PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ANTONIO19 hehe, spokoojnie :D Mają jeszcze cały rok, żeby roztrwonić te 7 milionów, albo i znacznie więcej :P
1
@FCMichalo No bo aż takich wtop nie mieli. Illaramendi niby, Kaka, ale w porównaniu z Coutinho i Dembele to są genialne ruchy. O ile Dembele można jeszcze usprawiedliwić, to wydawanie 240 mln na gości, którzy duszą się przy Messim jest chore. Real jak kupuje piłkarzy na tę samą pozycję, to przynajmniej jest to Hazard w kwiecie wieku i dwóch młodzików. Dużo bardziej sensowne, niż operacje w naszym wykonaniu.
6
Vidala trzeba na niego wystawić :D W pierwszej minucie go wyjaśni
0
@FranzMaurer Zgadzam się, ale w dalszym ciągu nie był to nominalny lewoskrzydłowy, jakiego nam brakowało. Choć tak, zdecydowanie z tej trójki ten transfer miał najwięcej sensu.
0
Słuchajcie, nie możemy mieć pretensji do Griezmanna o to, że się nie odnajduje. Sprowadzili lewonożnego piłkarza o charakterystyce dziesiątki do systemu, w którym najlepiej radziłby sobie schodząc z prawego skrzydła. "Szkoda" tylko, że na tej pozycji już gra najlepszy na świecie piłkarz :P W ogóle jak się nad tym zastanowić, to śmieszne to jest. Wydali ok. 450 mln na trzech piłkarzy, którzy przy Messim się duszą i to w takiej kolejności:
1) młody prawoskrzydłowy o innej charakterystyce
2) lewoskrzydłowy o charakterystyce Messiego
3) prawoskrzydłowy o charakterystyce Messiego
Niezły progres :P gdyby był klon Messiego za 300 mln, to pewnie byłby następny krok, żeby mógł sobie usiąść na ławie.
3
Dziwne, jakoś bez większych emocji oglądam to spotkanie. Może to kwestia samej gry, może braku żywych trybun, a może po prostu tej przerwy podczas której się tak odciąłem od piłki? Ma ktoś podobnie dzisiaj?
3
Super w końcu obejrzeć Barcę! Swoją drogą te maseczki rezerwowych to śmieszny pomysł :P
9
Bez sensu, to są najfajniejsze momenty, kiedy słychać, co piłkarze sobie mówią. Jeśli nie będzie żadnych dźwięków otoczenia, to będzie się to tragicznie oglądało, nie rozumiem tej decyzji.
0
Niech to już będzie 100%,żeby te plotki w końcu umarły.
6
Mam nadzieję, że zarząd nie przeczyta tego raportu, bo zaraz dorzucą Griezmanna do Arthura, żeby tylko dostać Pjanića.
0
Matko, co tu się wyprawia z tym Arthurem, czy ten zarząd pogrzało już do reszty? Czytam to i nie wierzę w to co widzę. Jak można wypychać z klubu utalentowanego chłopaka, który może być top pomocnikiem za gościa, który ma 30 lat? Normalne kluby starają się przeprowadzić transfery w drugą stronę, ale oczywiście my musimy być idiotami na rynku.
0
@Dawid051709 Polecam przeczytać cały komentarz, a nie pierwsze zdanie przed pisaniem odpowiedzi ;)
0
@Cochise 2003 rok i przyjście Ronaldinho. Zanim to się stało, najbardziej lubiłem... Real Madryt :P Zakochałem się w Carlosie, Figo, Zidanie, Raulu (ten w sumie do dziś budzi moją ogromną sympatię), ale odkąd zobaczyłem Ronaldinho, nie potrafiłem patrzeć na piłkę w ten sam sposób. Momentalnie emocje zaczęły pchać mnie w stronę Barcelony, a do tego mój dziadek, fan hiszpańskiej piłki, opowiedział mi o rywalizacji między Madrytem a Barceloną. Potem, będąc trochę starszy, zainteresowałem się historią, filozofią, itp. No i po wielu latach, pomimo całego syfu w klubie i tego, jak zmienił się sam futbol, wciąż emocjonalnie przeżywam tylko mecze Barcy, Realu i reprezentacji Polski.
0
Pjanić jest naprawdę dobry. Problem w tym, że ma 30 lat i przychodziłby do kadry, która ma bogactwo w środku pola, a średnią wieku once de gala w okolicach 29. Gdyby odszedł Rakitić i Vidal to jeszcze, ale nawet wtedy blokuje to drogę trójce Busi-De Jong-Arthur. Nie rozumiem tego celu transferowego, ale też nie dziwi mnie, że ten zarząd poważnie to rozważa, mając braki na 4 innych pozycjach.
7
No, nie umiemy w planowanie kadry. Żadna nowość. Będziemy zaraz mieli 32-latków na przeogromnych kontraktach, z którymi nie będzie wiadomo co począć. A pomysł z oddaniem Arthura za Pianica uważam za skrajnie idiotyczny.
0
@BarcaInfo Dzięki za kontekst, bo faktycznie widząc "AS" odruchowo podchodzę bardziej sceptycznie.
6
@LuisSalvano
2
Znając szczęście tego biedaka, to on złapie tego wirusa, jak tylko wróci do trenowania :/
0
@Pilka_jest_okragla Setien jest przeogromnym fanem Busiego - zawsze marzył o trenowaniu takiego piłkarza. Nie ma opcji, że mając go w składzie będzie go trzymał na ławce.
0
@CulesBarcelion też bardzo liczę ma Puiga, ale zgadzam się z @tbas . Być może Guardiola umiałby z niego wyciągnąć maxa, podobnie Klopp, ale gdyby top był talent na miarę Iniesty, to Setien czy Valverde na luzie by go ogarnęli. Niestety. Chodź u zawodników to najczęściej głowa stoi na przeszkodzie.
0
To niech idzie, żaden problem jak dla mnie. Fajnie, że walczak, ale przy rozegraniu ni daje nam tak wiele i raczej spowalnia. Jako kibic, które lubi oglądać fajną piłkę wolę, żeby odszedł, nie marudził, i żeby w jego miejsce grał np. Arthur. Jeśli chcemy charakteru w drużynie, który jednocześnie będzie niezbędnym ogniwem, to odpowiedzią jest i zawsze był de Ligt.
0
@msmsms Uwierz mi, że nawet maksymalnym introwertykom jest ciężko w tej sytuacji. Poza tym introwertyk to nie jest osoba z totalną deprechą, która tylko siedzi w domu. To bardzo często ludzi towarzyscy w gronie bliskich znajomych, a zupełnie cisi przy tłumie nieznanych jej osób.
Różnica jest głównie taka, że ekstrawertycy dużo bardziej potrzebują ludzi do ładowania akumulatorów, introwertycy mniej.
0
@Granto hah, ma mój głos!
8
Bardzo dziwne zestawienie asyst. Co nadzwyczajnego jest w asyście Laudrupa? A gol Messiego z Getafe? Niby asysta Xaviego, no ale c'mon :P
0
"Z końcem sezonu postanowiłem zrzec się posady prezydenta Barcelony. Zrozumiałem, że ściągam ten klub na dno i niszczę jego wartości. Jestem dojrzałym i odpowiedzialnym mężczyzną, dlatego z czasem zacząłem zauważać, iż moje samolubne pobudki i nieodpowiedzialne decyzje doprowadziły kibiców na całym świecie to utraty wiary w klub, który przecież wszyscy kochamy. Mam nadzieję, że mi wybaczycie i zrozumiecie. Jestem dumny, że mogłem być prezydentem FC Barcelony." [Josep Maria Bartomeu dla COPE]
1
Widzę, że Barcelonie nie straszny kryzys :P
1
@BarcaInfo Sprzedamy go za niewielki hajs, bo cały rynek padł, ale chociaż z pensji zejdzie.
0
Piłkarze z głodu nie umrą, pytanie jak z innymi sekcjami sportowymi. 70% to dużo, nie dziwię się, że jest bunt. Może 50% już by coś dało.
1
@xofcbxo Zgadzam się, jeśli chodzi o przemoc domową, pogląd społeczny jet dość jednostronny i to jest przykre. Rozumiem zdenerwowanie tej kobiety, ale bez kitu, tyle wyzwisk, zero empatii i tyle agresji przy dziecku? Chora baba, współczuję kolesiowi mocno.
18
Jedyna sensowna decyzja w tej sytuacji.