Przeemekkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mnie ten Muller wkurza, taki typowy Niemiec
2
http://m.fangol.pl/view/116203/de-gea-o-transferze-do
0
Boje sie ze skonczy jak Ronaldinho
0
Przynajmniej bedzie liga mistrzow xD
0
Vermaelen 1 Messi,Ronaldo 0
1
http://m.fangol.pl/view/115827/dramat-cristiano haha
16
Od brzydkich bramek i brzydkich symulek jest ktos inny xD
1
Wszyscy mowili ze Vermaelen taki slaby itd. Ze szklany a teraz nam dupe ratuje. On jesli nie ma kontuzji to jest swietnym obronca,robi robote
65
Benitez tydzien dluzej w Realu :D
4
Mascherano to chyba nawet pod prysznic na wślizgu wjeżdza
0
Nie ma to jak pisac 364489x ze Eleven nie dziala
1
http://static.fangol.pl/content/7/3/3/7337eeae3e882e097db10d240be769d7-554.jpg
0
Komentarz usunięty
56
http://static.fangol.pl/content/c/3/6/c361b775a8f6cded18670026bd04a6ca-554.jpg :DD
0
Zabawne to mialo byc?
1
Wyloguj sie....
0
Pamiętam tą jego bramke z Atletico :D
0
Neymar z buta wjedzie i z 23 wygra na AA
0
Karnego kaktusa dla nc+ xD
21
Nc+ dziekujemy!
0
Hehehehhehe ale dobry żart
5
Kiedyś: "Pedro pokraka,sprzedać nawet za 20mln"
Dzis "Pedro swietny gracz,za malo nam za niego zaplacili"
7
Ronaldo nie nurkuje, on pływa :D
13
Cele Ronaldo na ten sezon:
-200 symulek
-60 karnych
-Liga Europejska
0
Na GD bedzie pokaz slajdów
2
W Madrycie w lipcu upały w sierpniu mróz, swiat oszalał
15
Cel Realu na ten sezon:
-utrzymanie się
-polfinal LE
-Ronaldo krol strzelcow
2
Gdzie ten co piwo obiecał?
3
Pedro odszedł, Ronaldo miał być najlepszą "7" w Hiszpanii a tu co? XD
3
Na Real Lige Europejska już podobno czeka :D