0

Jak mnie ten Muller wkurza, taki typowy Niemiec

0

Boje sie ze skonczy jak Ronaldinho

0

Przynajmniej bedzie liga mistrzow xD

0

Vermaelen 1 Messi,Ronaldo 0

16

Od brzydkich bramek i brzydkich symulek jest ktos inny xD

1

Wszyscy mowili ze Vermaelen taki slaby itd. Ze szklany a teraz nam dupe ratuje. On jesli nie ma kontuzji to jest swietnym obronca,robi robote

65

Benitez tydzien dluzej w Realu :D

4

Mascherano to chyba nawet pod prysznic na wślizgu wjeżdza

0

Nie ma to jak pisac 364489x ze Eleven nie dziala

0

Komentarz usunięty

0

Zabawne to mialo byc?

1

Wyloguj sie....

0

Pamiętam tą jego bramke z Atletico :D

0

Neymar z buta wjedzie i z 23 wygra na AA

0

Karnego kaktusa dla nc+ xD

21

Nc+ dziekujemy!

0

Hehehehhehe ale dobry żart

5

Kiedyś: "Pedro pokraka,sprzedać nawet za 20mln"
Dzis "Pedro swietny gracz,za malo nam za niego zaplacili"

7

Ronaldo nie nurkuje, on pływa :D

13

Cele Ronaldo na ten sezon:
-200 symulek
-60 karnych
-Liga Europejska

0

Na GD bedzie pokaz slajdów

2

W Madrycie w lipcu upały w sierpniu mróz, swiat oszalał

15

Cel Realu na ten sezon:
-utrzymanie się
-polfinal LE
-Ronaldo krol strzelcow

2

Gdzie ten co piwo obiecał?

3

Pedro odszedł, Ronaldo miał być najlepszą "7" w Hiszpanii a tu co? XD

3

Na Real Lige Europejska już podobno czeka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?