ma 15 lat, tylko 23 - w tym wieku każdy piłkarz na sensownym poziomie jest już decydujący. No więc kiedy niby przyjdzie? Jak będzie miał 30 lat? Za dużo na nim tracimy rok w rok finansowo, żeby czekać, aż łaskawie zacznie coś strzelać. Chyba, że mówiłeś o Griezmannie, to wtedy w ogóle uznam to za trolling :P

1

@Sebolinho Odpowiedź jest bardzo prosta - mamy słabych piłkarzy w drużynie. Griezmann i Dembele to żart, Lenglet jest ofiarą losu w tym sezonie. Decyzja Koemana o odstawieniu Suareza od początku była kretyńska i dziś widzimy, dlaczego. Jak się nad tym zastanowimy, to przejście PSG było tylko formalnością - z takim składem nie nadajemy się do niczego.

1

@mildan1704 Nikt nigdy nie uważał inaczej, chyba że na żarty.

4

Griezmann jest beznadziejny. Powiedziałbym, że nie pamiętam tak tandetnego i przepłaconego transferu, ale dziś w ataku gra przecież Dembele... Dramat.

1

Jezu, jak można być takimi pierdołami pod bramką rywala...

0

Karny karnym, ale Dembele i Lenglet to żart.

0

Mbappe widzę najwięcej nauczył się dotychczas od Neymara chyba.

0

To nie jest pech, to jest kretynizm Lengleta, który nie jest skoncentrowany i jest chodzącym nieporozumieniem w tym sezonie. Pierdoła i do niczego się nie nadaje. A co do przodu - tam z kolei mamy ten wielki, wspaniały talent Dembele. Nie obchodzi mnie, co ten facet zmienia w swojej diecie czy w godzinach snu - ma 23 lata i nie wniósł do naszej drużyny NIC sensownego poza jednym golem z Sevillą. Niech się go w końcu pozbędą i przestaną udawać, że z niego będzie kiedykolwiek decydujący piłkarz.

0

PLUS - mamy Dembele na ataku, a nie Suareza. To też sporo zmienia.

0

Nie jest źle, PSG się broni i gra z kontry - to dobrze, najbardziej bałem się, że będą chcieli przejąć inicjatywę. Na co dzień nie grają defensywnie, więc jest dla nas szansa. Problem, jaki widzę u nas, to brak piłkarzy z zacięciem i z zębem. O ile Dest wygląda bardzo dobrze pod tym względem, o tyle np. Griezmann jest straszną mimozą i sobie tak dostojnie biega, zamiast walczyć.

0

@seba2811 No masz rację, PSG w 2017 również. Ale ta sytuacja wydaje mi się jednak inna. Gdybyśmy w tym roku grali z Romą lub Liverpoolem i pierwszy mecz wygrali 4-1 na wyjeździe, to mógłbym się założyć o wiele, że akurat z tymi dwoma drużynami byśmy nie odpadli przy takim scenariuszu.

0

Jedyną szansą będzie szybkie zdobycie dwóch goli, ale nawet wtedy nie specjalnie widzę szansę na remontadę. Tak długo jak nie podkulą ogonów i będą walczyć o każdy skrawek boiska, będę zadowolony.

23

Mi wystarczy, żeby zespół walczył. Nie liczę i nie wierzę w remontadę. Nie chodzi nawet o nas - chodzi o PSG. Mają zbyt wielu liderów boiskowych, mają Pochettino na ławce i z każdej strony mają dodatkową motywację pt. „Nie możemy powtórzyć 2017 roku!!!!”.

Ale chciałbym, żebyśmy spróbowali jutro po prostu wygrać, stworzyć sobie okazje, kontrolować grę, walczyć o każdą piłę, nie odpuszczać, grać mądrze i odpowiedzialnie - jeśli to się stanie, będę z nich dumny. VeB!!!

0

Ja wiem tylko, że u mnie w FMie jest niesamowitym kotem xD a tak na serio to chłopak wydaje się naprawdę ciekawy piłkarsko, mógłby wnieść inny rodzaj gry do drużyny.

1

A ja bym się domagał, żeby Lopetegui zamknął mordę, a jego piłkarze nie grali jak buce. Ale wszystkiego mieć nie można. Można natomiast mieć finał i to ma Barca :D

0

Uff.... Czekamy co dalej, oby to nie było nic poważnego. Pique to lider, jakiego bardzo potrzebujemy.

0

@sylweste.r Zrozumiały ? :D

0

@Turio Zgadzam się, Busquets w ogóle dziś bardzo dobry mecz.

8

WOW! Ależ emocje, nie mogłem przestać krzyczeć po golu Pique! Wspaniała walka całej drużyny, właśnie za taką determinacją tęskniłem! A dodatkową satysfakcją jest dowalenie Sevilii Lopeteguiego, która wyrasta na jedną z najmniej lubianych przeze mnie drużyn. Szkoda, bo uwielbiałem Sevillę.

0

@Pudlikj Na to nie ma najmniejszych szans. Nawet, gdyby mieli mu to udowodnić, firmy ogłaszają bankructwo i koniec. A w ten sposób przynajmniej drań nie będzie bezkarny. Poza tym dla wizerunku Barcelony z nowym zarządem może to być dobre, jeśli np. nowa osoba zrobi czystki w szafie i w księgach rachunkowych, jednocześnie pracując z policją.

8

To najlepszy news, jaki od dawna widziałem! Oby odpowiedział za każdy przekręt.

0

Strasznie brzydko gra Sevilla Lopeteguiego. To zawsze była ekipa grająca futbol elegancki, ale odkąd on ją objął, to są po prostu chamscy na boisku. Jak trafi się arbiter, który uparcie nie chce dawać kartek, to na wstępie Sevilla ma przewagę, bo będzie kosić.

0

@Greenalley No tak, to oczywiste. Ale dla mnie to tylko dodatkowy powód, żeby go tu nie chcieć, no. Zwłaszcza przy takim zachowaniu.

0

@Greenalley Ale De Jong ma kompletnie inne role na boisku. To inny typ piłkarza, dużo bardziej mobilny, wybiegany. Pjanić stoi w miejscu, podobnie do Busiego, a Busi takich otwierających podań ma po kilka na mecz z lepszymi rywalami, niż Elche.

Rozumiem o co Ci chodzi, ale mnie np. wkurzył Pjanić nie tym, że jest słaby, a tym jojczeniem w prasie. Takie teksty to mógłby rzucać co najwyżej Pique, gdyby w ogóle nie grał, bo wprowadza konkretną jakość w obronie. A i tak nie rzuca. Ale Pjanić? Serio? No kim on jest w tej Barcelonie, żeby taki syf kręcić w mediach.

Podtrzymuję to, co napisałem w poście nad Twoim wpisem - mam nadzieję, że facet będzie grzał puste trybuny i sam odejdzie w wakacje. Nie wiem, po co nam on był, jest kolejnym dziadkiem w starej drużynie i nawet tym doświadczeniem niewiele zmienia.

I tak, wiem, że nie on jest głównym winowajcą słabej gry Barcelony, ale akurat im więcej będzie on siedział, a wchodził np. Moriba czy Riqui, tym bardziej będzie mnie to radowało.

1

@Greenalley Dostaje się, bo jest niepotrzebny jak nikt dawno nie był, a marudzi w prasie. Jakby siedział cicho, to kij z nim. A tak to już Braithwaite jest bardziej kluczowy dla naszego teamu, niż wielki Pan Pomocnik.

3

Ludzie, kiedy i w jakim momencie ktokolwiek poza Bartomeu traktował ten transfer poważnie? Co ten AS chrzani :P Nikt o zdrowych zmysłach nie mógł powiedzieć, że Pjanić to realne wzmocnienie środka pola, zwłaszcza za takie pieniądze.

On tu przychodził, jako część machiny do spięcia budżetu naciągniętego jak t-shirt Pudziana, a nie jako sensowne wsparcie pomocy. Nie dość, że jest ślamazarny, nudny i przewidywalny, to jeszcze ma czelność udzielać dwóch wywiadów w pół roku marudząc, że nie gra.

Kurde - udzielił więcej wywiadów, niż zagrał dobrych spotkań XD Mam nadzieję, że nigdy więcej nie wejdzie na boisko i sfrustrowany sam od nas odejdzie gdziekolwiek.

0

@urbipl No tak i to jest oczywiście prawda, dlatego mnie zastanawia dlaczego np. państwo nie wprowadzi legislacji, która by do tego zmusiła. Tak to działa na nockach - prawnie musisz zapłacić pracownikowi 150%. W niedzielę też tak powinno być. Wtedy byłoby to najuczciwsze i myślę, że niedziele nie byłyby wcale tak hejtowane. Zwłaszcza, że i tak wiele zawodów musi w niedzielę pracować - lekarze, gastronomia, kierowcy komunikacji miejskiej, wykładowcy i wiele innych miejsc.

0

@urbipl Mówicie o tych niedzielach, jakby to była najgorsza rzecz na świcie. Jeśli są dodatkowo płatne, to jaki problem? A przy okazji tak - mogę dodatkowo zrobić zakupy w niedzielę. Czy bardzo tego potrzebuję? Nie, daję radę. Ale czy byłoby mi wygodniej? Tak i nie rozumiem co w tym dziwnego.

W niektórych pracach pracuje się w nocy i nie jest to opcjonalne. Ale też dodatkowo płatne. I też na pewno utrudnia rodzinne życie. Tego też powinni zakazać? Pytam szczerze, jak uważasz, bo nie wiem. I od razu uprzedzę, że mam sporo znajomych, którzy w nocy pracują i się cieszą, bo pensja wygląda bardzo ładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?