Przeemekkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pamietasz jak Barca wygrala CL? Neymar podczas swietowania mial opaske 100%JESUS a oni ją zamazali xD
0
Bum jestes slaby bum jestes glupi
0
Da ktos jakiegos linka do zdjec Antonelli z dzisiaj?
8
Ale ta Antonella piękna, chyba mam obsesję na jej punkcie
49
5 piłek w szafce, 2 w łóżku :D
8
ten buziak od Antonelli :3
1
Przedłużają jak reklamy na polsacie. :D
0
i taki to ma podejście do życia, prawie jak Ronaldinho :D
1
ta mina Modrica.. XD
0
gdyby Ronaldo coś zrobił co by im sie nie spodobało to ich jest dwóch :DDD
1
a jakby twoja dziewczyna lub żona wyglądała gdyby Ci urodziła 2 dzieci?
3
Tylko ja skupiam swój wzrok ma Antonelli?
2
Nie tylko On :P
14
http://static.fangol.pl/content/8/6/c/86c92898c0a8b45a2229cdd5ce53e72d-554.jpg
0
troszkę ciałka? urodziła 2 dzieci więc nic dziwnego :DD
2
Messi i CR zawsze odnosili się do siebie pozytywnie i z szacunkiem, nawet w erze konfliktów Mourinho i Guardioli, kiedy rywalizacja na linii FCB - RM wykraczala daleko poza czysto sportową i chwała im za to to najdobitniej świadczy o klasie obu Panów
18
Daj już mu spokój
0
Mnie ciekawi tylko jedno, jaką sukienkę ubierze Antonella, bo kto wygra ZP to juz wiem od dawna.
1
ale myślcie logicznie :D skoro on ma plecak w korony to czemu mialby nie ubrać takiego garnituru? :D Prędzej on, niz Messi :D
0
nie obrażę się jak pokażesz :D można nie spać wiele dla pięknego widoku :3
3
Jak taki tyłek nie jest w twoim guscie to ja nie chce wiedziec w czym gustujesz:D
0
Rok czasu bez gola to nie na taki klub? To Mascherano sprzedajmy tez od razu..
0
A Ronaldo to wgl gra?
0
Na jakiej stronie polecacie ogladac el clasico?
2
Suárez zdobył 300. gola w 504. meczu - Barca 36/58, Uruguay 44/82, Liverpool 82/133, Ajax 111/159, Groningen 15/37, Nacional 12/35.
0
Cisniecie po Rakiticiu,niech tylko brame walnie to bedziecie najwiekszymi jego fanami.
0
Mi wystarczy 1-0 byle wygrac
0
Eh,Bardzo lubie Modricia,Jamesa i Isco, swietni gracze
0
Zmienic Lewego, 1 bramka na 11 minut to dno :/
4
Takiego podania Xavi by sie nie powstydzil