PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Dziwna sytuacja, podpisuję się raczej pod głosami dziennikarzy, którzy widzą w tym próbę nacisku na władze LaLiga. Nie chce mi się wierzyć, że w taki sposób Barcelona Laporty żegnałaby Leo.
1
Złamaną żuchwę? :o to tak ostro było w meczu z RBS?
19
Przeczytajcie może na spokojnie jego wypowiedź, a nie komentujecie sam tytuł clickbaitowy. On nie narzeka ani nie jest zdziwiony - po prostu stwierdza fakt. Albo zwraca na to uwagę. Piszecie, jakby powiedział coś w stylu "jestem w szoku, jak dużo biegamy podczas presezonu". Nie powiedział nic takiego.
1
@Scross Myślę, że bez przesady. To projekt w lidze, w której PSG jest hegemonem. Projekt sportowy może przekonać najbardziej w Anglii, potem w Hiszpanii, Niemczech i we Włoszech.
2
@Mroziu dokładnie, +1. @LatajacyHolender Pamiętajmy, że Moriba nic jeszcze nie dał klubowi. Plus jeśli teraz zgodzą się na wysoką jak na ten wiek pensję, to za 10 lat będą w tym samym miejscu co teraz
0
@Breakdrowser Nie mamy alternatywy. Wystawienie na listę transferową obniży cenę jeszcze bardziej, a zgodzenie się na wysokie warunki finansowe chłopaka, który nic jeszcze dla Barcy nie zrobił pokazałoby wszystkim, że Laporcie można wejść na głowę.
0
@cules100pro Tylko on potrzebuje bardziej fizycznego i pracowitego pomocnika. Kreatywnych mamy aż nadto.
0
To naprawdę świetna wiadomość. Czyszczenie wizerunku PR-owego też sporo Laporcie zajmie, ale właśnie zamykanie tego typu syfowych kejsów jest idealnym punktem wyjścia.
4
Cóż - w ogóle nie dziwi mnie, że tak to się ciągnie. Problemy finansowe Barcelony skutecznie blokują podpisanie kontraktu z Leo. Pewnie szukają możliwości obejścia tego limitu w jakichś bonusach albo innych zapiskach. Sam Messi, gdyby chciał grać w innym klubie, to już by się to stało. Myślę, że zostanie, ale nie zdziwię się, jak ogłoszą to w drugiej połowie sierpnia dopiero.
2
Laporta dobrze robi. Musi zacząć pokazywać, że to on rządzi i piłkarze nie będą dyktować warunków. Moriba genialny talent, ale nic więcej. Nie zrobił nic, żeby zasłużyć na dwukrotnie większą pensję. Albo chce ogromnych pieniędzy już teraz, albo chce grać w Barcy.
0
Marzy mi się wymiana z jego udziałem, ale jak nie wyjdzie (co jest bardziej niż prawdopodobne), to mam nadzieję, że odpali w końcu sensownie i zagra chociaż na połowę tego co mu płacimy.
0
@patry295 Zamordyzm, ale no jakoś muszą powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, a skoro ludzie świadomie odmawiają szczepień w dobie pandemii, to niech liczą się z konsekwencjami. Sory, to nie jest tak, że za te szczepienia trzeba płacić - są dostępne, są naukowe publikacje - wystarczy się zainteresować i umówić.
Czytam tutaj nie pierwszy raz, że niezaszczepieni nie stwarzają zagrożenia. Ciekawa teoria. Spróbuję Wam wyjaśnić, dlaczego nie jest to prawda. Jeśli przyjdzie delta, to niezaszczepieni będą bardziej podatni na niego. Jeśli wystarczająco duży procent osób złapie tę odmianę i będzie hospitalizowany, znowu wszystko zamkną. Znowu nasze życia będą ograniczone - życia wszystkich, nie tylko osób niezaszczepionych. Będzie to miało wpływ na gospodarkę na kolejne dziesięciolecia, na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne, na wiele branż, które potem rząd będzie musiał ratować pieniędzmi, jakie w innej sytuacji wydałby na rozwój państwa, a nie jego ratowanie. Nie wspomnę o służbie zdrowia i jej pracownikach, którzy na bank chcieliby w końcu wrócić do normalności. Często tu słyszę, że niedziele niehandlowe powinny zostać, bo tyle biednych osób nie będzie miało wolnej niedzieli z rodziną. Jeśli jesteś osobą, która tak uważa i jednocześnie się nie szczepi, to przemyśl swoje priorytety, bo jak dla mnie to bardziej szkoda lekarzy, którzy pracują po 16h dziennie, żeby ratować ludzi. I póki nie było szczepień, to zrozumiałe. Ale jak są, a oni dalej będą musieli ratować osoby, które wolą mieć wirusa, niż przeciwciała, bo ktoś im powiedział, że szczepionka zmieni ich gen, zamieni w warzywo, albo zabije - to lekarze będą mieli pełne prawo mieć takich ludzi dość.
Więc tak - dużo konsekwencji może nas wszystkich czekać, jeśli znowu będziemy mieli po 20 tys. zachorowań dziennie, a tyle się pojawi, jeśli osoby niezaszczepione będą sobie wbijać gdzie chcą i kiedy chcą. Przykro mi, ale to jest biologia. Albo masz przeciwciała, albo nie masz. I nieistotne jest, jak to przechodzisz, bo przeciwciała zabijają wirusa momentalnie, a ich brak sprawia, że jest się nosicielem przez kilka tygodni.
0
@JohnnyBarca to jeszcze pół biedy, gorzej, jak przez brak sprzedaży nie będą mogli zarejestrować nowych
2
@DJ6 super komentarz, dokładnie tak samo uważam. I z tego też powodu nie mam hejtu na Griezmanna, ale naprawdę nie widzę sensu trzymania go w klubie
1
@Szklaner nic nie ma o tych piłkarzach, bo nikt ich nie chce. Na Griezmanna jest jakakolwiek chęć i trzeba to wykorzystać, bo płacimy mu zdecydowanie zbyt dużo.
5
@Robert1603 czyli Griezmann się łapie. Bo on na pewno nie zasługuje na takie pieniądze, jakie mu płacimy. Wiem - był drugim najlepszym strzelcem drużyny. Ale w kto oglądał mecze ten wie, że w praktyce ten facet się gubi na boisku i znika. I fakt, że czasem strzeli i dużo popracuje w obronie jest spoko na zawodnika, któremu płacimy 5 mln, a nie 35
1
Nie jestem fanem Dembele i chciałem już od prawie dwóch lat, żeby odszedł. Ale nie podoba mi się sadzanie na trybunach piłkarze tylko dlatego, że nie chce przedłużyć kontraktu. Rozumiem stawiać na niego mniej, ale tak na chama, że w ogóle nie zagra? Takie zachowania to są w stylu PSG, nie naszym. A przynajmniej mnie, jako kibica Barcy, to serio boli.
0
Hej mam pytanie, bo jestem autentycznie ciekaw - dlaczego tak wiele osób nie chce, żeby Griezmann odchodził?
0
@KapiFCB E tam, nic nie stracimy :P Griezmann na papierze jest genialny, ale na boisku dawał bardzo niewiele (zwłaszcza za takie pieniądze).
0
Świetna informacja! Saul jest genialny, a Griezmann nigdy się u nas nie odnalazł. No i jeśli Atleti przejmie w pełni pensję, to pod kątem finansowym też jesteśmy w domu.
0
@kaamil1910 Dobra, nie przesadzajmy, to nie jest tak, że wypychamy z pracy górników, którzy muszą wyżywić 5-kę dzieci. Naprawdę, tę samą emocjonalną energię martwienia się o dobro piłkarzy można włożyć np. w martwienie się o starszych ludzi albo dzieci cierpiące na przewlekłe choroby. Piłkarze z milionami na koncie to naprawdę ostatnie osoby, jakim powinniśmy współczuć, bo jeden potężny klub chce ich oddać do innego potężnego klubu.
0
@icon3520 Wszystko okej, ale nie na takiej pensji. Nie gra na tyle dobrze, żeby klub płacił mu aż tyle. Więc jak najbardziej powinien odejść. Wizja wymiany za Saula jest piękna, tylko pewnie równie nierealna
1
Wymiana Griezmanna za Saula to byłby absolutny hit na każdym możliwym poziomie. Oczywiście nie wierzę w taki scenariusz, bo jest on zbyt piękny.
1
@AwaDrammm sama pewność siebie to nic złego. Ale próżność to już zgubna cecha.
13
Ilaix to wielki talent i na pewno potrzebny piłkarz, ale wciąż tyko talent. Jeśli Laporta chce zmienić mentalność drużyny, musi zachowywać się bardziej jak Perez i pokazywać, że Barca będzie dyktować warunki, nie młokos, który nic nie osiągnął. Tym bardziej w dobie kryzysu finansowego.
11
Rewelacyjny ruch, wow! Nie spodziewałem się, że Laporta tak podziała. Szacun.
1
W Griezmannie największa nadzieja w sumie. Oby City jednak go kupiło.
1
@HavertzKai no na nasze nieszczęście Levy to nie Bartek :P
1
Pokazuje, że to idealny moment na jego sprzedaż - po udanym turnieju. Marce na rękę, żeby Griezmann został w Barcy, to będą pisać takie pierdoły. Nieistotne jak prezentuje się w reprze, skoro od trzech sezonów w Barcy jest przeciętny (jak na swoją pensję i umiejętności, bo wiadomo, że są słabsi).
1
Psychicznie siedliśmy z tą Brazylią. Niesamowicie są napompowani.