PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziwna sprawa. Tak naprawdę nie wiemy jak bardzo o siebie dba/nie dba. W Borussii nie miał takich problemów. Z drugiej strony Leo na początku często łapał kontuzje mięśniowe, chociaż w wieku Ousmane’a już wyszedł z tym na prostą. Generalnie bardzo podatnych na kontuzję piłkarzy nie warto trzymać w drużynie, która ma walczyć o tryplet co roku, jakkolwiek brutalnie by to nie brzmiało.
9
@matka a skąd to wiesz? Bo ja np. nie zaglądam mu do talerza, nie wiem ile śpi, jak trenuje i jak się regeneruje. Ale może Ty wiesz więcej, to możesz się podzielić.
0
@Jarema2000 To prawda, choć akurat tutaj Leo może po prostu zostawić dzieciaki żonie, a sam polecieć na dwa-trzy lata gdzieś indziej. Poza tym dla nich jednak Argentyna to dom i żadne perspektywy na pracę ich nie przekonają, bo mogą się w Argentynie czuć po prostu dużo lepiej. Ale to nigdy nie wiadomo, indywidualna kwestia plus też inaczej się te decyzje podejmuje, kiedy finansowo nie musisz się niczym przejmować.
0
@Piorun Ja też i to potrójnie - musiałem za dużo pić. Albo ćpać.
0
@Jarema2000 Rozumiem. W pierwszej chwili pomyślałem, że przecież to Messi, więc i tak sobie poradzi, i tak. Ale z drugiej strony może masz rację, gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii zapewniłaby mu wysoki poziom, z którym spokojnie mógłby wejść w wysoką formę na Mundial. No bo zakładam, że jakby odchodził z Barcy, to nie do Europy.
0
@Piorun Przynajmniej mają jakąś taktykę w ofensywie i pomysł na strzelenie bramki.
0
@Jarema2000 Czemu nie?
0
Walnęła mnie własnie informacja o tym, że Leo podobno chce odejść za 2 lata z Barcy. Sam nie wiem co o tym myśleć (pomijając fakt, że i tak nie mam na to najmniejszego wpływu), bo chciałoby się, żeby taki geniusz został z nami do ostatnich dni swojej kariery. Z drugiej jednak strony odnoszę wrażenie, że pomysł z drużyną grającą pod Leo się wyczerpał. I jasne - gdyby sam zainteresowany chciał zmienić swoją rolę i szukać nowych rozwiązań, to pozbywanie się go byłoby bez sensu. Ale może on też czuje, że więcej tej drużynie nie da (w kwestii pomysłów taktycznych, stylu gry, ról w zespole, itd.). A nie wiem, czy sytuacja z nowym zarządem i bez Leo, w której TRZEBA znaleźć świeże rozwiązania, nie okaże się dobra dla klubu.
0
No tak, u nas posada Valverde i przed wszystkim Bartka w ogóle nie jest zagrożona, chociaż cay to nas stawia w lepszej sytuacji? Wątpliwe, jak dla mnie.
0
@Gall Wszystko jasne, dzięki :)
2
No i tyle - pewnie znowu wygramy i znowu będzie narracja, że "przecież są wyniki, drużyna reaguje, trzeba to szanować, gra nie najlepsza, ale krytyka za duża". Nie wierzę, że to pisze, ale wolałbym ,żebyśmy porządnie przerżnęli ze dwa-trzy mecze, żeby W KOŃCU ktoś zareagował i przestał mydlić oczy wszystkim kibicom.
0
@damianex10 Tak czytam se komentarze i fakt - akcja mega bekowa, ale czy tylko ja mam tak, że fakt o włamach mnie obrzydza? No wiecie, rozumiem, że z kasą nie za dobrze, ale to nie możecie spróbować po prostu zmienić pracy, może coś sprzedać? Czemu okradanie ludzi ma być ok?
0
@MILAS1995 Obejrzyj sobie, jak wiatr wieje wśród drzew - ciekawsze plus chociaż Cię wyciszy - to dwie rzeczy, których na pewno nie da Ci ten mecz:
0
@sanmartean Bana dostaniesz, ziomek. Ta drużyna nie jest tego warta.
0
@arraco A najlepiej dymisję zarządu, który doprowadził do tego wszystkiego.
0
@CristianTello Noo, reprezentacja Polski w ostatnim meczu a Barca Valverde to niebo a ziemia.
0
Busquets i Pique niezastąpieni dla naszego trenera, jednocześnie będąc pierwszymi do pozbycia się z klubu, jeśli chcemy cokolwiek zmienić. Nie warto było wydawać na de Ligta, co? Prawdopodobnie jedyny piłkarz ostatnich lat, przy którym naruszenie drabinki płacowej byłoby dobrym posunięciem dla klubu, ale nasz cudowny zarząd postanowił, że nagle nie pozwoli sobie na takie wydatki. Pewnie gdyby nie utopili pół miliarda w bezsensownych transferach i płacach, to nie byłoby żadnego problemu. A co do meczu - mamy w fazie ofensywnej następujące nazwiska: De Jong-Dembele-Suarez-Messi-Griezmann. Każdy potrafi jedną akcją odmienić losy meczu. I nie umiemy oddać celnego strzału z akcji. Ile jeszcze trzeba czekać, żeby zobaczyć, że albo kompletnie nie mają pomysłu jak atakować, albo im się nie chce? Tak czy siak, zmiana trenera to pierwszy krok w leczeniu.
0
@pride98 Lepiej mieć więcej czasu na poznanie piłkarzy, drużyny i ligi, prawda? A komu to wyszło na dobre? Bolesny dla nas przykład, ale Zidane po Benitezie zgarnął LM. Przejął ekipę bodajże w styczniu.
1
Jezu, czy naprawdę musimy czekać do końca sezonu? Nie lepiej spróbować wyciągnąć kogoś teraz i pozwolić mu budować projekt wcześniej?
1
@kerouac Hahah, bardzo fajne i poukładane przemyślenia, kolego :D Szanuję! Ja z kolei zawsze po meczyku na orliku sobie myślę "Kurde! Jakbym tak umiał w piłkę jak Messi to bym całkiem nieźle w gierce z ziomeczkami wyglądał...". Także taka to jest sytuacja właśnie z tym graniem w piłeczkę :v
2
Ale Lewy jest niesamowity. I Góralski - niezwykle mi się podoba, zawsze walczy dla drużyny, poświęca się i zasłużył na gola.
2
Chciałbym zobaczyć kadrę bez Zielińskiego. Męczy mnie już jego mierność, ile można czekać, aż pokaże nawet dobry poziom.
0
@Nano22 Przy Valverde z pewnością.
0
@FC1899Barca Taka też byłaby moja trójka. A pewnie będzie taka:
van Dijk
Messi
CR7
Niestety.
1
"W meczu z Leganes mogą zagrać tylko Moussa Wague i Junior Firpo" - i pewnie dlatego nie zagra żaden :P
0
Hej ludzie! Nie udało mi się zobaczyć meczu z Celtą - jak zagrali Griezmann, Fati i Arthur? I jak zaprezentowała się drużyna jako całość? Wygraliśmy dzięki zespołowej grze, czy znowu dzięki geniuszowi Leo?
1
@afe5834 Gratulacje! Powodzenia w nowym etapie życia! :D
0
@FDJ Za 2-3 lata jak najbardziej, oczywiście tylko w sytuacji, gdy sam Leo by chciał. Fajnie by było, żeby skończył karierę u nas, ale jeśli ma to oznaczać, że w wieku 35 lat wciąż będzie chciał dyktować drużynie swoją grę, to wolę młodego Mbappe, który pozwoli zbudować nową Barcelonę.
0
@BarcaInfo No dobra, ale bez przesady. Przy wysiłku fizycznym odpoczynek jest równie ważny co same sesje treningowe. Powie Ci to każdy trener. Poza tym jeśli mają się dobrze prezentować, to też nie mogą 24/7 myśleć tylko o piłce. Nikt nie jest w stanie tak funkcjonować.
0
Jak dla mnie nawet jeśli Gallardo miałby się nie sprawdzić to i tak warto spróbować. Pewne jest to, że zostawiając rzeczy takimi, jakie są obecnie, mecze Barcy będą katorgą dla oczu, nawet jeśli przygarniemy na koniec sezonu jakiś puchar. Osobiście nie wiem za wiele o stylu zespołów Gallardo, ale w naszej sytuacji zdecydowanie warto zaryzykować. W najgorszym wypadku zanotujemy sezon bez trofeów i w lato przyjdzie Koeman, jak prawdopodobnie planowano.