PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Jedyna sensowna decyzja w tej sytuacji.
5
@BarcaInfo I wszystko jasne - Bartomeu rozpętał Coronavirusa. A pamiętacie Paulinho? Z jakiego kraju do nas przyszedł? PRZYPADEK? Wszystko było zaplanowane, transfer Tello te wiele lat temu do Betisu także. Nieźle, Panie Bartku, nieźle.
17
Tak wąska kadra to jeden z powodów, dla których w moim odczuciu nie powinniśmy nadmiernie krytykować Quique, a z jakąkolwiek oceną pomysłu taktycznego poczekać do kolejnego sezonu.
1
@arasz1819 No wiesz, w momencie gdy ten koronawirus może przejść bezobjawowo u niektórych ludzi, to musiałbyś nakazać wszystkim ludziom się przebadać.
0
@zxcvbnmasdqwe Akurat z oceną Setiena naprawdę bym poczekał do następnego sezonu. Facet nie ma napastnika, nie ma skrzydłowego (ok. teraz Braithwaite, ale no - wiadomo) i co rusz jakieś problemy kadrowe. Ciężko na tym zbudować swój styl i to jeszcze w połowie sezonu.
0
@Lucassito Ja wiem, to było napisane z przekąsem. Generalnie Betis i Las Palmas Setiena bardzo mi się podobały i liczyłem na jakikolwiek błysk u nas. Ale jedyne co umiemy - a w zasadzie "umiemy" - to pojechanie tępo z kontry i strzelenie bramy. Czasem.
2
@natanvip spox, zdarza się :D
0
Jeśli ten zarząd będzie z nim negocjował, to albo dadzą mu takie warunki, że klub zbankrutuje w rok, albo sprzedadzą go za Ulreicha z dopłatą 40 milionów.
2
@palindrom1 To byłbyś fatalnym trenerem, bo poza meczem z Liverpoolem Alba miał genialny sezon. Jak Ty byś się czuł, gdyby pracodawca za kiepską prezentację (istotną co prawda) ukarał Cię pomimo świetnych wyników w pracy? Słabo co? Jasne - jego wypowiedzi o "perfekcji" jest w najlepszym razie groteskowa, ale warto spoglądać na każdy aspekt nieco szerzej.
0
@natanvip "dwóch";)
2
Wniosek nasuwa się sam - musimy grać z kontry, bo inaczej nic nie umiemy zrobić.
0
Jeśli piłkarze naprawdę uważają, że zejście Vidala przyczyniło się do porażki z Realem to ja nie widzę nadziei dla tej drużyny. Facet zepsuł co mógł zepsuć i ogólnie do Barcy atakującej pozycyjnie pasuje jak pięść do nosa. Inna sprawa, że dzięki zarządowi wszedł za niego Braithwaite XD eh... no nic, przyjdzie Font, niektórzy skończą kariery - w końcu będzie git
0
@tomas150 w sumie masz rację, po obejrzeniu tego jeszcze raz muszę stwierdzić, że i on mocno zawiódł. @Yoshi94 to prawda, ale Arthur był pewien, że ktoś pilnuje tej luki. Wydaje mi się też, że zawinił de Jong - nikogo nie pokrył i zostawił Benzemę Pique, który przez to nie mógł podejść od razu do Viniciusa, tylko czekał co młody zrobi. Gdyby Holender pokrył Benzemę, Pique doskoczyłbym od razu do Juniora i bramki y pewnie nie było.
0
@MichalZZZ Ciekawa sytuacja, pierwsze słyszę o czymś takim i zdecydowanie nie zazdroszczę. Ja na pewno nie lubię wątróbki i z pewnością nie przełknąłbym smalcu. Ale jak inni jedzą to mi nie przeszkadza. Nie przepadam też za papryką surową, ale jak trzeba, czy jest spoko ukryta, to przełknę.
23
A ja nie pamiętam tak słabej Barcy od ostatniego sezonu Rijkaarda. Przy naszej formie to trochę wstyd się tak wypowiadać.
0
Griezmann - lubię gościa, szanuję za pracowitość w obronie, a w pierwszej połowie parę razy naprawdę ładnie zagrał kombinacyjnie. Niestety, on ma indywidualnie taką klasę, że sytuację w polu karnym tak dobrą jak ta z 1. połowy po prostu musi wykorzystać.
Vidal - ja od początku nie byłem fanem tego transferu. Szanuję gościa za jego waleczność i szanuję, że nie jest brutalny, bo tego się najbardziej bałem. Ale on się gubi przy szybkiej wymianie podań i naprawdę nie widzę sensu wystawiania go kosztem np. Fatiego na skrzydle.
Semedo - ciężki mecz do oceny, parę razy wyczyścił jak profesor, parę razy podał jak junior na własnej połowie, parę razy idealny timing z przodu, parę razy stał i się patrzył. Bramy bym na jego konto nie zaliczał, to raczej wina Braithwaite'a, z tym, że on też nie od tego wszedł.
de Jong - niewidoczny
Leo - próbował, próbował i próbował. Był generalnie sam. Szkoda zmarnowanych okazji, ale chyba żadna nie była taka czyściutka. Momentami niepotrzebnie się kiwał, ale i tak najwięcej dawał na boisku. On i Arthur, który mimo tego często tracił jak na niego.
1
@juliacicha Jula, olej ich. Nic nie utrudnia odbioru, świetne pytania, kapitalny wywiad i w ogóle super, że rozkręcacie kanał. Czekam na kolejne treści! :D
0
@BarcaInfo Powinien tak cisnąć dla Levante, nie dla nas. Chłopakowi życzę jak najlepiej, ale nasz klub jest obecnie z tektury.
0
O matko, tak, tak i jeszcze raz TAK! Do widzenia temu Panu i jego ludziom raz na zawsze. Oby Font wygrał. Tak naprawdę, patrząc na to jak socios głosowali w 2015, lepiej by było, jakbyśmy nic nie ugrali w tym sezonie. Wtedy na fali wściekłości poszliby w opozycję Barto, czyli Fonta.
0
Ja jestem bardzo sceptyczny i uważam, że ten facet w Barcelonie, która gra atakiem pozycyjnym, będzie odgrywał do najbliższego i koniec końców okaże się niewypałem totalnym. Nie mniej - życzę mu szczęścia. A Bartomeu z całym tym zarządem to banda amatorów i bałwanów.
0
Szkoda mi Leganes. Dałoby się tego łatwo uniknąć nie oddając Pereza i Ruiza.
0
Tzn. powiem tak - sam Braithwaite za 18 mln złym wyborem nie jest, zwłaszcza POZA OKIENKIEM. Tylko czy on naprawdę da więcej niż dałby Perez do spółki z Abelem Ruizem? Tak samo na LO - czy Firpo, a wcześniej Digne dali więcej niż dałby Alex Grimaldo? Czasem mam wrażenie, że ten zarząd robi wszystko, żeby tylko nie promować wychowanków i móc wrzucić na Twitterze post z napisame „Fichado”.
0
@Lisek To się bierze z tego, że w Hiszpanii są te kretyńskie klauzule. Powinni to dawno znieść LUB wprowadzić je we wszystkich krajach. Hiszpańskie kluby mają znacznie pod górę w tej kwestii.
0
Ale bym chciał, żeby Atletico odpadło. Strzelą bramę z rzutu rożnego i murują 90 minut - typowy antyfutbol. Do tego symulki i chamskie granie - szkoła Simeone. Mam nadzieję, że w końcu jego projekt runie, bo osobiście jestem mega zmęczony tą drużyną.
0
@Miroo To długo był również mój argument, ale Messi nie był kontuzjowany aż tak często i działo się to zanim był w wieku Francuza. Poza tym Messi mając 18-19 lat robił dużą różnicę. W wieku 21 był już najlepszy w drużynie. Dembele nie daje 30% tego, więc naprawdę nie widzę sensu ładowania w niego kolejnych pieniędzy. W tym momencie utrzymywanie tego zawodnika tak jak amortyzacja transferu, rozkłada się tragicznie. Lepiej dać te same minuty Ansu i skupić się na wyciąganiu takich Dembelów z Rennes.
6
Zawsze strasznie szkoda mi szklanych zawodników - Bale, Reus, Dembele. Jednocześnie opieranie na nich gry drużyny i oczekiwanie, że to się zmieni byłoby skrajnie nieodpowiedzialne ze strony klubu. Jakkolwiek brutalnie to nie zabrzmi, Barcelona nie może mieć w drużynie istotnego zawodnika, który nie wiadomo czy przetrwa sezon. Niezależnie od potencjału, sympatii czy antypatii, Ousmane’a po prostu trzeba się pozbyć w najbliższym okienku.
3
Wiceprezes robi z Betisu pośmiewisko, jeśli narzeka na sędziowanie w meczu, w którym co najmniej jednego karnego nie dostaliśmy my (a może nawet i dwóch).
2
@Janiama Naprawdę uważasz, że Valverde wyciągnął max z zespołu, w którym grał w jednym momencie Griezmann, Messi, Suarez, Arthur, De Jong i Busquets, a do tego w obwodzie był Fati i Dembele? I tak - póki co gra wygląda lepiej, za to wyników nie ma, natomiast Setien jest tu miesiąc. Chętnie porównam sobie cały rok pracy Quique z całym rokiem pracy EV. Na razie, przynajmniej czysto emocjonalnie, chce mi się śledzić grę mojej ukochanej drużyny.
7
@Artsss A wg mnie ktoś, kto nigdy nie powiedziałby nic złego na Leo musialby być kibicem jednostki, nie klubu, na dodatek obsesyjnym. Messi jest geniuszem i dał temu klubowie bardzo dużo, ale ma też wiele wad, o których należy mówić.
0
@BarcaInfo No to pograne...