Przeemekkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2015
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Obejrzałem już 5 razy mecz Barcelony z PSG. Jestem normalny? :D
2
Ciekawe jak to być "jednom" z najważniejszych osób w bukmacherskim świecie :DD
1
Komentarz jednego z kibiców realu co do meczu w Stanach ( Barcelona-Real) ;
"Oby znowu sedziego nie kupili" kto to mówi XDD
10
http://m.fangol.pl/view/202954/domenech-ostro-jedzie. Co ten koleś bierze? ;D
0
Cudowne...
0
http://m.fangol.pl/view/202811/psg-zepsulo-niejeden-kupon. Haha
1
Do szkoły na 8 ale sa rzeczy wazne i ważniejsze xD
0
Dla takich chwil warto żyć!:D
5
Barcelona to nie klub. Barcelona to coś najpiękniejszego na świecie!
10
W zyciu nie widziałem piękniejszego meczu!:D
1
Wciąż nie wierzę kurwa :D
3
0% szans hahahah
2
Kto nie idzie spać i będzie całą noc tutaj? :D
0
Kocham was wszystkich :D
0
diss ścina się na łyso
1
Pierdolę, ścinam się na łyso! :D
0
A weź spierdalaj
0
Pożegnanie z klasą
1
http://static.fangol.pl/content/5/f/9/5f933cc898f270acbfdbc1a6f5783c76-598.jpg :D
1
http://static.fangol.pl/content/f/9/d/f9d8470decef46260d3652e28f675bff-598.png hahah :D
1
Wrzutki nic więcej mówić nie trzeba...
0
Napoli jeszcze jednego, jutro Barcelona 5 i witamy w niebie :D
1
la rambla w notatniku? Serio pytasz? :D
7
http://static.fangol.pl/content/f/e/0/fe0915d6b367c86d80d45bf1f8c9e524-598.jpg haha :D
0
Jakie jest wasza ulubiona część Szybkich i wscieklych? Bo nie mam co oglądać :D
0
Dziwnie się ogląda Ligę Mistrzów po ostatnim wtorku
0
ja też mam nos XDD a tak serio szacun :D
1
Milan to nie PSG.
0
To wyjaśnia wszystko :D
0
Alexis jak Neymar wczoraj....