PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@martin3131 Niekoniecznie, myślę, że akurat na Betis może chciał mieć prawonożnego środkowego.
0
No i po talencie.... nie wierzę w to, serio.
0
@clyde Bardzo ciężki temat. Po pierwsze większość z tego typu spraw trudno udowodnić. Po drugie - media i wytwórnie totalnie podpisują się pod skrajnie lewackimi poglądami, niejednokrotnie zaprzeczając "ideom", jakie głoszą, czyli szacunku do człowieka i sprawiedliwości. Lewacy (oczywiście Ci debilni, bo zdrowo myślące osoby tak nie robią) nakręcają narrację, że trzeba wierzyć kobietom w ciemno, co jest absurdem. Tego typu łatka potrafi zniszczyć życie i karierę, a w niektórych przypadkach (a może i w wielu) wcale nie musi to być takie zero-jedynkowe. Myślę, że część kobiet faktycznie teraz się otwiera, bo teraz jest na to przestrzeń, a przeżyły piekło. Część na pewno chce rozgłosu i fejmu na takiej sprawie, część chce pieniędzy, część chce ukarać kogoś, kto je odrzucił.
0
@MaŁolat No jasne, na to liczę. Pytanie, czy ktokolwiek da nawet tyle.
1
@LeoMessi1994 No mimo wszystkie nie aż tak, ale wiadomo - Ronnie grał jeszcze gdy piłka była mniej fizyczna, mniej taktyczna i trochę wolniejsza. Natomiast dla mnie u Ronaldinho niesamowite było to, jaki uśmiech na twarze on wkładał, nie tylko fanów Barcy. I nigdy nie symulował, on po prostu grał w ten sport w najpiękniejszy możliwy sposób. Neymar jest na pewno bardziej profesjonalny, ale jest cholernie kontrowersyjny i tak jak większość piłkarskiego świata kocha Ronaldinho, tak obstawiam, że większość nie przepada za Neymarem z wielu powodów.
0
@LeoMessi1994 Rozumiem Twoje podejście jak najbardziej. Racjonalnie patrząc Messi jest niedościgniony i ogólnie jego uważam za najlepszego ever. Ale piłka to też emocje, a Leo nigdy nie dał mi takich, jak Ronaldinho. Dał mi ich znacznie więcej, ale nie tak silnych. Więc pozostanę przy swoim.
2
@LeoMessi1994 Wg mnie w swoim primie (tym najkrótszym) Ronaldinho był lepszy nawet od Leo, więc dla mnie R10.
0
@Rust_Cohle Zazdroszczę problemów :P
0
Wątpię, żeby ktokolwiek tyle za niego dał. Zakładam, że jego pensja jest bezsensownie wysoka w porównaniu do umiejętności i żeby jakikolwiek zespół ją przejął, dadzą nam ochłapy.
0
@Murazor Oki, no rzeczywiście. To nvmnd :D
3
@el_radwano uważam, że przez rządy Bartomeu jesteśmy znacznie większym rakiem futbolu, niż City. Co do PSG to się zgadzam. Kompletnie natomiast nie rozumiem wrzucenia w jednym zdaniu Red Bullów, zwłaszcza Lipska - klub oczywiście opiera się na pieniądzach (tak jak my czy Real), ale ma kapitalną politykę budowania zespołu wokół młodych Niemców i nie ściągania piłkarzy za setki milionów. Wg mnie super zespół, ich kibice mają z czego być dumni.
0
@Owen1994 Okej, poproszę, bo nie kojarzę.
3
@hazo428 Guardiola też żył przy linii, Klopp również, ale nie prowokują rywali. Z drugiej strony Koeman był w emocjach. Przynajmniej im zależy.
0
@BarcaInfo Bardzo dobrze mówi, to jest sezon przejściowy i nie ma sensu się spinać z trofeami. Niech grają jak najwięcej młodziaki, żeby móc na nich budować klub na przyszłe lata. Bardzo dobrze, że nie zadłużamy się na kolejne transfery w stylu plastra na tyłek.
0
@barteq E tam, Pedro też nie był kozakiem na początku, Xavi jak zaczynał na DP, to był po prostu słaby, Puyol na PO też nie specjalnie szalał. Busquets na DP? W 2008 to było nieporozumienie, większość kibiców wolała na jego miejscu Toure. Ale dostawali regularnie szansę i zostali legendami klubu. Riqui, Ansu, Pedri, Araujo, Moriba, Collado - mają spokojnie możliwość, żeby to osiągnąć, a nawet więcej. Nie każdy musi być Messim albo Iniestą.
Ciągle mówimy o pokoleniu, a ja nie widziałem równie obiecującego od czasów Guardioli. Po prostu trzeba pogodzić się z tym, że nie będziemy przez parę lat wygrywać wszystkiego, ale chyba warto, żeby ustabilizować klub na wiele lat po okresie przejściowym.
0
@barteq To, że kończy im się kontrakt nic nie zmienia, jeśli będziemy dalej płacić największe pensje w lidze. Nie wyjdziemy z długów w ten sposób, wg mnie trzeba po prostu zaufać wychowankom i przestać łatać dziury za wielkie pieniądze, bo to jest dokładnie to co robił Bartomeu.
7
Nie wiem na ile ta lista jest prawdziwa, ale jeśli to jest jego genialny projekt sportowy nad którym pracował 6 lat, to naprawdę niech wygrywa Laporta. Co ma niby wnieść sprowadzenie 3 30-latków z ogromnymi pensjami? Mało nam takich w obecnym składzie? Chyba, że to zostało zaplanowane w 2014 - wtedy takie transfey byłyby genialne :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No to pograne :P
0
@Derean @BarcaInfo Nie, po prostu nie było VAR-u. Przecież bez wideo Messi też by nie wyleciał. Obie sytuacje powinny być czerwone.
0
Szanuję go za próbę zorganizowania wotum nieufności parę lat temu, ale było wiadomo, że walka o stanowisko prezesa odbędzie się między Laportą i Fontem.
0
@Murazor Wiesz co, raz na pozycji piwota zagrał Pedri w systemie 4-2-3-1. Więc jak może Pedri tam grać, to Puig nie może? Myślę, że jednak chodzi o coś innego. Ale masz rację - w tym systemie jest dla niego naturalne miejsce, więc czas pokaże.
0
@clyde Nie, jeśli poda Ci login i hasło, a Ty sobie to wklepiesz raz na PS4, to PS4 zapamiętuje, tak jak każde inne urządzenie (sam na Pro sobie tak oglądam). Oczywiście, jeśli zmieni dane do logowania, Netflix Cię wyloguje z wszystkich urządzeń, więc w ten sposób mogłaby "usunąć" Twój dostęp. No i na tym głównym koncie miałabyś swoje sub-konto, na którym miałabyś swoją listę, aktualnie oglądane rzeczy i historię. To pewnie też mogłaby usunąć, ale nie inaczej, jak Ty czy inna osoba z dostępem do konta.
2
@A_Gomesinho_21 Ja myślę, że choć zdarzyło mu się popełnić kilka błędów, to jest to naprawdę świetny zawodnik, który gra tak, jakby grał w La Liga od 3 lat, nie od 3 miesięcy. Z resztą coś podobnego powiedzieli wczoraj komentatorzy którejś stacji z UK. Wg mnie powinniśmy dalej go rozwijać, bo za bezcen możemy mieć solidnego defensora. Na pewno Araujo ma większy potencjał, ale niepokoi jego dotychczasowa podatność na kontuzje. Mingueza pewnie nie będzie drugim Van Dijkiem czy de Ligtem, ale drugim Lengletem czy Inigo Martinezem może być bez problemu.
1
Ciekawa sprawa z tym Riquim. Widać, że jak wchodzi, to gra świetnie. Waleczny, dużo widzi, przyspiesza grę, podając na jeden kontakt. A jednak nie wchodzi tak często. Jestem ogromnym, ogromnym fanem jego talentu, ale być może faktycznie Koeman chce w ten sposób go "wychować", jeśli Riqui zachowuje się zbyt próżnie? Oczywiście nie wiadomo, ale Koemanowi naprawdę nie można zarzucić grania staruchami - to ilu młodych chłopaków wprowadził i jak konsekwentnie na nich stawia - bardzo czekałem na takiego trenera. Niedługo pewnie i Moriba zacznie łapać minuty. Także tu musi chodzić o coś wewnętrznego.
0
@clyde Czyli koleżanka potwierdza, że próba pocałunku na pierwszej randce jednak nie najlepsza :D A miałem pytać, haha. W sumie fajny pomysł z pojeżdżeniem po mieście też, chyba najważniejsze, żeby móc się poznać.
1
@koksik2700 Kręgle i bilard są otwarte, bo zamieniły się na kluby sportowe. Ale spacer też spoko, przecież zrozumie. Ja sobie randkowałem z dziewczyną ostatnio spacerowo w różnych miejscach, raz poszliśmy sobie na bilard właśnie a potem na McDrive :P I było super.
0
Ale piła :o Super brama
19
@Emhyr Dobra, nie przesadzaj, Sergio przez dekadę ponad był najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie i najbardziej inteligentnym piłkarzem środka pola, jakiego można było oglądać. A na pewno jednym z. Więc nie sprowadzajmy całego jego geniuszu do ostatnich dwóch lat.
0
@BarcaInfo Super! Brawa dla Urugwaju!