0

haahahaha mistrz



żartowałem, słabe

0

Taa a Ramos nie dostał...

0

Taśmy porno czy coś takiego? :D

2

To są te detale xD

0

Jakim cudem Benzema gra? Gość jest tak fatalny że aż brak słów.

0

Prawie :D

0

Bramka rodem z ekstraklasy :D

0

Hard reset chyba tylko ratuje:D

1

Jaki piłkarz takie cieszynki! :D

2

Polecam obejrzeć :D

0

Wzajemny szacunek to podstawa! :D

17

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wino? Koleś ma 25 lat :D

1

No ja historia słabo :D 18pkt na 32 ale mi na matmie i ang zależy najbardziej:D gotowy na jutro? Z polskiego tak samo jeden błąd:D

7

Trzymajcie za mnie kciuki na egzaminie gimnazjalnym! Tylko o to proszę. :D

2

A co za różnica kto nas okrada? :D

0

Busquets chyba masę robi :D

8

What are you pierdoling about? xD

14

Epika Liryka Obrona Barcelony

3

Dlaczego Paco nie gra więcej? :D

10

Wesołych Świąt, pomódlcie się o jakąś remontadę :D a szczególnie żebym nie umarł ze stresu przed egzaminem gimnazjalnym :D

1

http://www.fangol.pl/view/207787/wolej-z-polowy-boiska Kontuzja zniszczyła mu karierę ;/

53

Mój dziadek nadal pyta czy Ronaldinho w formie...

2

Jakby on został trenerem to sami z własnej woli wpadamy w gówno...

35

Nie wiem jak wy, ale ja się cieszę z tego powodu :D

55

Nie, z bani mu zajebał :D

34

Niemożliwe nie istnieje!

0

Nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?