19

Obejrzałem już 5 razy mecz Barcelony z PSG. Jestem normalny? :D

2

Ciekawe jak to być "jednom" z najważniejszych osób w bukmacherskim świecie :DD

1

Komentarz jednego z kibiców realu co do meczu w Stanach ( Barcelona-Real) ;
"Oby znowu sedziego nie kupili" kto to mówi XDD

10

0

Cudowne...

1

Do szkoły na 8 ale sa rzeczy wazne i ważniejsze xD

0

Dla takich chwil warto żyć!:D

5

Barcelona to nie klub. Barcelona to coś najpiękniejszego na świecie!

10

W zyciu nie widziałem piękniejszego meczu!:D

1

Wciąż nie wierzę kurwa :D

3

0% szans hahahah

2

Kto nie idzie spać i będzie całą noc tutaj? :D

0

Kocham was wszystkich :D

0

diss ścina się na łyso

1

Pierdolę, ścinam się na łyso! :D

0

A weź spierdalaj

0

Pożegnanie z klasą

1

Wrzutki nic więcej mówić nie trzeba...

0

Napoli jeszcze jednego, jutro Barcelona 5 i witamy w niebie :D

1

la rambla w notatniku? Serio pytasz? :D

0

Jakie jest wasza ulubiona część Szybkich i wscieklych? Bo nie mam co oglądać :D

0

Dziwnie się ogląda Ligę Mistrzów po ostatnim wtorku

0

ja też mam nos XDD a tak serio szacun :D

1

Milan to nie PSG.

0

To wyjaśnia wszystko :D

0

Alexis jak Neymar wczoraj....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?