Przeemekkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a my nie? :D
1
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! Visca El Barca
0
Lepiej może jakby stroną wyłączyła komentarze.
1
Dobrej nocy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pozostało pogratulować PSG
15
http://static.fangol.pl/content/1/2/0/120531346eb808f187fd29f304c85cea-598.jpg kto jeszcze tak uważa? :D
5
jednym słowem- idioci
5
Sędziowie, nic więcej nie trzeba mówić.
0
Czemu zawsze jak ktoś jest w coraz lepszej formie to wszystko uj strzela?
1
Bierz golfa, silnik nie do zajechania:D
16
Ona jest cudowna ;o
0
Możesz mieć rację, ale oby się to zmieniło :DD
0
Miałem taką tylko że w stopie XD
7
Nie wyobrażam sobie żeby dalej Vidal miał być na ławce po tym co chłop robi pokazał na co go stać już ;> miejmy nadzieje że Enrique przejrzy na oczy :D
18
http://static.fangol.pl/content/9/6/8/9681890bbe1d2f5d553effc679bbc948-598.jpg :D
1
Na ipli sa wszystkie:>
0
Dobrze powiedziane!
1
Bez Iniesty to nie ma co mówić o grze.
2
postaram się na przyszłość :>
4
http://static.fangol.pl/content/f/e/0/fe0256d98f2118c81d4961915dacb9d4-598.jpg haha :D
3
http://static.fangol.pl/content/4/b/c/4bc7bec60ba10fd3995c047e9cc83cc6-598.jpg :DD
12
http://static.fangol.pl/content/1/f/e/1fed920c99a22e1b89f8c38051f34b9c-598.jpg :DD
3
http://fangol.pl/view/195235/akcja-i-gol-pedro-z-innego co tu dużo mówić :D
12
Jeszcze trochę i Messi będzie miał lepsza skuteczność w wolnych niż Ney w karnych ;D
0
Wytłumaczy mi ktoś co Roberto robił? :D
0
Też wliczyliście Alvesa do naszych? :D
42
Maciej Kot dluzej lecial niz Popek walczyl ;D
0
Tot el camp, és un clam
som la gent blaugrana, Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça!
Jugadors, seguidors, tots units fem força.
Son molt anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat
i s'ha demostrat, i s'ha demostrat,
que mai ningu no ens podrà torcer
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom
Barça, Barça, Baaarça!