5

Pamietasz jak Barca wygrala CL? Neymar podczas swietowania mial opaske 100%JESUS a oni ją zamazali xD

0

Bum jestes slaby bum jestes glupi

0

Da ktos jakiegos linka do zdjec Antonelli z dzisiaj?

8

Ale ta Antonella piękna, chyba mam obsesję na jej punkcie

49

5 piłek w szafce, 2 w łóżku :D

8

ten buziak od Antonelli :3

1

Przedłużają jak reklamy na polsacie. :D

0

i taki to ma podejście do życia, prawie jak Ronaldinho :D

1

ta mina Modrica.. XD

0

gdyby Ronaldo coś zrobił co by im sie nie spodobało to ich jest dwóch :DDD

1

a jakby twoja dziewczyna lub żona wyglądała gdyby Ci urodziła 2 dzieci?

3

Tylko ja skupiam swój wzrok ma Antonelli?

2

Nie tylko On :P

0

troszkę ciałka? urodziła 2 dzieci więc nic dziwnego :DD

2

Messi i CR zawsze odnosili się do siebie pozytywnie i z szacunkiem, nawet w erze konfliktów Mourinho i Guardioli, kiedy rywalizacja na linii FCB - RM wykraczala daleko poza czysto sportową i chwała im za to to najdobitniej świadczy o klasie obu Panów

18

Daj już mu spokój

0

Mnie ciekawi tylko jedno, jaką sukienkę ubierze Antonella, bo kto wygra ZP to juz wiem od dawna.

1

ale myślcie logicznie :D skoro on ma plecak w korony to czemu mialby nie ubrać takiego garnituru? :D Prędzej on, niz Messi :D

0

nie obrażę się jak pokażesz :D można nie spać wiele dla pięknego widoku :3

3

Jak taki tyłek nie jest w twoim guscie to ja nie chce wiedziec w czym gustujesz:D

0

Rok czasu bez gola to nie na taki klub? To Mascherano sprzedajmy tez od razu..

0

A Ronaldo to wgl gra?

0

Na jakiej stronie polecacie ogladac el clasico?

2

Suárez zdobył 300. gola w 504. meczu - Barca 36/58, Uruguay 44/82, Liverpool 82/133, Ajax 111/159, Groningen 15/37, Nacional 12/35.

0

Cisniecie po Rakiticiu,niech tylko brame walnie to bedziecie najwiekszymi jego fanami.

0

Mi wystarczy 1-0 byle wygrac

0

Eh,Bardzo lubie Modricia,Jamesa i Isco, swietni gracze

0

Zmienic Lewego, 1 bramka na 11 minut to dno :/

4

Takiego podania Xavi by sie nie powstydzil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?