PuyolKAPITANO
Dołączył/a: grudzień 2014
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale oglądanie kobiecego futbolu niszczy oczy i nie mówię tu o ich urodzie
0
W pierwszej połowie liczę na miazgę Barcy, lecz w drugiej po wejściu Wasyla i Kapiego ehh po prostu chcę żeby pokazali na co ich stać
0
Chyba chodzi ci o Mamadou Tounkara to nie jest ta sama osoba ;)
2
Digne + Alba i gdzie tu miejsce dla Grimaldo
0
Wysoki napastnik taki którego potrzebujemy :3
92
Papieżowi nie wypadałoby kłamać. Dlatego prawi że Messi jest najlepszy
0
Cardona lepszy byłby pewnie od tego Alfaro
4
Dalej mam w głowie obrazki Martineza i Ambrosa xd
0
Z taką grą XD
0
dokładnie wgl transfer tego Alfaro to jakieś nieporozumienie
0
Z tym Robertsem lekka przesada ;)
0
Wnioski po pierwszej połowie :
-Matieł sam się skreśla jak na razie
- Vidal daje radę
- Pomoc mega *.*
- MMS robi swoje
2
Jako 4 napastnik bomba
0
Trzecim PO powinien być Sergi Palencia a nie Nilli
0
Ahha czyli znów darmocha :/ pfff
0
Jeszcze udowodni swój talent !
0
I dobrze interesy z tym klubem dużej ilości pieniędzy by nam nie dały
0
Dzięki za te wszystkie lata !
1
Te kwoty transferów z klubu to śmiech na sali
0
Brawo Szefunciu za decyzje :D
0
Elegancko że Tarin grał bardzo obiecujący ŚO
2
Lee jest zarejerstrowany jako gracz juvenilu tak samo jak Alena ale będą mogli grać w segunda b , w ten sposób chcą ominąć limit miejsc w kadrze
0
Leo pokaże, że można być jeszcze lepszym :D
0
A szkoda bo dobre chłopaki ;p
0
Moim marzeniem jest Fekir albo Lacazette jako zmiennik MSN
0
Tym transferem chcą zmazać plame z transferem Halilovica :/
0
Szkoda że nie do Valencii na wypożyczenie :/
8
Carles Alena, Paik, Lee, Mujica to tylko niektórzy :d
0
Oby to był początek wielkiej kariery :D
0
Wypożyczyć a jak wróci będzie już wartościowym zmiennikiem Busiego