0

"Do sprzedania 33 tysiace krzeselek, lepiej gramy bez kibiców-Legia" :D

0

Co za Akcja! :D

0

ja bym nie kupował, wszyscy je mają :D mi osobiście się nie podobają, siostra ma i nie jest zadowolona, poleciłbym Ci new balance moim zdaniem jedne z wygodniejszych butów, chociaż patrząc na pogode to już lepiej zainwestować w zimowe obuwie :D

0

Nic nie wygrają w tym sezonie :D

0

Ostatnio obstawiłem 20 meczy chyba i kurs byl dosc wysoki 90 bodajże :D i nie siadl jeden bet :D obstawilem 20zl chyba xD

11

Obstawiłem 500zł na remis :D było warto :DD

1

Każdy ma swoje zdanie :DD

0

7

To nie Bendtner pozostaje bez klubu, to klub pozostaje bez niego! :D

0

0

Z pewnością siedzę na stronie 24/7 i czytam każdy komentarz...

0

0

Jak przefarbuję sie na blond to też będzie mi tak szło? :D

0

To wszystko przez te włosy :D

2

Ronaldo zbytnio sie nie wykazal na tym Euro

0

Wiesz co napisales?hahaha

3

Chyba oszalałeś

0

Moze i go nie lubie, ale nie zycze nikomu czegos takiego!

0

Caly dzien bede sie smial z tego..

0

Komentarz usunięty

0

Gdzies było to z jej tyłkiem ale to na pewno widziales, lepiej patrz kto Messiemu kibicuje http://static.fangol.pl/content/8/6/c/86c92898c0a8b45a2229cdd5ce53e72d-554.jpg

0

a Antonelli nie chcesz? :D

0

Polecam się na przyszłość:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?