0

Ale oglądanie kobiecego futbolu niszczy oczy i nie mówię tu o ich urodzie

0

W pierwszej połowie liczę na miazgę Barcy, lecz w drugiej po wejściu Wasyla i Kapiego ehh po prostu chcę żeby pokazali na co ich stać

0

Chyba chodzi ci o Mamadou Tounkara to nie jest ta sama osoba ;)

2

Digne + Alba i gdzie tu miejsce dla Grimaldo

0

Wysoki napastnik taki którego potrzebujemy :3

92

Papieżowi nie wypadałoby kłamać. Dlatego prawi że Messi jest najlepszy

0

Cardona lepszy byłby pewnie od tego Alfaro

4

Dalej mam w głowie obrazki Martineza i Ambrosa xd

0

Z taką grą XD

0

dokładnie wgl transfer tego Alfaro to jakieś nieporozumienie

0

Z tym Robertsem lekka przesada ;)

0

Wnioski po pierwszej połowie :
-Matieł sam się skreśla jak na razie
- Vidal daje radę
- Pomoc mega *.*
- MMS robi swoje

2

Jako 4 napastnik bomba

0

Trzecim PO powinien być Sergi Palencia a nie Nilli

0

Ahha czyli znów darmocha :/ pfff

0

Jeszcze udowodni swój talent !

0

I dobrze interesy z tym klubem dużej ilości pieniędzy by nam nie dały

0

Dzięki za te wszystkie lata !

1

Te kwoty transferów z klubu to śmiech na sali

0

Brawo Szefunciu za decyzje :D

0

Elegancko że Tarin grał bardzo obiecujący ŚO

2

Lee jest zarejerstrowany jako gracz juvenilu tak samo jak Alena ale będą mogli grać w segunda b , w ten sposób chcą ominąć limit miejsc w kadrze

0

Leo pokaże, że można być jeszcze lepszym :D

0

A szkoda bo dobre chłopaki ;p

0

Moim marzeniem jest Fekir albo Lacazette jako zmiennik MSN

0

Tym transferem chcą zmazać plame z transferem Halilovica :/

0

Szkoda że nie do Valencii na wypożyczenie :/

8

Carles Alena, Paik, Lee, Mujica to tylko niektórzy :d

0

Oby to był początek wielkiej kariery :D

0

Wypożyczyć a jak wróci będzie już wartościowym zmiennikiem Busiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?