Przeemekkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
NIe mówice że odrobimy bo Juve nie zagra rewanzu tak jak PSG...
0
Powie że nie jest cudotwórcą :D
0
Gomes to taki kamień u nogi tonącego..
0
Smuda może? :D
1
No to Najważniejsze xD
0
Ludzie nie oglądajcie, poczekajcie na rewanż :D
0
My tą ligę przegramy na własne życzenie...
0
Mam nadzieje ze on wroci do nas...
0
Na 4 wina z Biedronki starczyłoby :D
21
http://static.fangol.pl/content/3/c/3/3c31d4ebb19f2ccace9d0d813a4199f4-598.jpg :D
0
Hitem jest to ze sędziowie nie słyszeli zadnych słów które miałyby ich obrażać...
0
Jaka reprezentacja taki Messi od wolnych:D
1
Marnujesz sie na tej stronie. Idz powiedz tym w Barcelonie co mają robic xD
5
My wszyscy tutaj jesteśmy jedną wielką rodziną, możesz na nas liczyć!
5
Jak to to nie przyjdą do braci? Kryzys rodzinny?:D
1
5
A taki był dym że Ter Stegen zmusił do odejścia Bravo, że Stegena sprzedać.... :D
0
Byle nam Munir bramki nie walnął :D
0
Mam takie samo zdanie :D
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQlI8lHt1Hym68ifR2IrzE8hd6q7VIkYaS0LI5Mp4EHhIwFKs3sPg Prosze bardzo :D a mówiąc serio, muszę się wybrać do fryzjera :d Maszynki nie posiadam :D
0
Mam nadzieję ze Alexis odjedzie z Arsenalu po sezonie, marnuje sie chłopak. Marzeniem byłoby gdyby wrócił i wtedy Leo do pomocy a on na skrzydło:>
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko Real- Leicester :D Ja chce zachować swoje włosy. :D
2
https://akimg1.ask.fm/assets2/040/840/345/344/normal/photo.jpg :D
83
Jeśli Real nie będzie grał z Leicester to ścinam się na łyso i wrzucę tutaj fotkę :D
9
Po zakończeniu meczu Leicester – Sevilla Real pozna swojego następnego przeciwnika, wiem co mówię. :D
0
A pomyśleć że mogłem umrzeć w środę na zawał :D
12
Liczyłem że Barcelona zrobi mi prezent na jutrzejsze urodziny i wygra :D ale ten mecz z PSG jest najlepszym prezentem :D
1
Coś na wzór naszej La Rambli będą mieli już w 2077 :D
1
https://drive.google.com/file/d/0ByFM76XkCMMlWl9IT2FBMmhWYTA/view Prosze Bardzo :D polski komentarz :D