5

NIe mówice że odrobimy bo Juve nie zagra rewanzu tak jak PSG...

0

Powie że nie jest cudotwórcą :D

0

Gomes to taki kamień u nogi tonącego..

0

Smuda może? :D

1

No to Najważniejsze xD

0

Ludzie nie oglądajcie, poczekajcie na rewanż :D

0

My tą ligę przegramy na własne życzenie...

0

Mam nadzieje ze on wroci do nas...

0

Na 4 wina z Biedronki starczyłoby :D

0

Hitem jest to ze sędziowie nie słyszeli zadnych słów które miałyby ich obrażać...

0

Jaka reprezentacja taki Messi od wolnych:D

1

Marnujesz sie na tej stronie. Idz powiedz tym w Barcelonie co mają robic xD

5

My wszyscy tutaj jesteśmy jedną wielką rodziną, możesz na nas liczyć!

5

Jak to to nie przyjdą do braci? Kryzys rodzinny?:D

1

Polecam obejrzeć ;D kawał dobrej roboty :D

5

A taki był dym że Ter Stegen zmusił do odejścia Bravo, że Stegena sprzedać.... :D

0

Byle nam Munir bramki nie walnął :D

0

Mam takie samo zdanie :D

1

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQlI8lHt1Hym68ifR2IrzE8hd6q7VIkYaS0LI5Mp4EHhIwFKs3sPg Prosze bardzo :D a mówiąc serio, muszę się wybrać do fryzjera :d Maszynki nie posiadam :D

0

Mam nadzieję ze Alexis odjedzie z Arsenalu po sezonie, marnuje sie chłopak. Marzeniem byłoby gdyby wrócił i wtedy Leo do pomocy a on na skrzydło:>

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko Real- Leicester :D Ja chce zachować swoje włosy. :D

83

Jeśli Real nie będzie grał z Leicester to ścinam się na łyso i wrzucę tutaj fotkę :D

9

Po zakończeniu meczu Leicester – Sevilla Real pozna swojego następnego przeciwnika, wiem co mówię. :D

0

A pomyśleć że mogłem umrzeć w środę na zawał :D

12

Liczyłem że Barcelona zrobi mi prezent na jutrzejsze urodziny i wygra :D ale ten mecz z PSG jest najlepszym prezentem :D

1

Coś na wzór naszej La Rambli będą mieli już w 2077 :D

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?