Przeemekkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Do sprzedania 33 tysiace krzeselek, lepiej gramy bez kibiców-Legia" :D
0
Co za Akcja! :D
0
ja bym nie kupował, wszyscy je mają :D mi osobiście się nie podobają, siostra ma i nie jest zadowolona, poleciłbym Ci new balance moim zdaniem jedne z wygodniejszych butów, chociaż patrząc na pogode to już lepiej zainwestować w zimowe obuwie :D
0
Nic nie wygrają w tym sezonie :D
0
Ostatnio obstawiłem 20 meczy chyba i kurs byl dosc wysoki 90 bodajże :D i nie siadl jeden bet :D obstawilem 20zl chyba xD
11
Obstawiłem 500zł na remis :D było warto :DD
1
Każdy ma swoje zdanie :DD
0
https://www.instagram.com/p/BHCf5QfgjYm/?taken-by=suzycortezoficial Taką fankę chciałby mieć każdy :D
16
http://static.fangol.pl/content/8/6/c/86c92898c0a8b45a2229cdd5ce53e72d-554.jpg piękna :D
1
http://fangol.pl/view/181962/isco-parodiuje-mine?autoplay :DD
7
To nie Bendtner pozostaje bez klubu, to klub pozostaje bez niego! :D
0
http://fangol.pl/view/178183/triki-12-letniego-omariego?autoplay Pięknie chłopak wywija! : D
2
http://fangol.pl/view/177437/suzy-cortez-odbija-pilke
0
Z pewnością siedzę na stronie 24/7 i czytam każdy komentarz...
0
http://static.fangol.pl/content/1/7/a/17a6be762d2b4bbd9acacbea2c4170cb-554.jpg
A kto miał taki rywali? Wszyscy wiedzą :D
22
http://static.fangol.pl/content/8/6/c/86c92898c0a8b45a2229cdd5ce53e72d-554.jpg
0
Jak przefarbuję sie na blond to też będzie mi tak szło? :D
0
To wszystko przez te włosy :D
20
http://static.fangol.pl/content/f/f/4/ff42528cb471baa046b57fa4912660d0-554.jpg
:D
0
http://fangol.pl/view/172358/antonella-roccuzzo-w-bikini Piękna :D
2
Ronaldo zbytnio sie nie wykazal na tym Euro
0
Wiesz co napisales?hahaha
3
Chyba oszalałeś
0
Moze i go nie lubie, ale nie zycze nikomu czegos takiego!
0
Caly dzien bede sie smial z tego..
0
Komentarz usunięty
0
http://static.fangol.pl/content/6/3/e/63e4377a51af6b6a5238ddd4466e485a-554.jpg i to się szanuje :DD
0
Gdzies było to z jej tyłkiem ale to na pewno widziales, lepiej patrz kto Messiemu kibicuje http://static.fangol.pl/content/8/6/c/86c92898c0a8b45a2229cdd5ce53e72d-554.jpg
0
a Antonelli nie chcesz? :D
0
Polecam się na przyszłość:D