1

a my nie? :D

1

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! Visca El Barca

0

Lepiej może jakby stroną wyłączyła komentarze.

1

Dobrej nocy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pozostało pogratulować PSG

15

5

jednym słowem- idioci

5

Sędziowie, nic więcej nie trzeba mówić.

0

Czemu zawsze jak ktoś jest w coraz lepszej formie to wszystko uj strzela?

1

Bierz golfa, silnik nie do zajechania:D

16

Ona jest cudowna ;o

0

Możesz mieć rację, ale oby się to zmieniło :DD

0

Miałem taką tylko że w stopie XD

7

Nie wyobrażam sobie żeby dalej Vidal miał być na ławce po tym co chłop robi pokazał na co go stać już ;> miejmy nadzieje że Enrique przejrzy na oczy :D

1

Na ipli sa wszystkie:>

0

Dobrze powiedziane!

1

Bez Iniesty to nie ma co mówić o grze.

2

postaram się na przyszłość :>

3

12

Jeszcze trochę i Messi będzie miał lepsza skuteczność w wolnych niż Ney w karnych ;D

0

Wytłumaczy mi ktoś co Roberto robił? :D

0

Też wliczyliście Alvesa do naszych? :D

42

Maciej Kot dluzej lecial niz Popek walczyl ;D

0

Tot el camp, és un clam
som la gent blaugrana, Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.

Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça!

Jugadors, seguidors, tots units fem força.
Son molt anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat
i s'ha demostrat, i s'ha demostrat,
que mai ningu no ens podrà torcer
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom
Barça, Barça, Baaarça!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?