Przeemekkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zauwazyliscie jak ostatnio jest malo komentarzy?o.o
3
Zaczyna sie. ..
0
Nie Ty jeden kolego,mam to samo ;)
3
Predzej bedzie Styczen niz cos wyjaśnia..
1
Znakomite statystyki :D
0
Najblizsze Tygodnie to Chwile Neymara
3
Strasburger ma konkurencje
1
Dziwnie Neymar teraz wygląda
7
http://static.fangol.pl/content/4/a/9/4a99ede4964d861b90138243642a1a9d-554.jpg
5
Troche strach wejsc na onet
0
To nawet zabawne nie bylo
0
0, ponoc kiedys juz fife pytali gdyby sie stalo cos takiego, i ponoc nie moga wcale rejestrowac teraz
0
Komentarz usunięty
14
Jesli nie masz "Real" w nazwie to karnego nie dostaniesz..
0
Skoro to jest "tylko" to czemu Ty tej asysty nie miales?
0
Jesli chcemy sprowadzic Pogbe za tak duze pieniadze,to w dzisiejszym meczu musi na prawde pokazac ze jest wart takich pieniedzy,badz tez w innych meczach LM
0
920, ale pewny nie jestem
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
To juz wiemy gdzie Ronaldo odejdzie niedlugo
9
Narzekalismy na Roberto a na boku obrony chłopak gra bardzo dobrze
2
Nawet Trollem jestes słabym
2
A kogo to obchodzi
0
Moze i Neymar kosztował 200mln ale było warto
0
Siatkówka na poziomie
0
Szpakowski wróć
2
Szpakowski to jest jednak klasa
0
Komentarz usunięty
2
Musisz tak spamić? Lepiej napisac jeden kom dluzszy niz 3 krotki:)
0
Interesuje nas to...