0

Zauwazyliscie jak ostatnio jest malo komentarzy?o.o

3

Zaczyna sie. ..

0

Nie Ty jeden kolego,mam to samo ;)

3

Predzej bedzie Styczen niz cos wyjaśnia..

1

Znakomite statystyki :D

0

Najblizsze Tygodnie to Chwile Neymara

3

Strasburger ma konkurencje

1

Dziwnie Neymar teraz wygląda

5

Troche strach wejsc na onet

0

To nawet zabawne nie bylo

0

0, ponoc kiedys juz fife pytali gdyby sie stalo cos takiego, i ponoc nie moga wcale rejestrowac teraz

0

Komentarz usunięty

14

Jesli nie masz "Real" w nazwie to karnego nie dostaniesz..

0

Skoro to jest "tylko" to czemu Ty tej asysty nie miales?

0

Jesli chcemy sprowadzic Pogbe za tak duze pieniadze,to w dzisiejszym meczu musi na prawde pokazac ze jest wart takich pieniedzy,badz tez w innych meczach LM

0

920, ale pewny nie jestem

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

To juz wiemy gdzie Ronaldo odejdzie niedlugo

9

Narzekalismy na Roberto a na boku obrony chłopak gra bardzo dobrze

2

Nawet Trollem jestes słabym

2

A kogo to obchodzi

0

Moze i Neymar kosztował 200mln ale było warto

0

Siatkówka na poziomie

0

Szpakowski wróć

2

Szpakowski to jest jednak klasa

0

Komentarz usunięty

2

Musisz tak spamić? Lepiej napisac jeden kom dluzszy niz 3 krotki:)

0

Interesuje nas to...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?